Izpitni roki

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Np ;)
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
sanja.
Prispevkov: 49
Pridružen: 19. Mar 2010 17:01

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a sanja. »

A kdo ve, kok rokov majo ponavljalci, tok kot izredni al tok kot redni?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ponavljalcem se roki štejejo na novo- torej jih imajo spet na voljo 6

izrednim v naslednji letnik al pa rednim k še nimajo nečesa narjenga, se pa nadaljujejo.
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Vsi izpitni roki 2010/2011 za vse letnike: http://www.pf.uni-lj.si/i-stopnja/redni ... 011-11013/
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Tile izpitni roki so mal čudni :shock: pod 2 letnik so predmeti po starem sistemu, izpitnih rokov za te predmete k so pr nas v bolonjcu na novo sploh še ni rokov.
In kokr jz vem dvojčka ( KMP in KPP) ni več po bolonjcu, tam je pa datum za majski, junijski... izpitni rok na isti dan. To bodo po moej za bolonjce mogl uštimat :?
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Glede na hitrost dela v referatu lahko pričakujemo, da bo ta "uštimacija" tam enkrat decembra :)
Uporabniški avatar
Trinity
Prispevkov: 14
Pridružen: 13. Sep 2010 16:34

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Trinity »

Pa jst ne vem, teli v našm referatu so res dobri. Zmeraj ko pomislim na to, kako delajo, se mi v glavi prikaže tale risanka.. http://www.youtube.com/watch?v=3d89a_G6Fcg 8-) Nikol ne morjo nč uštimat tko, da ne bi blo kej narobe. :lol:
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a baby™ »

hahaha, še preden sm kliknla na link, sm točno vedla, da bo ta risanka :lol: :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

haha js isto, sm meu že melodijo v glavi...loool
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a dori »

w4nkst4 napisal/-a:haha js isto, sm meu že melodijo v glavi...loool
sam da bi mogu bit naslov risanke Butec in butec :D :lol: :lol:
Fat kids are harder to kidnap :D
fireball
Prispevkov: 32
Pridružen: 19. Nov 2009 17:43

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a fireball »

A kdo mogoče kj ve, če razpisujejo tut kake dodatne roke (sploh od oktobra do januarja)?
lucky

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a lucky »

Izpiti za prvi letnik
Januarski izpitni roki so že v vašem ŠIS-u. Rok za prijave je do 8 dni pred izpitom, rok za odjave pa do 3 dni pred rokom. Naknadna odjava je mogoča le z zdravniškim opravičilom in sicer v roku enega meseca po izpitu.

Kopirano z oglasne deske PF, če je kdo ne bere..
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Bili »

Živjo!
Zanima me kako je s tem - če si prijavljen na izpit, pa ne greš pisat, pri katerih predmetih pol ne smeš na nasledni rok? Kako je pri pravni zgodovini? Zanima me predvsem kako je s ponavljalci, glede na to, da imamo načeloma vse roke, tako kot izredni?
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Načeloma to velja za vse predmete, za vse roke, z izjemo junijskega (če si prijavljen in ne greš pisat lahko vseen greš septembra). Priporočam zdravniško opravičilo :P :mrgreen:
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a New York »

Mene pa zanima za nas izredne je bilo rečeno, da imamo 6 izpitnih rokov, ko pa gledam seznam izpitinih rokov jih obstaja pa za en predmet samo 5. zanima me kje je šesti?
Zanima me še,če negreš na izpiti (pozabila sem se odjavit) a ga pač ne opravim al nesmem na naslednji rok? Upam da nam izrednim pogledajo kaj čez prste.
Kaj pa glede učenja, a da nardiš izpit moraš dobesedno celo knjigo znat (marca opravljam prvič...)
Hvala, lp
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Izpitnih rokov je dejansko za večinoma predmetov 6- januar, marec, maj, junij, september, oktober :) Izjema je (ponavadi) PZG, ki ma 5 rokov.

Kar se tiče odjave od izpitov ni za izredne nobenih popustov- kot sm napisala gor, velja tud za izredne prepoved pristopa k izpitu na naslednjem roku.

Pr nobenem predmetu ni treba znat knjige na pamet niti približno :D Tud na splošno se mi zdi, da je klasične piflarije oz učenja na pamet bolj malo na PF. Najbolj podrobno je treba snov poznat pri Rimu in Ekonomiji, ampak jo je treba tud zelo dobro razumet.

Js vam izrednim svetujem, da maksimalno izkoristite vse roke, ker je to res velika prednost + da greste na Rim/Ekonomijo čimprej na izpit- najbolš že marca, če boste do takrat zaključili s predavanji. Poleti se vam bo obrestovalo :D
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
Lorelai
Prispevkov: 12
Pridružen: 21. Feb 2011 02:11

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Lorelai »

Imam eno vprašanje glede teh "dodatnih" (oktobrskih) rokov in z njimi povezanih govoric.
tole sem prebrala na forumu:

"nekaj se je že govorilo na forumu o tem: a kdo ve, so res lani dovolili redni vpis tudi po oktobrskih rokih?"

in

"zadnje dni se med kolegi širijo govorice, da se lahko redno v drugi letnik vpišeš tudi če imaš samo 51 točk, s tem da imaš od tega nujno narejen rim ali ekonomijo. baje da so šli eni vprašat celo dekana in je potrdil, ampak meni se zdi to vseskupaj bolj ko ne za lase privlečeno. a bi utegnilo to bit res?"

A ima kdo slucajno kakšne informacije glede tega...ali se s tem samo tolažimo tisti, ki nam verjetno ne bo ratal napredovat v drugi letnik :?
...Be kind to me, or treat me mean
I'll make the most of it, I'm an extraordinary machine...
lucky

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a lucky »

Pravne podlage za te govorice ne vidim nikjer, tako da gre zelo verjetno le za govorice :) Ne vem, zakaj bi spreminjali pravilnike o prehodih med posameznimi letniki sredi študijskega leta (sicer je na koncu, ampak ok :D).

52 ECTS rabiš in to je to. Reši te lahko le latinščina, kolikor sem slišala nekaj govoriti o tem ... Baje lahko pridobiš 4 ECTS, kar je tako, kot da bi naredil ekonomijo npr. :) Se kar splača, seveda pod pogojem, če to drži in če izpit ni pretežek ter da imaš neko podlago. Jaz je npr. nimam, ker se nikoli nisem učila latinščine, tako da moram kar lepo še ekonomijo narediti :)

Srečno! Saj še ni konec izpitov ;)
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a deadff »

To na drugih faksih delajo, da znižajo pogoje za napredovanje glede na uspešnost, ampak na našem faksu lahko to samo sanjaš.
dori
Prispevkov: 121
Pridružen: 15. Maj 2010 10:22

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a dori »

tud sanjat je lepo...

šala :D :D
Fat kids are harder to kidnap :D
Bili
Prispevkov: 97
Pridružen: 19. Dec 2008 15:06

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a Bili »

Živjo, oktobra grem pisat uvp, 5. rok, in mi v šisu piše, da morm napisat prošnjo. Zanima me, kako naj ta prošnja zgleda, moram koplicirat, al enostavno napišem, da prosim za rok?
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a brucka »

a kdo ve, če se odjaviš od izpita (pravočasno), ti to kaj štejejo v slabo? a profesor vidi, da si se odjavil? hvala!
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a jessy »

Joj, ne, to nič ne vpliva. Sicer bi bila večina študentov v zelo slabem položaju. ;)
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a brucka »

hvala jessy, si me pomirila :)
seal

Re: Izpitni roki

Odgovor Napisal/-a seal »

brucka napisal/-a:a kdo ve, če se odjaviš od izpita (pravočasno), ti to kaj štejejo v slabo? a profesor vidi, da si se odjavil? hvala!
Ne skrbi, si zgolj številka na fakulteti.
Odgovori

Vrni se na