Vpis v 2.letnik

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Tecka napisal/-a:
windy napisal/-a::evil: kaj pa so sploh ti seminarji, je komu jasn? :shock:
Najboljsa je od baby definicija: Isto sranje kot vaje sam da so za seminar boljs placani :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja ja, baby™ ... :D
Samo čakam kdaj bomo njene citate dajali v podpis! :lol: :lol:

Drugače pa jaz jutri pridem ob 8h.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ajajaj. ne se učit mojih definicij raje... :D

Dexter ne laži, dobro veš kdaj ti pride vlak. :twisted: :lol: muahaha muahahaha muahahahaha!! :lol:

če koga zanima ktir je Dexter, to je un ki prvi čaka pred faksom, da odklenejo... :lol: :lol: :twisted:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Tecka napisal/-a:Nop na vpisu niso nic rekl ce ne bo nc pisal...
Jz bom sla ob 8h in ce ne bo, bom 2 uri preklinjala zakaj sm se mogla 2h prej zbudit in zakaj placujemo zaposlene v referatu ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
Saj mogoče ni smešno, ampak ko je bila ura okoli pol 9h in je vse kazalo na to, da sigurno ne bo noben profesor prišel, sem gledal po predavalnici in iskal tisto punco, ki bi najglasneje preklinjala. Ampak te nisem našel oz. slišal. :mrgreen:
Si se kot kaže zelo vzorno vedla. :D
baby™ napisal/-a:če koga zanima ktir je Dexter, to je un ki prvi čaka pred faksom, da odklenejo... :lol: :lol: :twisted:
Kako veš? :o :o Pa ne da si ti tista, ki vsakič, ko pridem zjutraj pred faks, reče, da že pol ure čaka, da bo še kdo drug prišel in ji delal družbo pred zaklenjenimi vrati? :twisted:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Ne danes pa kar nism bla glasna sm se kr vzorno vedla sm mogla moje rozicke pospravit. Sm bla pa vesela da nisva edina z Dexterjem prisla na faks ze ob 8h :D
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a Random »

Torej ... smo ju3 frej? Kako je z vajami za civil pa gospodarsko pravo?
Uporabniški avatar
FilthyDiesel
Prispevkov: 132
Pridružen: 22. Nov 2008 19:10
Kraj: Ljubljana

Re: Vpis v 2.letnik

Odgovor Napisal/-a FilthyDiesel »

mene neki zanima, jz grem zdej v oktobru še 2 izpita pisat in se pol nameravam izredno vpisat v 2. letnik. A morm zdej izpolnt tisto anketo na SIŠu, al lahko po izpitih? Ker če ne nardim ta dva potem mi pač ostane pavziranje. To me zanima, ker pač nism oddal še te ankete in da ne potem kaj narobe in mi ne bojo priznal teh oktobrskih izpitov?


edit: ok še en problem, te ankete ni več v SIŠ-u :shock:
Zaklenjeno

Vrni se na