Pogojni vpis - nujno!

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
loen01
Prispevkov: 3
Pridružen: 21. Feb 2012 22:06

Pogojni vpis - nujno!

Odgovor Napisal/-a loen01 »

Zadnjih nekaj dni prebiram forum in računam in gruntam pa mi še vedno ni jasno, zato upam da mi bo kdo vedel čimprej pomagati..
Opravljene imam izpite iz Soc prava, Zgo prava, Ustavnega prava, Evropskega ustavnega prava in Civilnega prava, pri Rimu, Ekonomiji in Uvpju pa sem se udeležil vseh kolokvijev in ostalih potrebnih obveznosti, vendar izpitov nisem opravil... Letos pavziram in se na jesen nameravam prepisati na drugo fakulteto, muči me to ker sem pri ponavljanju prvega letnika prejemal štipendijo ki jo bom moral vrniti, če ne izpolnim pogojev za izredni vpis v 2.letnik na PF. :roll:
Bral sem da se pri izrednem študiju prišteje 1 točka za prisotnost pa me zanima če se ta točka doda vsakemu predmetu iz letnika ali je to samo 1 točka za cel letnik? Ker te kreditne točke vsako leto spreminjajo nisem več prepričan koliko mi jih manjka...
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Pogojni vpis - nujno!

Odgovor Napisal/-a jessy »

Do letos je bilo tako, da si pri izrednem vpisu točko za predavanja dobil pri vseh predmetih, od letos naprej pa samo pri neopravljenih predmetih. Pravila o prehodih si lahko prebereš tu - če se ne motim, imaš trenutno 49 točk, potrebuješ pa 52 ECTS.
loen01
Prispevkov: 3
Pridružen: 21. Feb 2012 22:06

Re: Pogojni vpis - nujno!

Odgovor Napisal/-a loen01 »

Najlepša hvala, jessy ;) Očitno bo res treba še kaj naprediti..
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Pogojni vpis - nujno!

Odgovor Napisal/-a jessy »

Potrudi se in naredi UVP. ;) Čisto iz radovednosti, kam pa se boš prepisal?
loen01
Prispevkov: 3
Pridružen: 21. Feb 2012 22:06

Re: Pogojni vpis - nujno!

Odgovor Napisal/-a loen01 »

Bom poskusil, drži pesti :P Na upravno
Odgovori

Vrni se na