Katere predmete izbrati?

Moderatorji: Zmajbaby™

Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

pri UI seminarska ni obvezna, pri IKP tudi ne (so si lih danes že izbrali naslove, tisti, ki so hotli).
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

baby, mislm, da je že čas, da poveš kdo si, ker to je pa že mal kriza, da sediva v istem seminarju in se đe vedno ne poznava :twisted:
Loh pa pustiš Zmaju, da mi indice pušča :twisted:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

:twisted:
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

bom pršla enkrat do tebe ;)
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

A je pri izvršilnem kazenskem kaj rekel ali ta predstavitev vpliva na oceno? A seminarska ni obvezna al samo predstavitev?
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

reku je, da se splača, ker dobiš na ustnem eno vprašanje manj.
dal nam je liste z naslovi seminarskih in z datumi, tko da je že vnaprej določeno, kdaj bo kdo kej predstavu.
pa vsi naslovi so že razdeljeni, tko da seminarske nimajo vsi :)
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

Hvala baby! :) Joj, zdej pa mam, ker ne hodim na predavanja... :( Potem je izpit samo ustni najbrž. Sam ne vem kok mi je to kej všeč, ker sem tok navajena na pisne. :)
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ja, pri njemu je samo ustni izpit... tudi js sm bol vajena pisnih, ampak... sej ne more bit tolk hudo, če si z Ambrožem v kabinetu :lol: ahaha... :twisted:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Nausicaä
Prispevkov: 238
Pridružen: 07. Okt 2008 16:02

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Nausicaä »

baby™ napisal/-a:sej ne more bit tolk hudo, če si z Ambrožem v kabinetu :lol: ahaha... :twisted:
Hehe, maš prov, maš prov! :lol: Sploh ne vem, zakaj še premišljujem, če bi vzela ta predmet. :twisted: :mrgreen:
Love like you've never been hurt before, Dance like no one is looking, Work like you don't need the money, Sing like no one is listening, Live like today is the last day^^
tanjusa
Prispevkov: 14
Pridružen: 15. Jun 2010 19:27

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a tanjusa »

A je bil kdo na predavanjih transportno pravo? nisem še uspela it na ta predavanja in me zanima, če je bilo kaj povedano o izpitu, literaturi ...
MIA
Prispevkov: 38
Pridružen: 12. Maj 2009 22:18

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a MIA »

Ve kdo, kako je z Zakonodajnim procesom? Kdaj se začnejo predavanja?
Mjau
Prispevkov: 166
Pridružen: 05. Sep 2009 17:41

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a Mjau »

Mogoče kdo ve, kdaj so bila prejšnja leta predavanja za Mednarodno bančništvo?
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a nusa »

Kje zvem kolko točk je vredn keri izbirni predmet? :) pa kolko točk sploh morš met skupaj? :lol:
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

nusa napisal/-a:Kje zvem kolko točk je vredn keri izbirni predmet? :) pa kolko točk sploh morš met skupaj? :lol:
http://www.pf.uni-lj.si/media/predstavi ... topnja.pdf

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a nusa »

jaz sem stari program, ne pa bolonjski za katerega je link :)
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a nusa »

aha sem najdla..če še koga zanima: http://www.pf.uni-lj.si/media/informaci ... 0_2011.pdf - str.9, 10 :)

V 4. letniku študent vpiše poleg predmetov skupnega programa (40 KT) še najmanj 240 ur izbirnih predmetov (20 KT), od tega najmanj 1 dvosemestrski predmet s 60 urami (5 KT).
zabica
Prispevkov: 75
Pridružen: 04. Jan 2009 16:31

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a zabica »

Že kaj veste, katere predmete boste izbrali letos? Tudi kakšne sveže informacije in izkušnje od letošnjih 4.letnikov bi prišle prav. Jaz nimam še niti ožjega izbora, preveč izbire je.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Jst fulfulful priporočam izvršilno kazensko pravo (ful zanimivo + kul izpit) in osebnostno pravo (ful zanimivo, izpita sicer še nisem šla delat, ampak je baje fajn). Sodna psihologija je tut fulful zanimiva, ampak izpita še nisem šla delat, pa kokr slišm, ni glih najbolj enostaven.

Nepravdno je kul, če maš mal sreče, ker res na izi dobiš dobro oceno, čeprav snov pa ni nevemkaj :mrgreen: Zavarovalno pravo je tut kr okej - dokaj zanimiva snov, vprašanja se ponavljajo, dobre ocene.

Odsvetujem sodno psihopatologijo - tok časa in živcev porabiš za tisto prepisovanje tm, da se bolj splača vzet kaj drugega in se tisto lepo na izi naučit. Pa tut, če bi se hotla vse, kar pride v poštev, naučit, ni šans, da si zapomneš vse tiste podrobnosti. Pa tut men se ne zdi glih neki ful uporabna snov, no.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
pika@
Prispevkov: 219
Pridružen: 20. Okt 2008 20:46

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a pika@ »

Jaz tudi priporočam osebnostno in nepravndno iz enakih razlogov kot flafi. Meni je blo ql tudi gospodarsko kazensko pravo, res izi izpit, greš na zadnja predavanja in lahko pišeš 10.;) odsvetujem izvršbo, res, veliko snovi, nezanimive snovi, bljak, meni je res žal da sem si to izbrala.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

Kako je pa s tistimi upravnimi insitucijami ? a še vela da če uzams tega za izbirno da mas avtomaticno horvata še pr enmu upravnem pravu, in mas kr 2 izpita naenkrat ?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a bajna »

mene pa zanima kdaj sploh izbiraš izbirne? ker ste po forumu pisal, da ste jih v šisu še pred vpisom, men se pa nč ne pokaže, samo vpisni list.. a sm to js kej zamutila al je okej? :D
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

pomoje da bo treba jih jutr na vpisu vedt...jst jih lih zberam :D
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a buttercup »

kako pa veš, da je jutri vpis? a je tud za vpis absolventa?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a bajna »

:shock: kaj je pa fora izbirnega tedna? men se tud sanja ne, sploh pa, zdj naj jih vpišem in pol se premislm in naj kaj z indeksom? bedarija...
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Katere predmete izbrati?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

poslal so mi iz faxa da me vabijo na vpis v 4. letnik 7.9. ob 9tih v vijolčni, ne vem pa če to vela tut za absolvente. To da mormo pa najprej zbrat predmete, potem mamo pa predstavitve je pa itak največja bedarija kar jih je. Ampak kokr sm neki forum brala, sm razumela da je tko da mors na vpisu vedt kere izbirne bos mel, potem so oktobra te predstavitve predmetov, novembra lahko spremenis predmete, pol ko mas dokoncno izbrane in jih niti menjat vec ne mores sele potem izbirne upises u index.

aja vpisnga lista še nism nč izpolnjevala ker se nimam zbranih teh izbirnih, tko da ne vem al se da oznact ze pr vpisnem listu kere bos mel al kdaj to poves :D
Odgovori

Vrni se na