Upravne institucije

Moderatorji: Zmajbaby™

IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a IziG »

Živjo,

lepo lepo prosim za pomoč.. In sicer, imam izbran ta predmet (ubistvu se sploh ne spomnim, da bi ga obkrozila, ampak žal tukaj je...) vendar pa pojma nimam po čem naj se učim.. Do danes sem namreč imela se greh za tretji letnik, zato se temu nisem posvečala.. V sredo bom sicer prvic prisla na predavanje in me zanima, če mi lahko kdorkoli pomaga s kakšnimi zapiski s predavanj do te srede, ko bom tudi sama prisla.. Najlepša hvala za pomoč in lp, I
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Sam brez panike!

V bistvu pri tem predmetu ni predavanj. Enkrat je nekaj predaval o procesu odločanja, moje zapiski od tega so ena stran. Drugače pa nič ne predava. Predstavljajo se "seminarske" in potem je malo razprave (večinoma govori profesor gor in dol o temi seminarske) in to je to. Tukaj na pravnici je nekje neka skripta s sedmimi stranmi.

Drugače mislim da je ta predmet namenjen poglabljanju snovi iz upravnega prava, tako da se raje posvečaj temu. V glavnem, za zdaj ti ne bi mogla drugega svetovati.
Zadnjič spremenil Bianca, dne 26. Mar 2013 18:53, skupaj popravljeno 1 krat.
IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a IziG »

Bianca, hvala :)) Upam, da je res tako izi.. :)
Uporabniški avatar
katish
Prispevkov: 29
Pridružen: 01. Nov 2009 10:53

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a katish »

živjo :)

jz mam pa dve vprašanji, in sicer, ali bodo prihodnjo sredo predavanja? in a se res samo seminarske predstavljajo? jz namreč še nikoli nisem bla na predavanju, ker sm mela ful dela z moot courtom..aja, pa še tole, kako je s temi seminarskimi? a je še kakšna možnost, da se jo naredi in izbere naslov ali je res precej vseeno, če jo narediš ali ne?

hvala :)
..the sun is always shinning you just have to find it..
Uporabniški avatar
*Zabica*
Prispevkov: 24
Pridružen: 05. Jan 2009 12:13

Re: Upravne institucije

Odgovor Napisal/-a *Zabica* »

Imam eno vprašanje...
Kaj če imaš izpit upravno pravo že narejen in si si dodal naknadno izbirni predmet upravne institucije, po čem te potem sprašuje profesor Horvat? Ali spet sprašuje upravno pravo ali so še kakšna posebna vprašanja, samo za izbirni predmet?
Če jih kdo ima, jih bom zelo, zelo vesela!

Hvala vsem :)
Odgovori

Vrni se na