izredni študij in redna zaposlitev

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
anci
Prispevkov: 6
Pridružen: 04. Okt 2010 20:44

izredni študij in redna zaposlitev

Odgovor Napisal/-a anci »

mene pa zanima če je imel že kdo podobno izkušnjo. sem izredno vpisana v 1.letnik in imam sedaj možnost redne zaposlitve za 6mesecev(z možnostjo podaljšanja pogodbe).ker smo že čez polovico leta me zanima kako je z statusom, boni in zavarovanjem če se zaposlim. ali lahko koristim to še do konca šolskega leta ali mi takoj use preneha veljati. imam pa namen študirati izredno tudi naprej. hvala za odgovore
justice
Prispevkov: 8
Pridružen: 23. Feb 2011 18:41

Re: izredni študij in redna zaposlitev

Odgovor Napisal/-a justice »

anci napisal/-a:mene pa zanima če je imel že kdo podobno izkušnjo. sem izredno vpisana v 1.letnik in imam sedaj možnost redne zaposlitve za 6mesecev(z možnostjo podaljšanja pogodbe).ker smo že čez polovico leta me zanima kako je z statusom, boni in zavarovanjem če se zaposlim. ali lahko koristim to še do konca šolskega leta ali mi takoj use preneha veljati. imam pa namen študirati izredno tudi naprej. hvala za odgovore
Ko se redno zaposliš ne moreš več koristiti pravic iz naslova statusa študenta. Zavarovalo te bo pa potem podjetje, kjer boš zaposlena.
teaB
Prispevkov: 1
Pridružen: 04. Nov 2011 16:50

Re: izredni študij in redna zaposlitev

Odgovor Napisal/-a teaB »

Zdravo,

Imam eno vprašanje, sem redna študentka sedaj se mi je ponudila redna zaposlitev. Zanima me, kako je s prijavo na zavod? Namreč v podjetju bi radi videli, da bi se prijavila na zavod, saj bi s tem pridobili denarno ''nagrado'' za prvo redno zapslitev.

Hvala za odgovor,

Tea
Odgovori

Vrni se na