Pravnica.net: Prenovljen portal

Splošna debata o življenju in družbi
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

same here :|
Pozitiv vabrejšan!! :D
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

Očitno ima forum res neke vrste PMS :D Sori, sej vem da je nadležno .. ampak dokler ne morem ugotovit, kaj povzroča težave jih ne morem odpravit .. meni pa se kaj takega (k sreči ali pa na žalost) ne dogaja.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

Mah, men je itak že počas zabavno ratal :D Vsakič, k grem na forum, čakam a bo al ne bo? Dons je blo :D Bomo vidl kaj bo jutr :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

jst pa nimam nobenih problemov ;)
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

flafi napisal/-a:Mah, men je itak že počas zabavno ratal :D Vsakič, k grem na forum, čakam a bo al ne bo? Dons je blo :D Bomo vidl kaj bo jutr :D
Haha, men tud dons normalno dela vse. :D Drgač pa andrej, take your time, sj ni preveč hudo. ;)
Pozitiv vabrejšan!! :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

Mene sam neki zanima spet :D Dons na faksu sem hotla neki na forum pogledat prek mobitela, in mi je napisal, da imam za vedno (je blo poudarjeno :D ) onemogočen dostop do foruma :shock: Zdej sem pa probala doma iz računalnika, pa normalno dela in mi ni nič jasno :lol: Tko da sam preverjam kaj je blo to :oops:

Ok, zdej sm pa še enkrat probala z mobitelom, in mi dela :D Noro! :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

Ali si bila na internet povezana preko kakšnega brezžičnega omrežja? Uporabniška imena namreč le malokrat blokiram (do sedaj samo enega ali dva, povečini gre za spam), večkrat pa blokiram določene IP naslove (spet, predvsem zaradi spam zaščite, da mi ni potrebno vsak dan brisat nagic in smokijev s foruma). Možno, da si se povezala na brezžično omrežje, kateremu je onemogočen dostop na forumu, ali pa je blokiran kakšen Mobitelov / Simobilov / itd. IP, ki ga dodelijo uporabnikom EDGE / GPRS / UMTS / itd. povezave. Težko karkoli rečem ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Jaz imam en predlog za portal ...

Meni se zdi zanimivo, če bi na forumu lahko ocenjevali komentarje vseh ki pišemo gor, recimo podobna fukcija kot je na facebooku "všeč mi je" ... ampak pač tko v smislu, npr. da en napiše komentar, potem pa ljudje, če imajo voljo, kliknejo + (všeč mi je), če jim je komentar všeč, ali - (ni mi všeč), če jim ni všeč.

Mislim, da bi bilo to kar zanimivo, čeprav pa mogoče obstaja tudi slaba stran tega, da ljudje ne bi več tako radi komentirali, ampak bi samo klikali: všeč mi je ali pa ni mi všeč. Čeprav pa bi lahko bilo tud pozitivno, ker bi pa druge spodbujalo k pisanju ... Ne vem, samo predlagam. :mrgreen:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

Zanimiv predlog, v času "social networkinga" dokaj popularen, a se mi zdi, da tovrstne novitete ne sodijo na forum. Zakaj? Forum je prostor za izmenjavo mnenj. Mnenja je potrebno argumentirati. V primeru predlagane funkcionalnosti bi določena sporočila imela ogromno "Všeč mi je", spet druga "Ni mi všeč", v končni fazi pa nikoli ne bi izvedeli, zakaj je/ni bilo sporočilo določenemu uporabniku všeč. S tem bi razvrednotili vrednost argumentov, ki prispevajo h kvalitetni debati.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

:mrgreen: Všeč mi je
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

A, če se hočeš prjavt na forum, pa ti napiše, da si presegel limit poskusov prijave, in morš ene črke tipkat, čeprav se dons niti še nisi probavu prjavt, je to normalno? :D Al mi je nekdo hotu vdret v račun? :lol:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Men se je tud zgodil. :shock: Jaz se pri vsaki prijavi ene trikrat zmotim in potem še tiste črke pisat, pa ko pri O ne veš al je to 0 ali je O in joj ... Zdaj mi je skoraj minuto vzelo, da sem se vpisal. :evil:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
lucky

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a lucky »

Zakaj pa nimata enostavno kar avtomatske prijave vedno in se sploh ni treba prijavljat? :)
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Ja recimo, jst mam naštimano avtomatsko prijavo pa se moram kljub temu vsakič na novo vpisat.. Neki čudnega se dogaja zgleda. :D
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

Men tut avtomatska prijava ne dela. Odkljukam tist kvadratek, ampak nič ne deluje :D
Drugače sem pa prišla isto kot Dexter napisat! Moram ene 5x vpisovat, pa sem že mislila, da imam pogruntane 0 in O, ampak očitno nimam, ker je vsakič narobe. Pomoje, če je 0 al pa O notri, sploh ni pravilnega odgovora, ampak je tisto tipkanje avtomatično narobe, ne glede na to kaj napišeš :lol:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

flafi napisal/-a:.. je to normalno?
Ja, to je normalno. Nekakšna zaščita pred poskusi vdora.
Minnie napisal/-a:Ja recimo, jst mam naštimano avtomatsko prijavo pa se moram kljub temu vsakič na novo vpisat.. Neki čudnega se dogaja zgleda. :D
Avtomatična prijava deluje le, če do foruma dostopaš preko naslova "pravnica.net" ali "www.pravnica.net" (obstaja še nekaj drugih naslovov, preko katerih lahko dostopaš, a se piškotki vedno shranjujejo le pod domeno "pravnica.net"). Če do strani dostopaš s pravega naslova in avtomatična prijava še vedno ne deluje, pobriši vse piškotke (ali pa samo tiste z domeno "pravnica.net") in se še enkrat prijavi. Včasih se v brskalniku kaj zameša in zadeva ne deluje, možno je tudi, da se ti ob vsakem "restartu" brskalnika zbrišejo vsi piškotki. Na forumu v zadnjem mesecu ni bilo večjih sprememb, tako da do težav ne bi smelo prihajat.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Sem pobrisala piškotke in zdaj dela tako kot je treba. Hvala! :D
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

Aha, a to s tipkanjem črk je potem novo :?: Ker meni se je prvič danes zgodilo...

Piškotke sem pa zdaj pobrisala, upam, da bo delovalo :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

Js sm jih pa kr pojedu, kaj nej pa zdej nardim :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

A se da te črke kako izklopit? :( Samodejna prijava mi ne dela (pa sem pobrisala piškotke in vse), tko da moram zdej vsakič, ko pridem na forum, ene 10x te črke vpisovat, da se sploh lahko prijavim, kar me dela ful živčno in kdaj potem kr zaprem vse skupi :(
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

Forum sem nadgradil na najnovejšo različico, tako da bi morale bit opisane težave odpravljene :ugeek:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a flafi »

Zdaj super dela! :D Hvala andrej! :mrgreen:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
medvedka
Prispevkov: 112
Pridružen: 04. Feb 2009 16:31

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a medvedka »

Živjo,

meni nekako noče poslati zs. Ko pošljem sporočilo, gre v mapo odhajajoče, ne pa v mapo poslano. A to pomeni, da je prejemnik dobil zs ali ne? Hvala.
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a baby™ »

v mapi "poslano" bo pristalo takrat, ko ga prejemnik prebere. zaenkrat ga še ni, zato je "odhajajoče" ;)
jaz sem mali psihopat
medvedka
Prispevkov: 112
Pridružen: 04. Feb 2009 16:31

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a medvedka »

Aha... sem tudi na to pomislila. Ampak sedaj bo prejemnik dobil ene 10 istih sporočil. :D Hvala za info, ni slabo vedeti takih stvari!
Odgovori

Vrni se na