Pravnica.net: Prenovljen portal

Splošna debata o življenju in družbi
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a nusa »

protestiram proti izgledu foruma! :twisted:
stari program še vedno obstaja in še vedno smo redni 4.letnik, absolventi in ena generacija za nami, ki ima možnost končat študij po starem programu. Po bolonjcu 4.letnika sploh še ni in se strinjam, da bi za 4.letnik lahko ostal forum v obliki kot je bil sicer :!: Zdaj je nepregleden in skrit da ga komaj najdeš :roll: Počutim se kot da sem nekaj česar že vsaj par let ni več :)
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a nusa »

aja pa če že mora bit tako bi lahko pod 4.letnik stari program vsaj pustili vse izbirne predmete! Izvršilno kazensko pravo je bilo v celoti premaknjeno pod temo izbirni predmeti in umaknjeno iz foruma za 4.letnik. Smisel foruma in razvrščanja po letnikih je vsaj zame to, da je vse pregledno in zbrano na enem mestu :!:
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a a90 »

Čeprav nisem 4. letnik starega programa, mislim, da se jim dela krivica . : ) In tudi 3 letnik starega, seveda. Lahko bi bili pred izbirnimi predmeti in bi bili 3. in 4. letnik starega programa, nakar bi kliknil na to temo in bi se šele potem pojavil seznam predmetov ;) Tako bi se rešili dolgih seznamov.

Dejansko gledano je tema podiplomski študij slabo slabo obiskana in bi lahko bila na dnu foruma.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Pozdravljam prenovo, vseeno pa bi pustil 4. letnik starega programa tako kot je bilo (če se to da nazaj spremeniti..), ker je letos zadnje leto, ko se stari program sploh še izvaja redno (predavanja, organizacija..)
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a jessy »

Potem pa raje izbirne predmete pusti med 3. in 4. letnikom in jih prestavi v tako obliko, kot je trenutno 4. letnik, in obratno - glede na to, da se letos 4. letnik starea programa še izvaja, pa pri izbirnih predmetih itak ne pišemo ravno pogosto in še veliko jih je.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

Ljudje .. vse se bo še poštimalo :D Trenutno postavitev sem naredil po predlogu jessy - vsekakor pa bom upošteval vsak predlog za spremembo in strukturo popravil v obliko, da bo vsem všeč .. nobenega sporočila ali teme nisem izbrisal, tako da bo še vse možno spravit na pravo mesto :geek:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ej, ne zdaj mene krivit :mrgreen:, jaz sem samo podala seznam predmetov za bolonjce. ;) Sicer pa važno, da sploh imamo forum in si lahko pomagamo.
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Sizif »

še ena malenkost: ura za eno uro prehiteva
blank
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a jessy »

Kaj je z napadom spammerjev te dni na tem forumu?? :shock:
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Michelle »

A se samo meni zdi, al forum Dedno pravo v sklopu 3. letnika še ne obstaja? :D Morda bi bilo smiselno vse 3, Stvarno+Obligacijsko pravo+Dedno združiti v forum Civilno pravo (ker predmet 'po bolonjsko' dejansko konsistira iz teh, mamo 3v1).
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

@jessy: Spammerje s foruma stalno brišem & blokiram IP naslove .. danes sem še posodobil forum, tako da upam, da bo za nekaj časa mir ..

@Michelle: Sem ga prestavil iz kategorije "stari programi".
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
lusiiik
Prispevkov: 7
Pridružen: 08. Jun 2011 17:08

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a lusiiik »

Andrej, ko si ravno na forumu, a bi nam lahko vrnil temo pri Rimskem pravu Izpit Januar 2012, namreč ustni še kar potekajo. Jaz je namreč ne najdem. Hvala
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Teme se ne da vrnit, jst sm jo pomotoma zbrisala, ko sm brisala teme spammerjev. :oops:

Se opravičujem, ne me tepst. :(
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a jessy »

Če to še ni nastavljeno, mogoče ne bi bila slaba ideja, da je potrebno uporabniški račun najprej potrditi prek maila. Verjetno bi bilo potem manj spama.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

@Minnie: Teme se da ponavadi obnoviti, tudi, ko so že zbrisane, mogoče so moderatorske pristojnosti (bom še enkrat pregledal moderatorski kotiček) za to premajhne, sem pa prepričan, da bo Andrej lahko in znal rešit... Ko smo že pri tem, lahko bi, vsja aktivnim moderatorjem dodelil še malo več pristojnosti v teh splošnih temah, da bi tudi lahko kaj pobrisali pa tudi glede obnovitve tem itn.. Se da še kaj razširit?
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Sva se z Andrejem že pogovarjala o tem, pa pravi, da se žal ne da. :cry:
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a andrej »

@jessy: Potrditev računa preko e-maila sem izklopil po tem, ko me je kontaktiral ponudnik internetne linije, da preko njegovega SMTP strežnika pošiljam preveč pošte (spammerji se želijo na forumu registrirati večkrat na minuto). Funkcijo sem vklopil nazaj, upam da ne bo težav & bo to preprečilo registracijo vsaj kakšnemu spammerju ..

@Zmaj: Za temo "Izpit Januar 2012" sem pogledal v bazi in je tam žal ni več .. obnovit je pa tudi ne morem, ker nimam tako svežega backupa baze. Žal.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Pravnica.net: Prenovljen portal

Odgovor Napisal/-a Michelle »

A bi blo morda možno da se na forum za 4. letnik dodata predmeta, ki jih v starem sistemu ni bilo? ;)

Če se ne motim sta to samo Ekonomska analiza prava (Zajc Katarina) in Davčno pravo (Pirnat Rajko, Kerševan Erik, Horvat Mitja).

Fajn pa bi bilo imet tud podforum 'Ostalo' kot je to pri ostalih letnikih :)

Pretty please :D
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Odgovori

Vrni se na