Predlogi za forum

Splošna debata o življenju in družbi
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a *bini* »

jst mam tut en predlog :D
da bi se pr usakm predmetu odprla se ena tema k bi bla notr usa sorte uprasanja oz. tm bi tekla pač debata o določenem predmetu.
pač tko kot je blo prej na psilonu k je bla sam ne vem recimo ustavno pravo pa se je use sorte pisal, no sam da zdej mamo ločeno izpite, pa zapiske pa tko kar je fino k bojo nasledne generacije takoj našle izpite, ne pa da morš 100 strani prebrat prej :D sam manjka pa ta splosno debata o predmetu.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Splošna tema za letnik obstaja - Ostalo - stoji pa na dnu seznama predmetov pri vsakem letniku. Sem noter se piše splošne reči, ki niso povezave z določenim predmetom ..

V vseh teh kategorijah, pa lahko sama odpreš temo - npr. v Ustavnem pravu odpreš temo "Ustavno pravo, splošna debata", kjer se pač na splošno debatira o določenem predmetu .. seveda ni potrebno vsega pisat v eno temo :D bo bolj pregledno, če se bo razdelilo glede na čas in temo debate ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a An@ »

An@ napisal/-a:A se da mogoče spremeniti barvo uporabnikov? Ker mi je nekako podobna barvi foruma in jih težko ločim.

Aja pa še to: Je mogoče nekako, da ko kliknem na kakšen link se odpre v New tab, ne pa na isti strani na kateri je forum?

Kaj pa tole andrej? Je kaj mogoče? :P
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Rad bi rekel, da je možno, a to za sabo potegne kup težav. Barvo bi moral spreminjat ročno v template datotekah foruma .. če bi jih spremenil, bi jih moral spremenit vsakič, ko bi nadgrajeval forum .. in posledično bi malokrat nadgradil forum, postal bi nestabilen in glede varnosti bi postal kot švicarski sir - poln lukenj :?

Vrjetno misliš na link v sporočilu/odgovoru? Urejeno !
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Rocky »

predlagam 2 spremembi/pravili:
a) admini naj bodo za vsako študijsko leto posebaj določeni in naj bodo obvezno študenti letnika za katerega so admini, le tako je pričakovati tudi redno spremljanje foruma iz njihove strani
b) ali lahko premakneš ime uporabnika in slikco iz desne na levo stran, nekako moteče je to, glede na to, da je na vseh forumih, kar sm jih uporabljal ravno obratno ... stvar navade pač
c*) ko bo imel forum 500 registriranih bi morali narediti žur "pravnica.net" :) ... ste za? :D
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

a) Se strinjam .. moderatorji, javite se :D
b) Sem probal .. ne zgleda ravno kul :D
c) Itak, sem ZA 8-)
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Jure »

pri b točki se tudi jaz pridružujem Rockyu :) Vsi drugi forumi imajo levo uporabnike in mi je nenavadno tu :)
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Tudi sam podpiram ta predlog :geek: A sam bi ga rad rešil na stopnji uporabnika - da bi se lahko torej sam odločil, kje želi videti uporabniške informacije. Uporabniške informacije desno od besedila so web 2.0 8-) Baje je bolj pregledno in berljivo, če je besedilo v "prime position" - torej levo.
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
Rocky
Prispevkov: 43
Pridružen: 07. Okt 2008 01:24

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Rocky »

Bos potem ko bo urejeno tako kot si si zamislil, sporocil tukaj na forumu, ker tole na desni je res motece ... stvar navade :roll:
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Zna trajati .. rad bi sistemsko rešitev, ročno obrnit namreč ni problema .. mogoče bi lahko dodal dodatno temo, ki bi to pač imela na levi strani in bi potem uporabniki (ki želijo user info na levi) pač izbrali drugo temo .. pomojem bo tako najbolše 8-)
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a An@ »

Meni je tudi tako v redu. Res je, da mi je to edini forum, ki ima desno uporabnike, ampak mi je vsec :D
Lp,
Aleksandra
m&m
Prispevkov: 22
Pridružen: 03. Nov 2008 17:46

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a m&m »

Meni je super to da je na levi besedilo :D
Ful je bolj pregledno... 8-)
"Svet je gledališče v katerem najslabši igralci igrajo največje vloge."
Aristotel
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a baby™ »

mene pa zanima zakaj
Avatarji so trenutno izključeni
zakaaaj
zakaj je blo treba tega :o

hotla sm ga zamenjat, pa sm na konc ostala brez :roll: god damn it.. :D
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

thenx za opozorilo .. so se očitno ob premikanju foruma oz. postavljanju portala "resetirale" pravice za dostop do mape, kamor se nalagajo avatarji .. sem uredil :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ok, super. 8-)
jaz sem mali psihopat
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a ragezor »

ej, mene full moti, da je poster desno od posta. a še koga? :?

je pa fajn, da slike ne raztegnejo posta :)
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

reče se avatar :P
:ugeek: 8-)
blank
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a ragezor »

kaj pa če nimaš avatarja?
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a Sizif »

ja pol nisi ql..
..pol si kren..
..en brez avatarja
:lol:
blank
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

@ragezor: Namen "web 2.0" spletnega razvoja je izpostaviti ključne informacije .. ker je v tem primeru ključna informacija sporočilo / odgovor in ker je "hot spot" na strani še vedno sredina in leva stran, se uporabniške informacije prikaži na desni strani ..

Včeraj se je portal / forum preselil k Domenci .. downtajma ni bilo (v cca. 10min je bila zadeva porihtana) .. s tem bomo zagotovili še večjo varnost podatkov, hitrejše nalaganje strani in boljšo odzivnost ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
sasho
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Okt 2008 15:22
Kraj: blue zone

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a sasho »

hej,
zakaj se forum odpre v novem tabu (oz. oknu)? a ne bi bilo boljše, če bi se odprl v že obstoječem oknu?
lp,s.
Uporabniški avatar
.:pu7a:.
Prispevkov: 117
Pridružen: 26. Jan 2009 22:51

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a .:pu7a:. »

Meni se tudi zdi bolše če bi se odprl v istem tabu!
Denny Crane
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a andrej »

Takšna je bila želja .. ker imamo le link s portala na forum, na forumu pa nimamo povezave nazaj na portal, je smiselno, da se zaenkrat forum odpre v novem tabu / oknu .. iščem tehnično rešitev v smislu, da bi na forum postavil zgornjo pasico s portala :geek:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
sasho
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Okt 2008 15:22
Kraj: blue zone

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a sasho »

no sej kul - obvladaš zadevo.
meni se zdi "neuporabno", ker potem moram posebej tab od portala zapirat..itak portal prečekiram, predno grem na forum ;)
keep up the good work :)
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Predlogi za forum

Odgovor Napisal/-a ragezor »

kaj pa tako nebi šlo?
Slika
Joker te vrže na začetno stran, Mn3njalnik je indeks foruma itn.
Sicer uporabljajo drugi forum, ki je verjetno kar precej dodatno sprogramiran ampak mogoče bi se dalo tudi tu tako narediti.
Odgovori

Vrni se na