Koliko izpitov vam je še ostalo?

Splošna debata o življenju in družbi

Koliko izpitov vam je po dveh izpitnih rokih še ostalo za september?

6 ali več
17
20%
5
6
7%
4
14
17%
3
14
17%
2
13
15%
1
15
18%
nobeden
5
6%
 
Skupaj glasov: 84

deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a deadff »

w4nkst4 napisal/-a:če ti ostane psv, delovno pa proces ali material greš lahko izredno ane?
pomoje ja...

za 3. bolonje ti torej lahko ostaneta dva predmeta, v kombinaciji enega z malo ectji (recimo družina) in enega od KMP/KPP/Delovno? na podlagi česa se ti priznajo tisti ectji pri družini in PSV?
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Zgleda, da je res tko, ja :) Če po načelu lex posterior derogat legi priori veljajo ECTS, kot jih določa pravilnik o prehodih :D
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a flafi »

denny.crane napisal/-a:Bolj smiselno vprašanje bi bilo, "s kakšnimi ocenami ste opravili izpite" ;) :)
Ubistvu ne :D
Mene dejansko zanima kok izpitov je kdo naredu, ne kakšne ocene je pri tem dobil. Zakaj? Ker se sama seb zdim letos blazno lena, in me je samo zanimal če sem res al se mi samo zdi :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

flafi napisal/-a:
denny.crane napisal/-a:Bolj smiselno vprašanje bi bilo, "s kakšnimi ocenami ste opravili izpite" ;) :)
Ubistvu ne :D
Mene dejansko zanima kok izpitov je kdo naredu, ne kakšne ocene je pri tem dobil. Zakaj? Ker se sama seb zdim letos blazno lena, in me je samo zanimal če sem res al se mi samo zdi :D
Haha, no s tega stališča se pa strinjam ja :D Lepa... :P

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

denny.crane napisal/-a:
nusa napisal/-a:ocena ni nujno da izraža kvaliteto :!:
To je pribito in to drži. Vendar je pomembnejše to, da imaš boljše ocene, kot pa hitrost pridobivanja ocen. Hitrosti namreč ni nikjer vpisane. To sem mislil.

Prijazen pozdrav, A
se ne strinjam! Ker ti ful ne nuca če počaaaas delaš izpite, tko po 3 na leto z visoko oceno, pa delaš 2,3 leta en letnik, se prau si v 4 letniku po 8-10 letih. Vrjem da že rajš nardim use s 6 pa končam v 4 letih :lol:
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

Fleurette napisal/-a:
denny.crane napisal/-a:
nusa napisal/-a:ocena ni nujno da izraža kvaliteto :!:
To je pribito in to drži. Vendar je pomembnejše to, da imaš boljše ocene, kot pa hitrost pridobivanja ocen. Hitrosti namreč ni nikjer vpisane. To sem mislil.

Prijazen pozdrav, A
se ne strinjam! Ker ti ful ne nuca če počaaaas delaš izpite, tko po 3 na leto z visoko oceno, pa delaš 2,3 leta en letnik, se prau si v 4 letniku po 8-10 letih. Vrjem da že rajš nardim use s 6 pa končam v 4 letih :lol:
To je spet še en ekstrem. Smešna si
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

bajna napisal/-a:
*bini* napisal/-a:
bajna napisal/-a:lol, a to pomen da če nardiš več kot dva izpita na rok ne morš dobit več kot 6? cjoooj :) en sošolc je naredil vse v enem roku, pa ne s 6 ali 7

v enem roku narest 9 izpitov ?! puf to mi je pa kr že mau preveč nerealno :D če je pa res, je pa ta človk res kr car, da ma tako motivacijo in koncetracijo in use kar se rab za učenje.
7, 2 si lahko že čez leto :)

denny.crane: komentar na to, da bi bila realna primerjava kakšne ocene dobiš.. zame nekdo, ki dela po dva izpita na leto in ima 10ke ni ravno blesteč študent, ampak okej..
to je še vedno WAU !! sploh ne vem kam spravs tok enih informacij, da maš pol 7 izpitov u enm tednu ubistvu. o fak :D a ma ta človk kksn nasvet za nas navadne smrtnike :D ? a se sprot uči pa hod na predavanja al kako hudiča ti to rata. fak res mi ni jasno :mrgreen:
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

edin če ima koga doma, ki se ukvarja s pravom, pa mu sproti razlaga zadeve. Recimo jaz si prav zaželim sedaj, ob učenju DP(pa tud ob učenju KMP-ja sem to želel), imeti ob sebi kakega sodnika ali odvetnika s tega področja, da mi odgovarja na sproti porajajoča se vprašanja :D :) Namreč imam jih cel kup, ampak tolaži me dejstvo, da obstaja nek rek, ki pravi: "Komur se ob študiju porajajo raznorazna vprašanja v zvezi s snovjo, zanj lahko rečemo, da zares študira." By Jakulin, hehe :D
lucky

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a lucky »

dragoxxx napisal/-a:edin če ima koga doma, ki se ukvarja s pravom, pa mu sproti razlaga zadeve. Recimo jaz si prav zaželim sedaj, ob učenju DP(pa tud ob učenju KMP-ja sem to želel), imeti ob sebi kakega sodnika ali odvetnika s tega področja, da mi odgovarja na sproti porajajoča se vprašanja :D :) Namreč imam jih cel kup, ampak tolaži me dejstvo, da obstaja nek rek, ki pravi: "Komur se ob študiju porajajo raznorazna vprašanja v zvezi s snovjo, zanj lahko rečemo, da zares študira." By Jakulin, hehe :D
Ta rek je tudi Kambič dostikrat izjavil ;)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a bajna »

@bini: pojma nimam, js samo vem da obstaja, pa sem samo hotla povedat denny.crane-u da ni nujno hitrost opravljanja tud nekvaliteta ocen :P samo njemu smo itak vsi smešni oziroma govorimo nesmisle :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

flafi, zdej sem prebral 3 strani te teme in še kar nisem izvedel koliko izpitov si pa ti naredila do zdaj! :twisted:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Bom počakala do konca junijskega izpitnega roka preden odgovorim, in upala, da me bo potem kaj manj sram :lol:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Pika91
Prispevkov: 60
Pridružen: 19. Okt 2010 15:53

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Pika91 »

denny.crane napisal/-a:
nusa napisal/-a:ocena ni nujno da izraža kvaliteto :!:
To je pribito in to drži. Vendar je pomembnejše to, da imaš boljše ocene, kot pa hitrost pridobivanja ocen. Hitrosti namreč ni nikjer vpisane. To sem mislil.

Prijazen pozdrav, A
Hitrost je vpisana v datumih, ki pomenijo prosto poletje!! in pa še ohranitev štipendije z malo sreče..
Ne vem, kakšna je razlika, a opraviš izpite zdaj ali kasneje, časa je dovolj za kvaliteten študij tudi sedaj, o ocenah pa odloča na žalost tudi sreča..
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a carrie »

kako je zdej s temi kreditnimi, sem že čist zmedena, še v referatu ti ne znajo nič odgovorit :roll:
Za REDNI VPIS v 3.letnik rabiš 54 kreditnih. A jih dobiš tud če nimaš narjen KMP pa KPP? K ne vem kaj je s temi točkami za predavanja a jih vsi dobimo a sam oni k se pol izredno vpisujejo? Treba mal vedit kok se bo treba (m)učit čez poletje :mrgreen:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Po koncu vseh junijskih izpitov, se lahko tudi jaz pofočkam v tej temi.
Ostalo mi je pa 5 izpitov. Bi bilo lepo to vse naredit septembra :lol:
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Ursi »

ParfumeGirl napisal/-a:Po koncu vseh junijskih izpitov, se lahko tudi jaz pofočkam v tej temi.
Ostalo mi je pa 5 izpitov. Bi bilo lepo to vse naredit septembra :lol:
nisi edina ;)..nevem kako bo tole ratal, če je sploh komu kdaj :/
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Ursi napisal/-a:
ParfumeGirl napisal/-a:Po koncu vseh junijskih izpitov, se lahko tudi jaz pofočkam v tej temi.
Ostalo mi je pa 5 izpitov. Bi bilo lepo to vse naredit septembra :lol:
nisi edina ;)..nevem kako bo tole ratal, če je sploh komu kdaj :/
Je je, vem da je flafi enkrat v septembru naredila 5 izpitov. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
lucky

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Itak da se da :) Sicer pa lahko 2 delaš oktorbra, pa si najprej samo pogoje nardiš :D Tak bom jaz naredla, pač zgodovino pa če bo še kaj ostalo bom pisala oktobra, ekonomijo pa rim pa septembra :D
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Ursi »

ja pa sej zgodla je 7 pik vredna? pol boš lahko samo zgodlo takrt delala..pa nobenga druzga :D al sm spet mal pomešala te točke ane? :D
lucky

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a lucky »

3 v bistvu, ker 4 že maš s kolokvijem in seminarsko :) Tak da tudi če mam to oktobra, ni panike.. Ampak me še ustava čaka :twisted:
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Ursi »

hm hm..mene mal skrbi, ker se mi zdi ful velik riziko za oktober pustit, nevem :/..kok maš zdej izpitov vseh septembra? :|
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Dexter napisal/-a: Je je, vem da je flafi enkrat v septembru naredila 5 izpitov. :P
Stalker! :o :lol:
Kaj pa letos, k jih bom mela 5+ za septembra? :twisted: No, itak ne bom šla vseh septembra delat, a ne, ampak useen :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Ursi »

No saj upanje ostaja da ni nemogoče:D
lucky

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Itak! Jaz sploh ne pomislim na to, da ne bi bilo mogoče. Sem slišala za en primer, da je neka gospodična v prvem letniku imela narejen le 1 izpit pred poletjem, pa se je začela 1. julija učit na polno in nardila septembra vse :)
Spet.. koliko je to res, ne vem :D Mi je pa dobra tolažba v težkih trenutkih hehehehe
:)
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Ursi »

sam jst nevem a so te točke pravilne? pač ker potem lahko ti zbereš 52 točk, pa ti ni treba narediti v prvem letniku EUP, UVC pa PZG npr. mislm a 100% držijo?
Odgovori

Vrni se na