Kaj počneš?

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Jst jst! Sm že prejšnji teden začela, vsak dan po malo, da pridem "nazaj v formo". Ampak mislm, da mam za danes dovolj in grem raj kej konkretnega spit v center. :lol: :mrgreen:
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Jaz sem začel 20. julija, ampak me vsakič znova premami lepo vreme ob Obali(beri: praviloma sonček, zadnje dni pa prijetna mrzla burja) in se raje posvetim športnim aktivnostim.
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Potem imaš pa srečo kolega, tu v LJ imamo sranje od vremena! Je pa res, da se je tako lažje spravit učit.. :D
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Minnie, luštna profilna slikca. :D
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

lucky napisal/-a:Se kdo že kaj uči? Jaz se spravljam počasi, ampak vsak dan znova odložim na jutri :)
Meni se isto dogaja :o ZIhr kakšna epidemija, proti kateri se ne da pomagat :D :lol: hehe... Ju3 začnem! :) (upajmo.. :oops: )
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Dexter napisal/-a:Minnie, luštna profilna slikca. :D
Je ane.. hvala Dexter! :D :P
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Prezgodaj je še za učit :)
Si vis pacem para bellum
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

A kdo ve a je ta teden referat odprt al so čist vsi na dopustu?
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Referat je odprt. Včeraj je bil od 11h do 13h, delal je Branko.. Tako, da za njega sem ziher, da se ga da srečati v referatu, le uro je treba zadeti :)

učenje sledi naslednji teden, ta teden je še uživancija na polno, beri počivanje do bolova :)
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

Dexter napisal/-a:A kdo ve a je ta teden referat odprt al so čist vsi na dopustu?
u to je pa koristna info tut zame, ker še vedno nism nesla unga čipa nazaj, ups :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Uuu točno, čipi in reprogramiranje. No, jaz sem svojega izgubil že oktobra, tako in tako je neuporaben. Pa upam da mi ne bo treba plačati te stvarce :)
carko32
Prispevkov: 108
Pridružen: 16. Okt 2010 14:03

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a carko32 »

Čipa ne vzamejo nazaj, to ti prav jezno povedu. Kot da sem jaz kriv, da ga prej nisem mogel vrniti.

Čipe bomo ponovno vračali enkrat v septembru, bo en teden namenjen vračanju le teh, takšne so info iz referata.
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a willy »

jp, tud jst sem se dans začel učit za septembrske izpite. do izpitov sem si dal: nobenih izhodov, nobene televizije, nobenega piva in spanje na minimum - preventivni predizpitni samoukrepi :lol: dovoljeno: knjige, ustava, zakoni, svinčnik in papir in to je vse :lol:
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Tudi jaz sem se začel lagano učiti za september. Trenutno stanje: Razmišljam, da bi zažgal Ustavo, morebiti še kak zakon s področja socialnih zavarovanj(mika me ZPIZ), potem pa odvrgel v smetnjak Pavčnikovo Teorijo prava. Super učenje, ni kaj :D
willy
Prispevkov: 78
Pridružen: 12. Mar 2011 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a willy »

no, no, no kolega dragoxxx - to pa ni primerno študentu prava :roll: šalo na stran, boš videl da te bo Teorija prava navdušila, ko boš knjigo parkrat prebral, resno mislim. prav tako tudi PSV- zanimiv in življenjsko zelo uporaben predmet, je pa na začetku tudi meni bil težak predmet za učit, ampak je zanimiv in s časom postane lažje, ko padeš not v snov. samo mirne živce pri študiju, pa ti bo šlo! pa pozitiven pristop, ker si nima smisla še sam sebi oteževat že tako težkega študija.
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

dragoxxx, pri katerem predmetu pa ti potrebuješ Teorijo prava pa Ustavo?
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Ehh tole zgoraj sem napisal čisto mimogrede :D Uspelo mi bo že, samo pravim.
Teorijo prava sem moral uporabiti, ko sem predeloval PSV, kjer se omenja pravica do prostega preudarka. Eden od avtorjev je preveč po svoje razložil to pravico, pa sedaj ugotavljam kateri-ali Strban ali Pavčnik. Ne razumem zakaj vsak pravnik po svoje razlaga to pravico, kot da je težko sprejeti neko izhodiščno, enotno definicijo. Pa tud Teorija prava bi lahko bila malce bolje razumljivo spisana, brez zamere:))) URS pa uporabljam zaradi ustavnih pravic socialne narave-da si mal osvežim spomin. :)
study-man
Prispevkov: 8
Pridružen: 07. Avg 2011 15:42

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a study-man »

kaj počnem? študiram, kaj pa drugega :lol: kaj pa naj študent prava drugega počne sredi avgusta :lol:
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a *bini* »

Ne vem kaj nj sama s sabo :roll: Tok mi je vroče, pa učit se morm ta glup PSV, in sploh ne zdrzim 5 minut pr mer. Sm ugotovila da je manj vroče če stojim, ampak kako naj se u stoje učim hm. Tko da pol to zgleda tko da sedim, si preberm en odstavk in potem se šetam po stanovanju in potem jovo na novo. In pa čakam dan, ko se bojo temperature mau spustile, da lahko začnem živet normalno :D
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a jessy »

Vročina je te dni res nenormalna. :?
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nofak »

Soocam se z istim problemom kot *bini*, le da se jaz ucim delovno in kpp...kako naj se ucim, ce je pa zunaj 30+ stopinj?! pa se dodaten demotivator je bil ravnokar pogled na stran Agencije RS za okolje...cel teden temperature do 35 :(
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

Berem gornje poste in si mislim hvala bogu da nism ta tedn v študentu :D V hiši je hladneje 8-) Tist tedn v juliju ko je blo tako sem v sobi komaj preživela :?
Kaj počnem? Razmišljam kam je šou moj čas od 7ih do 9ih? Evo zdaj pa res začnem... Ustava hir aj kom :lol: :geek:
Uporabniški avatar
Minnie
Prispevkov: 205
Pridružen: 14. Okt 2010 14:33

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Minnie »

Jst se učim že od 6h zjutraj. Zdj mi je ratalo že dovolj vroče, da bom klimo prižgala. Pa limonado si grem narest. in potem seveda nazaj za knjige. :D
Obrni obraz k soncu in sence padejo za teboj. :)
lucky

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a lucky »

Spet bo zmanjkalo časa :)
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nofak »

@Minnie: od 6h?! Seriously? Meni se ob 8h zdi zgodaj ;)
Odgovori

Vrni se na