Kaj počneš?

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Kaj počnem?
Niti ne vem kateri dan je danes, še za mesec komaj vem, da je januar. Prej sem odroletal okna in videl, da imamo očitno sneg ... Tud to ne vem koliko časa že. Pojma nimam kaj sem včeraj delal in kaj predvčerajšnjim. Spomnim se, da sem na TV-ju videl reklamo za nek film, ki ga moram pogledat, ampak ne vem a sem to videl 2 dni nazaj ali pa 2 tedna nazaj.
Vse kar vem je, da se bom še jutri učil rimsko pravo, potem pa grem pisat izpit. In če pridem na ustnega, pojma nimam kako bom sploh odgovarjal profesorju, ker se zadnje čase nisem pogovarjal z nikomer skorajda nič in sem po možnosti še pozabil govorit. :o

Mogoče malo pretiravam, ampak če bi se moral učiti samo še eeeen dan dlje ... Bi čist čist čist zares znorel. :evil: :evil:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a aTc »

Dexter napisal/-a:Kaj počnem?
Niti ne vem kateri dan je danes, še za mesec komaj vem, da je januar. Prej sem odroletal okna in videl, da imamo očitno sneg ... Tud to ne vem koliko časa že. Pojma nimam kaj sem včeraj delal in kaj predvčerajšnjim. Spomnim se, da sem na TV-ju videl reklamo za nek film, ki ga moram pogledat, ampak ne vem a sem to videl 2 dni nazaj ali pa 2 tedna nazaj.
Vse kar vem je, da se bom še jutri učil rimsko pravo, potem pa grem pisat izpit. In če pridem na ustnega, pojma nimam kako bom sploh odgovarjal profesorju, ker se zadnje čase nisem pogovarjal z nikomer skorajda nič in sem po možnosti še pozabil govorit. :o

Mogoče malo pretiravam, ampak če bi se moral učiti samo še eeeen dan dlje ... Bi čist čist čist zares znorel. :evil: :evil:
sva že 2...zaprta v stanovanju čakam na dan d (=torek) in upam da gre v tretje res rado :cry: drugače pa si že 100tič berem tole dedno pravo ... in res je...še par dni če bi se učila bi bila že na poti v polje :evil:
P.s.: sneg ?? mogoče bi blo dobro če bi tud jst kej pogledla čez okno :D :D :lol:
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

aTc napisal/-a:sva že 2...zaprta v stanovanju čakam na dan d (=torek) in upam da gre v tretje res rado :cry: drugače pa si že 100tič berem tole dedno pravo ... in res je...še par dni če bi se učila bi bila že na poti v polje :evil:
P.s.: sneg ?? mogoče bi blo dobro če bi tud jst kej pogledla čez okno :D :D :lol:
Saj mogoče pa tud ni sneg in samo jaz že belo vidim. :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a aTc »

tud možno :D ubistvu se nebi blo za čudit :lol:
Sej bodi moj dedič!ČE ne bo moj dedič Sej,bodi moj dedič Dexter! :lol: :lol: :lol:
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

aTc napisal/-a:tud možno :D ubistvu se nebi blo za čudit :lol:
Sej bodi moj dedič!ČE ne bo moj dedič Sej,bodi moj dedič Dexter! :lol: :lol: :lol:
Ha ha ha ... Substitucija! :D
Dexterja ni varno postaviti za substituta, ker bo prej ali slej pridobil dediščino. Tako da je Sej v nevarnosti. :twisted:

Ma ko se enkrat poistovetiš s tem rimskim pravom, postane celo zabavno. Preberi si iz knjige PRP 646. primer, na glas! :lol: Jaz sem se z njim enkrat pozno ponoči zabaval, ga 30-krat prebral, se 20 minut smejal, razumem ga pa še zdaj ne. :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a aTc »

looooool...dobr da ni na koncu napisal še : "sem omenil da gre za družbeno pogodbo?" :lol:
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a densy »

zih si dojemal samo blabla družbenik bla družbenik blabla družbenik,... :lol:
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nofak »

Ravnokar pogruntal, da ni vedno kul, ce si vztrajen...ker je vcasih rezultat skurjena sklopka, za cca. 400€ lazja denarnica in dodatna kila pozrtih zivcev (kot, da faks ni dovolj?!). Pa tudi zima, sneg in led mi niso vec vsec. :evil: :evil: :evil:
mrsimpatikus
Prispevkov: 41
Pridružen: 29. Dec 2009 22:45

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a mrsimpatikus »

http://www.youtube.com/watch?v=SGuP7A4cwzA&feature=fvst


oooooooooo yeah :D :D :D

zdej pa sociologija!!!
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nofak »

2 dni in 700€ (ne 400€, kot je zapisano v prejsnjem postu) kasneje je Honda spet doma...
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a ragezor »

hja je treba počasi. po našem dovozu je tudi jeba gor pridt. mi je občutno lažje priti gor z našim nissanom almero kot pa accordom. accord je ena takšna težka dizelska svinja, pa še precej poskočna je in koplje že na leru :P
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nofak »

Mah kur*c, kolesnice so bile trde, sneg okoli pa cist suh...in ko sem hotel nazaj na kolesnico, logicno ni slo...pa sem bil malenkost prevztrajen...resevanje je pa potekalo z Unimogom, ki tudi ni mogel potegniti HR-Vja v ta klanec, tako, da je bilo treba cisto okoli do glavne ceste...
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Michelle »

nofak I feel your pain :mrgreen: s temi avti so sami stroški.. :x

Js se pa spravlam nazaj učit sociologijo in mam občutek, da majo čis vsi, razn seveda mene, kljub izpitnemu obdobju, dones čs it vn ga žurat :geek: :?
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Michelle napisal/-a:Js se pa spravlam nazaj učit sociologijo in mam občutek, da majo čis vsi, razn seveda mene, kljub izpitnemu obdobju, dones čs it vn ga žurat :geek: :?
Jap, jaz se ti ravno oglašam iz diskoteke. Ful je noro!!! A ti pa kar doma? :| Škoda, pa drugič. :(

Ha ha ... :D Dej no, nikogar ni zunaj danes. :) Vsi se učimo. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ja, jst sm zdele domov pršla iz pijačke in lahko poročam, da je zuni res velik bolj prazno kot ponavad :D
(Mogoče so vsi po diskačih :P )

Bi pa tut jst rajš nekje žurala zuni zdele... Aaaah. Čez 14 dni!
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Hehe :D No, se počutm mal bolš, k nism čiis sama v tem :D

Čeprou sm res učeri miljonkrat slišala, da kaj se bom učila na 5ek zvečer, če mam pa izpit ''šele'' v pondelk :? :D seveda od kolegov ne-pravnikov :?
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a nusa »

mi2 s cimro pa sma ravnokar ugotovile, da imama prazni hladilnik in bi nama prav prišel kak evro, zato sma oblikovale vrečko:))) če mate 10 sekund cajta glasujte za najino vrečko ne http://www.spar-natecaji.si?idC=3&id=8768 : ))))
p.s. drugač sma čist normalni ampak kriminalistika pač pusti posledice na človeku : )))))
Fee
Prispevkov: 20
Pridružen: 02. Jan 2010 17:16

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Fee »

Dexter napisal/-a:Kaj počnem?
Niti ne vem kateri dan je danes, še za mesec komaj vem, da je januar. Prej sem odroletal okna in videl, da imamo očitno sneg ... Tud to ne vem koliko časa že. Pojma nimam kaj sem včeraj delal in kaj predvčerajšnjim. Spomnim se, da sem na TV-ju videl reklamo za nek film, ki ga moram pogledat, ampak ne vem a sem to videl 2 dni nazaj ali pa 2 tedna nazaj.
Vse kar vem je, da se bom še jutri učil rimsko pravo, potem pa grem pisat izpit. In če pridem na ustnega, pojma nimam kako bom sploh odgovarjal profesorju, ker se zadnje čase nisem pogovarjal z nikomer skorajda nič in sem po možnosti še pozabil govorit. :o
:shock:
ojoj depresivno...
močno upam, da je blo to napisan z malo ironije, ker drgač me je kar groza učenja rima!
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Fee, to kar je napisau Dexter ni nic, ucenje rima je velik hujse! :lol:

btw,

markko, happy b-day in use najslajse! ;)
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Fee napisal/-a: :shock:
ojoj depresivno...
močno upam, da je blo to napisan z malo ironije, ker drgač me je kar groza učenja rima!
Itak da je bilo ironično. :lol:

Joj, kakšen brezvezen dan je danes. Zunaj je sneg in ni mogoče nič normalnega početi. Da bi se kaj učil al pa za faks delal mi ne pride na misel. Počitnice so! :P Po TV-ju pa tudi ničesar. :x Booooring. :roll:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Dexter napisal/-a:Joj, kakšen brezvezen dan je danes. Zunaj je sneg in ni mogoče nič normalnega početi. Da bi se kaj učil al pa za faks delal mi ne pride na misel. Počitnice so! :P Po TV-ju pa tudi ničesar. :x Booooring. :roll:
Haha se ne bi mogla bolj strinjat.. :lol: :lol: :lol:
Pozitiv vabrejšan!! :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Wildcat* napisal/-a:
Dexter napisal/-a:Joj, kakšen brezvezen dan je danes. Zunaj je sneg in ni mogoče nič normalnega početi. Da bi se kaj učil al pa za faks delal mi ne pride na misel. Počitnice so! :P Po TV-ju pa tudi ničesar. :x Booooring. :roll:
Haha se ne bi mogla bolj strinjat.. :lol: :lol: :lol:
Celo ti! :o :o :o :D

Jaz sem se sicer lotil delat seminarsko za angleško pravno terminologijo. :roll: :|
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Jst sm se tut lotila seminarske za apt, pa lahko rečem, da ni bi Turk težko najdu še bl dolgočasno temo za pisat. Ampak sej se s copy - paste pa translate.google daleč pride :D
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Dexter napisal/-a:
Wildcat* napisal/-a:
Dexter napisal/-a:Joj, kakšen brezvezen dan je danes. Zunaj je sneg in ni mogoče nič normalnega početi. Da bi se kaj učil al pa za faks delal mi ne pride na misel. Počitnice so! :P Po TV-ju pa tudi ničesar. :x Booooring. :roll:
Haha se ne bi mogla bolj strinjat.. :lol: :lol: :lol:
Celo ti! :o :o :o :D

Jaz sem se sicer lotil delat seminarsko za angleško pravno terminologijo. :roll: :|
Hah jah ne vem.. menda ne bova večno na bojni nogi, al kaj? :oops: :lol:

Jst se pa že cel dan spravljam učit uvp.. mi še ni ratalo začet. Lenoba. :|
Pozitiv vabrejšan!! :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kaj počneš?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Wildcat* napisal/-a:Hah jah ne vem.. menda ne bova večno na bojni nogi, al kaj? :oops: :lol:
Ne, ne bova. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Odgovori

Vrni se na