Fotokopirani zapiski

Splošna debata o življenju in družbi
Odgovori
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a andrej »

Zdravo !

Po faxu kroži več sto zapiskov, skript, .., v papirnati obliki, napisanih na računalnik ali roko, ki jih kopiramo v fotokopirnici in zapravljamo z žulji prigarane študentske evre :geek: :roll:

Zato razmišljam, da bi določene skripte poskeniral in jih preprosto objavil na spletu. Tako bi lahko kdorkoli in kadarkoli prišel do potrebne študijske literature. Če pa bi se javil avtor skripte/zapiskov/itd., bi poleg skripte napisali še njegov TTR ali Paypal račun, na katerega bi lahko (neobvezno) nakazali kak evro v zahvalo za zapiske (sam bom z veseljem doniral kak evro študentu, ki je naredil zapiske .. sponzorirati forokopirnice na "žulje" drugih pa ne mislim več) ..

Zadeva pa je taka, da vseh teh skript sam nimam in jih vrjetno tudi nikoli ne bom imel .. zato me zanima, ali bi bili študentje zainteresirani za tak "projekt" - da bi skripte sami poskenirali, ali pa jih meni posodili za kak teden, da jih spravimo na splet?

lp
Andrej
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a An@ »

Jaz bi z veseljem pomagala, edino "problem" je v tem, da so moje skripte ful "pocackane" z markerji in se skoraj nic ne pozna, ce jih skeniram :mrgreen: :mrgreen:
Lp,
Aleksandra
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a andrej »

Odvisno od skenerja & načina skeniranja :ugeek:
Če se skenira črno&belo zna skener počrnit mesto, kjer rišeš z markerjem .. če skeniraš barvno in potem pretvoriš v črno&belo pa del, ki je označen z markerjem, postane siv, besedilo spodaj pa je vidno :D
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a An@ »

No, si bom zapomnila :D Seveda, podpiram tvojo idejo in bom pomagala kokr lahko :)
Lp,
Aleksandra
evagirl
Prispevkov: 7
Pridružen: 11. Nov 2008 11:11

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a evagirl »

ej mogoče kdo ve a majo v uni kopirnci čez most repetitorij?
m&m
Prispevkov: 22
Pridružen: 03. Nov 2008 17:46

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a m&m »

Sposodi si ga v knjiznici in ga nesi kamorkoli, razen na faks, kopirat in je. :) ;)
Drugace se mi zdi da ga imajo tud tam.
"Svet je gledališče v katerem najslabši igralci igrajo največje vloge."
Aristotel
evagirl
Prispevkov: 7
Pridružen: 11. Nov 2008 11:11

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a evagirl »

tnx, bom si sposodla ko bom v lj. Sm pa ugotovila da ga tm v kopirnici baje nimajo.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Fotokopirani zapiski

Odgovor Napisal/-a andrej »

Prvo skripto sem že poskeniral & naložil na forum (za Uvod v pravoznanstvo, 76 strani) .. ostale (tiste, ki jih pač imam) pridejo "onlajn" v kratkem :D

Če imate kakšne "pametne" zapiske, ki obstajajo samo v papirnati obliki in bi jih bili pripravljeni posodit za kak teden, mi pošljite privat sporočilo, jih bom poskeniral in dal na splet, ali pa jih sami poskenirajte in objavite na forumu 8-)

Edit @ 19:36: Poskeniral & naložil še skripto za pravno zgodovino ..
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Odgovori

Vrni se na