Seminarska

doc. dr. Luka Tičar

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a flafi »

Seminarsko ti vzame, pol pa prideš nazaj čez 14 dni, pa ti pove če morš kej popravt, pol ti pa vpiše.
Sam ne vem kok je kej zahteven pr temu popravljanju. Upam, da ne preveč :cry:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
MIA
Prispevkov: 38
Pridružen: 12. Maj 2009 22:18

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a MIA »

Aha, ok. Kdaj in kje pa sploh so vaje? :) Hvala!
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Kako je kej s to seminarsko? Je ful strog pri ocenjevanju al usem sprejme :D
pravna_88
Prispevkov: 84
Pridružen: 22. Mar 2010 20:05

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a pravna_88 »

do kdaj je treba oddat seminarsko letos?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Enkrat do konca marca...
Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

Seminarsko nalogo morajo redni študentje oddati najkasneje do konec meseca marca 2011, izredni študentje pa vsaj 14 dni pred pristopom na izpit.

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a KiZo »

Jst mam pa eno vprasanje in sicer me zanima, kako naj ta seminarska izgleda? a se jo dela v smislu ''klasicne'' seminarske al je ksna posebna oblika (npr. kot kpp oz kmp). Zraven me pa se zanima, kaj je misljeno z analizo pogodb o zaposlitvi in pa naketo pri delodajalcih? a pogodbe lahko prosto izberemo al so ze dolocene, enako me zanima za anketo; jo nardimo sami al so kje ze te podatki podani?
levinja
Prispevkov: 1
Pridružen: 03. Apr 2011 10:34

Seminarska

Odgovor Napisal/-a levinja »

Hello :)

Ima mogoče kdo narejeno seminarsko za temo "Pomen pisnega opozorila delavca na izpolnjevanje obveznosti po 83/1 členu ZDR"???

Anyone... bi bila zelo vesela kakršnekoli pomoči!!
bye bye:)))
ime4321
Prispevkov: 93
Pridružen: 14. Jun 2010 15:46

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a ime4321 »

No, nastopil je čas, ko moram tudi jaz delati za delovno pravo; in sicer seminarsko. :o

Ker doc. Tičar v avgustu nima govorilnih, mi je sporočil, da mu izdelano seminarsko pustim v nabiralniku dekanata? :o A morda kdo bolje obvlada zakotne kotičke našega faksa? Jaz namreč ne vem kje to sploh je! :cry:

Poleg tega me zanima, če je še kdo v enakem položaju in če morda tedaj ve, kdaj in kako bo s povratno informacijo, ali je seminarska v redu?

Hvala za info!
Uporabniški avatar
Slash
Prispevkov: 218
Pridružen: 12. Nov 2008 15:29

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Slash »

Dekanat je v prvem nadstropju, ko prideš skozi vrata od dekanata je pred pisarnami kot neka omara in ima predalčke in na vsakem je ime profesorja in tam pustiš seminarsko. Ali je seminarska OK ali ne, je pa najboljše, da kar mail pošlješ aistetnu in ga vprašaš ;)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

A ve kdo mogoce kako je, ce ne mores na podelitev naslovov za seminarsko pri izrednih? V cetrtek dop namrec delam.... Posljem mail docentu?
mako
Prispevkov: 11
Pridružen: 22. Jul 2010 16:31

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a mako »

Na njegovi spletni strani piše, da mu poveš temo na govorilnih urah al na vajah, izredni pa TUDI na posebnih predavanjih, tako da mislim, da se da zmenit kaj. :D Če ne drugače, so vaje v torek in sredo popoldan.
Mogoče kdo ve, če lahko seminarsko delaš kot posameznik, ali moramo nujno bit v parih :?:
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a jessy »

Načeloma nujno v parih.
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Sanja »

jst tut nimam para...a bi kdo z mano to delal? :)
miniROŽCA
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 18:19

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a miniROŽCA »

Jz tud še nimam para... Sj po mojem se nas bo jutr kar nekej takih našlo, k se bodo teme delile :roll:
shadowfax
Prispevkov: 18
Pridružen: 18. Jan 2010 00:26

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a shadowfax »

Tudi jaz sem brez para :). Se bomo jutri ''poparčkali''
Sum facit bonum, qui alterium adiuvat.
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

same here...
Uporabniški avatar
Shirley.S.
Prispevkov: 9
Pridružen: 16. Feb 2011 20:04

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Shirley.S. »

Oi. Mene pa zanima, če je kdo imel seminarsko z naslovom diskriminacija žens pri zaposlovanju? Ker sploh ne vem kako naj se je lotim, tudi glede literature sem precej zmedena?
12345
Prispevkov: 127
Pridružen: 07. Jan 2011 11:03

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a 12345 »

Kdaj bodo seminarske naloge pregledane?
Lp
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

A v času letnega dopusta profesorji nimajo govorilnih ur?
Da vem, če grem lahko seminarsko vpisat...
Penac
Prispevkov: 54
Pridružen: 22. Avg 2011 11:23

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a Penac »

Jaz še nisem oddal seminarske, sem izredni študent, vprašal sem profesorja, kdaj ima avgusta govorilne ure, odgovoril mi je, da po 15.8.
fruchtzwerge
Prispevkov: 180
Pridružen: 03. Okt 2010 04:52

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a fruchtzwerge »

Hvala!
anomis
Prispevkov: 42
Pridružen: 18. Feb 2009 20:37

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a anomis »

Hej, mene pa nekaj zanima... Lansko leto sem asistentu poslala seminarsko po mailu in potem ni bilo več odgovora nazaj. Vendar sem nato lahko ponavljala 2.letnik, kar je pomenilo, da sem morala imeti opravljene vse obveznosti! A mislite, da je prejel seminarsko in so mi jo upoštevali a moram do njega po podpis za potrditev?!
Uporabniški avatar
gregsson
Prispevkov: 58
Pridružen: 28. Avg 2012 03:21

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a gregsson »

Moja izkušnja glede seminarske: odkril sm 14 dni nazaj, da jo moram oddat 14 dni pred rokom za izpit. Sicer mi je ratal prebrat vso gradivo v dnevu in pol (varstvo delavčeve zasebnosti, cca 200 strani), sam problem je blo pol tipkat. zadeva kar vzame cajt, in mislim, da mi je vzel ene 13 ur, par dni dela, pa tud efekt je bil ene 13 strani. mogoče se splača že sprot povzetke tipkat v word, ker maš pol več časa za svojo kreacijo. jaz sm to prepozen dojel, tko da sem vse bral dvakrat, pač prvič si podčrtuješ. Tičar je bil noramlen, zlo zadovoljen z izdelkom, oddal sem prejšnji četrtek 23.8. mislim da in ni nč kompliciral. še zaželel mi je srečo na izpitu, pa svetoval naj pogledam šis gradivo. bomo pa vidl kako bo izpit! :roll:

se že tresem :P
[/color

Ignorantia Iuris Nocet, Ignorantia Facti Non Nocet. --> http://www.youtube.com/watch?v=khSIYmTzt6U
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

Re: Seminarska

Odgovor Napisal/-a missLemon »

A je mogoče imel kdo za seminarsko nalogo temo Kolektivna pogodba za železniški in cestni promet, pa bi bil pripravljen objaviti jo na forum... :P Problem je v tem da se je sploh ne znamo lotiti Hvala! :)
Odgovori

Vrni se na