Seminarske naloge

Robert Turk, univ. dipl. prav.

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Debata o seminarski nalogi je zaradi preglednosti razcepljena in premaknjena iz teme Ostalo in se nadaljuje tu.

EDIT: Jure, 5.10.09


ja pa to uprašanje če je bil kdo na angleščini je blo mišljeno posredno :lol: Kaj ste delal tam in kaj so povedal. ne pa da se zdej javljajo osebki da mi zvemo da so bli :lol: :lol: :D
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a rogy »

se mi je zdel da vas to zanima :D
povedal je v kakšni obliki se more assignment oddat - pa mormo enga že napisat (THE CASE OF ROAMIN ROMAN)
je reku da najbolš da do naslednga tedna (neki tazga) oz. čimprej
drgač pa mal kero snov bomo obravnaval (publik, private law) pa podobno
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

hey! a je res treba oddat tale assignment drug tedn že :shock: pa o čem točno sploh naj pišemo? o aretaciji Roman Polanskega al kko? ker me danes ni blo pa bi prosla če bi edn tole mal bol razložu :oops: hvala:)
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a rogy »

tinkerbell napisal/-a:hey! a je res treba oddat tale assignment drug tedn že :shock: pa o čem točno sploh naj pišemo? o aretaciji Roman Polanskega al kko? ker me danes ni blo pa bi prosla če bi edn tole mal bol razložu :oops: hvala:)
lej tuki maš ta case

THE CASE OF ROAMIN ROMAN
Film director Roman Polanski pleaded guilty to criminal charges brought by the Los Angeles District Aooorney. Then he fled to France in 1978 before sentencing for the crimes. In september 2009, he was arrested by Swiss authorities on a warrant related to that 1970´s case.
How would you handle this case? Why? you can write as his defense, lawyers, his prosecutor, a citizen (of California, or of the World) etc. Identify yourself as writing form a certain viewpoint.

ne vem, če je treba nujno lih drug tedn oddat, ampak kukr sm ga jz razumela (bl slabo :? ) se mi zdi d je reku da čim prej
drgač pa se tud men ne sanja o čem/kako nj sploh to pišm
ma kdo kšno ideo :?: :?: :?: :?:
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Random »

A to naj bi v torek v predavanjih oddal? Kolk more bit pa to dolgo? A bo še kejobjavljeno na oglasni deski?
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a rogy »

Random napisal/-a:A to naj bi v torek v predavanjih oddal? Kolk more bit pa to dolgo? A bo še kejobjavljeno na oglasni deski?
dolg mora bit eno stran, če pa slučajno več napišeš (men se sicer ne sanja niti kako bom eno stran napisala :? ), je reku da naj oddamo na enem listu (torej napišeš na obe strani :D ) in ne na dveh. drgač pa moraš oddat v obliki k jo je pokazu na predavanjih:

ime in priimek / English Legal Terminology (Prof. R. Turk) / Faculty of Law, University of Ljubljana

Date Delivered:____ / 2009/2010 Academic Year / Assignment 1: Roamin Roman

to je na listu zgoraj (prvi stolpc levo zgoraj, drugi desno zgoraj) spodaj pa pač pišš kr pišš

drgač pa dvomm da bo kj na oglasni objavljen, k se mi zdi da to ni tko pomembn - lohk pa da se motm :?
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

rogy napisal/-a:
Random napisal/-a:A to naj bi v torek v predavanjih oddal? Kolk more bit pa to dolgo? A bo še kejobjavljeno na oglasni deski?
dolg mora bit eno stran, če pa slučajno več napišeš (men se sicer ne sanja niti kako bom eno stran napisala :? ), je reku da naj oddamo na enem listu (torej napišeš na obe strani :D ) in ne na dveh. drgač pa moraš oddat v obliki k jo je pokazu na predavanjih:

ime in priimek / English Legal Terminology (Prof. R. Turk) / Faculty of Law, University of Ljubljana

Date Delivered:____ / 2009/2010 Academic Year / Assignment 1: Roamin Roman

to je na listu zgoraj (prvi stolpc levo zgoraj, drugi desno zgoraj) spodaj pa pač pišš kr pišš

drgač pa dvomm da bo kj na oglasni objavljen, k se mi zdi da to ni tko pomembn - lohk pa da se motm :?
Ja in kaj bomo mel od tega? Mislm,a je nujno potrebno oddat?
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a rogy »

nč ne bomo mel od tega, sam delo
misl pa da ni nč reku da je obvezno al pa da ni, tko da....
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

rogy napisal/-a:nč ne bomo mel od tega, sam delo
misl pa da ni nč reku da je obvezno al pa da ni, tko da....
Aja,pa hvala za podrobnejši opis kako je treba :)
Še neki: a je povedal do kdaj moramo oddat?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a flafi »

mal višje piše :)
rogy napisal/-a: povedal je v kakšni obliki se more assignment oddat - pa mormo enga že napisat (THE CASE OF ROAMIN ROMAN)
je reku da najbolš da do naslednga tedna (neki tazga) oz. čimprej
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Lan »

Prvo smeh ane ker kokr je blo napisan sm mislu da so vaje za anglo ble v četrtek...

Drugač glede naloge pa še bolj :lol:



1.Predvidevam da se morš pozanimat o primeru- s tem vrjetn mal povadš svoje razumevanje angle
2. potem zberš s kerga stališča boš govoru
3.pol pa napišeš z unga stališča eno stran (spet angleški izrazi, čeprv če greš kot citizen se lahk izognš dost angleški pravni terminologiji :D)



V glavnm nice ane, šment k sm mislu da v četrtek nau...
Uporabniški avatar
.:pu7a:.
Prispevkov: 117
Pridružen: 26. Jan 2009 22:51

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a .:pu7a:. »

Hvalabogu to za izredne ne velja, ker se naše študijsko leto še ni začelo uradno... :mrgreen: Kaj pa je bil un seznam k ga je poslal okrog? Nihče okrog mene ni vedel za kaj je un list...

Drgač je bla pa bol borna udeležba pri angleščini! Sploh če primerjam s kazenskim... :mrgreen:
Denny Crane
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Random »

Kaj pa gospodarsko pravo, a je učerej blo? Verjetno ne :)
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Lan »

.:pu7a:. napisal/-a:Hvalabogu to za izredne ne velja, ker se naše študijsko leto še ni začelo uradno... :mrgreen: Kaj pa je bil un seznam k ga je poslal okrog? Nihče okrog mene ni vedel za kaj je un list...

Drgač je bla pa bol borna udeležba pri angleščini! Sploh če primerjam s kazenskim... :mrgreen:

To zato k vrjetn folk mislu da so vaje :P




Včeri ni blo nč
muha
Prispevkov: 37
Pridružen: 13. Feb 2009 14:25

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a muha »

mislm da je reku...to bodo tak vsi mogli nardit, redni in izredni...sam tak...
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a rogy »

Lan napisal/-a:Prvo smeh ane ker kokr je blo napisan sm mislu da so vaje za anglo ble v četrtek...

Drugač glede naloge pa še bolj :lol:



1.Predvidevam da se morš pozanimat o primeru- s tem vrjetn mal povadš svoje razumevanje angle
2. potem zberš s kerga stališča boš govoru
3.pol pa napišeš z unga stališča eno stran (spet angleški izrazi, čeprv če greš kot citizen se lahk izognš dost angleški pravni terminologiji :D)



V glavnm nice ane, šment k sm mislu da v četrtek nau...
če jz prov razumm morš napisat svoje mnenje npr. o tem če bi ga mogli izročiti, če bi moglo priti do sojenja ali ne, če se strinjaš s kaznijo ali ne in zakaj ( če govoriš kot citizen) :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a aTc »

a pol za izredne to velja al ne?? :shock:
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Random »

Velja za vse, redne in izredne, so ti že mal višje napisal ;)
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a aTc »

a je to un primer ko je posilu tisto punčko pri 13 letih?
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a aTc »

aja pa a to misli natipkano eno stran al na roko napisano??? ker jst trenutno tipkam in sem napisala pol strani in nimam ABSOLUTNO nobenega pojma več o čem naj pišem :S
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Se pravi če jaz prav razumem do nadaljnega ni vaj oz. seminarjev, dokler nam ne bojo sporočili.
zanima me glede angleščine: v torek so predavanja, v četrtek pa vaje?pa vaje so že sploh?poleg tega me zanima glede skupin, gremo lahko v katerokoli?jaz namreč letos pavziram vendar bom predavanja obiskovala ker jih drugo leto ni več.

LP
Uporabniški avatar
rogy
Prispevkov: 82
Pridružen: 01. Sep 2009 19:46

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a rogy »

aTc napisal/-a:aja pa a to misli natipkano eno stran al na roko napisano??? ker jst trenutno tipkam in sem napisala pol strani in nimam ABSOLUTNO nobenega pojma več o čem naj pišem :S
reku je da naj raje natipkamo, da laži bere :)
drgač pa jz tud nimam pojma kaj nj napišm
a si pisala kot citizen - a si sam izrazla mnenje o izročitvi pa kazni a kj druzga
Uporabniški avatar
.:pu7a:.
Prispevkov: 117
Pridružen: 26. Jan 2009 22:51

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a .:pu7a:. »

Kako bo to veljalo za izredne, če pa se naše študijsko leto uradno še ni začelo...?! Mogoče bo kasneje tudi od nas zahteval isto nalogo, trenutno pa to za nas ziher ne more veljat!
Denny Crane
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a aTc »

rogy napisal/-a:
aTc napisal/-a:aja pa a to misli natipkano eno stran al na roko napisano??? ker jst trenutno tipkam in sem napisala pol strani in nimam ABSOLUTNO nobenega pojma več o čem naj pišem :S
reku je da naj raje natipkamo, da laži bere :)
drgač pa jz tud nimam pojma kaj nj napišm
a si pisala kot citizen - a si sam izrazla mnenje o izročitvi pa kazni a kj druzga
ne jst sm pisala kot prosecutor...ja izrazla sm mnenje o izročitvi, tko čist na kratko sm mal opisala primer pa kdo je bil v njega vključen pa mnenje o kazni. sam jst sm trenutno napisala sam pol strani in res nevem kaj naj še napišem :S
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a aTc »

.:pu7a:. napisal/-a:Kako bo to veljalo za izredne, če pa se naše študijsko leto uradno še ni začelo...?! Mogoče bo kasneje tudi od nas zahteval isto nalogo, trenutno pa to za nas ziher ne more veljat!
ja jst tud mislm in upam da to za nas ne velja..ampak bom useen nardila za vsak slučaj... mi pa res ni logično da bi tud mi mogli oddat, ker nam ni nujno hodit na predavanja od rednih in kako bojo ostali vedl kva je treba nardit če jih ni... :? sama zmeda na tem faxu :D
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Odgovori

Vrni se na