Seminarske naloge

Robert Turk, univ. dipl. prav.

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

Pa je v četrtek sploh kej omenjal vaje za apt?
Jz sm tud izredno in me ni blo v četrtek,ampak vseeno definitivno ne bom nardila do torka tega "poročila", ker mam še ekonomijo :D
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a baby™ »

a lahko dam en prijatelski nasvet? :mrgreen:
mal je smesno, ce mislite zdej o vseh predmetih pisat v temo Ostalo.. ker ma usak predmet svojo lastno temo :D
drugic ko boste iskali neki u zvezi z dolocenim predmetom, boste mogli prebrskat 100 strani v temi Ostalo, namest da se use najde pod enim predmetom :P

samo povem... :twisted:

Prestavljeno :)

(Jure)
jaz sem mali psihopat
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a aTc »

tko je pač naneslo... :)
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Ostalo

Odgovor Napisal/-a Jure »

aTc napisal/-a:aja pa a to misli natipkano eno stran al na roko napisano??? ker jst trenutno tipkam in sem napisala pol strani in nimam ABSOLUTNO nobenega pojma več o čem naj pišem :S
Če nimaš že nastavljeno, si lahko izbereš 1,5 razmak med vrsticami in bo precej prej ena stran, kot pri razmaku 1 :)
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a densy »

itak, da ni za izredne, če še ne obstajamo en mesec..
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Lan »

Napisu ta moj recmo da zmatek :D


Ma cele tričetrt strani v pisavi 12 ;)
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

A mi lahko kdo pove kaj je blo pol s to slavno seminarsko dons?
Pa še to: je mogoče omenil, kaj je s tem četrtkom? Kdaj so vaje? Pa kako je to po skupinah?
Lojscela
Prispevkov: 103
Pridružen: 11. Jan 2009 22:24

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Lojscela »

Mene pa zanima nekaj v zvezi s tistim, ko smo mogli doma napisat.Bil sem za test določen ob 13.15 ampak ker jih ni imel dosti nas je poslal domov, ampak takrat tudi nisem oddal tistega kar je blo treba doma napisat ker ni nc reku da naj oddamo, a je blo treba oddat ali bomo oddal jutr?
aisia
Prispevkov: 61
Pridružen: 19. Dec 2008 16:37

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a aisia »

Zakaj je Assignment 1: Roamin Roman? Zakaj Roamin?
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Jure »

To je zgolj moje ugibanje, ampak pomoje zato, ker je roamin pogovorno za roaming (to roam - potikati se, tavati, klatiti se, hoditi brez cilja, pohajkovati; prepotovati..) in ker je pač Polanski ušel iz ZDA v Evropo in se po Evropi tudi prosto gibal, se ga je verjetno prijel ta vzdevek.. Lahko se pa tudi motim, ampak ne znam si predstavljat v kakšni drugačni povezavi bi še lahko bila tale beseda z Romanom Polanskim..
Magnifique
Prispevkov: 33
Pridružen: 14. Dec 2009 13:53

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Magnifique »

a bi bil kdo tok dober pa bi par tem k jih je dal on za assignmente povedu..
a je točno določeno do kdaj je treba kzga oddat?
dva sta nujna ane?

ps: pa še glede zapiskov...na njegovi strani so dvoji zapiski eni so označeni z a, b,c,d,e,f eni pa z 1,2,3,4....a to oboje za izpit pride v poštev?
muha
Prispevkov: 37
Pridružen: 13. Feb 2009 14:25

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a muha »

hei..mogoče kdo ve, je poleg prvega asingmenta Roamin' Roman bil še kakšen drug obvezen asingment? al še ne..pa ne mislm seminarske:)
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Sizif »

a ta je bil obvezn?
blank
muha
Prispevkov: 37
Pridružen: 13. Feb 2009 14:25

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a muha »

mislm da.. k vem da je bil še en neobvezen...punishment al kako..
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

A kdo slučajn ve, če lahko še spremenimo naslov seminarske?
tony
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Sep 2009 17:30

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a tony »

Kje pa so objavljeni naslovi teh seminarskih? A jih je na predavanjih povedal?
muha
Prispevkov: 37
Pridružen: 13. Feb 2009 14:25

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a muha »

a kdo ve kolk vsega smo mol zdej pr apt oddat..sprva obvezn roamin' roman, pol pa ta seminarska..vem da je bil še en neobvezen, ampak a je to vse zaenkrat?
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a sunshine »

jst mam pa eno vprašanje. Jst še nism nardila seminarske glede Romana Polanskega. A se to še da prnest oz al se da poslt sam po meilu :oops: vem da mal pozn sprašujem, sam na začetk leta se mi še ni zdel, da je treba to nujno narest :D
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a *bini* »

pa sj ta roamin' roman ni bil obvezn ? al je bil ?! :D joj o tej angleščini pa res nč ne vem...
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a QueenB »

kokr jz vem je potrebno za pristop k pisnemu delu izpita opravt public law test in pa prnest public ter private law research-to je to!
teddybear
Prispevkov: 153
Pridružen: 08. Jan 2009 20:56

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a teddybear »

kukr jst vem je za letos obvezna seminarska s eu direktivami...če bo pa še kej,bo pa povedu
IziG
Prispevkov: 118
Pridružen: 09. Okt 2008 12:31

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a IziG »

Zivjo!
Lepo lepo prosim za pomoc!!!
Jaz sem sele vceraj videla da je to seminarsko potrebno oddat do torka 4.5. In nimam pojma kaj je sploh treba narest.. Sem izredna studentka pa me zanima, ce je dovolj da napisem sam seminarsko o direktivi in kako vpliva na slo zakonodajo, ali morm se tist spis o Polanskem?? Plus kako dolga mora biti ta seminarska? In lepo lepo bi prosila, ce bi bil kdo tolk dober, da mi poslje svoj izvod, da imam mal za pomoc.. Prepisala pa ne bom, ker vem da tako mora imeti vsak svoj naslov, tako da ne rabite skrbeti.
Res prosim za pomoc in lp,
I.
giraffe
Prispevkov: 150
Pridružen: 15. Sep 2010 10:37

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a giraffe »

se že letos kaj ve kako bo s seminarsko nalogo? hvala :)
ius12
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Sep 2012 14:09

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a ius12 »

Pozdravljeni,

Izredno bi bil hvaležen, če bi me kdorkoli lahko seznanil kako je letos z obveznostmi pri tem predmetu ? Je potrebno kaj narediti za pristop k izpitu ? Nikjer nisem zasledil kaj ali slišal na pred. kaj je s seminarsko.

Hvala za pomoč.
lep dan. ;)
Splash
Prispevkov: 54
Pridružen: 12. Maj 2011 23:19

Re: Seminarske naloge

Odgovor Napisal/-a Splash »

Letos je za pogoj za pristop k izpitu potrebno narediti eno seminarsko 3-5 strani. Če greš na predrok (ki bo nekje konec aprila) jo je potrebno oddati nekje cca. do polovice aprila. Ta seminarska je zgolj za pristop, ne bo ti zvišala/znižala ocene. Naslov oz. temo seminarske si načeloma zbereš sam, amp ima profesor ene 4 različne sezname, kjer so vodilni naslovi in se moraš napisati na enega izmed seznamov z izbrano temo. Sezname da ponavadi na koncu predavanj na razpolago. Vodilni naslovi, torej v okviru katerih si lahko sam izbereš naslov so, 1. človekove pravice (ena izmed, v izbrani državi), in še 3 ostali, katerih se zdaj nikakor ne spomnim. Naj me prosim nekdo dopolni.
Odgovori

Vrni se na