Splošna debata

prof. dr. Janez Kranjc

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

hej! mene pa zanima, kako sploh zgleda ta predmet? a je res, da je treba narest samo seminarsko nalogo? pa da je neka izmenjava?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ja mene to tud zanima..bi lahko kdo prosm napisou?? sej najbrž vas ni velik z osebno izkušnjo, sam bi blo zadovoljivo že to kar ste slišal od kolegov.

Se bolj splača uzet angleščino al nemščino?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

fleurette js sm vzela zdj nemščino, mi je priporoču en kolega, sam on je ni imel, mi je samo povedou kar je slišou, zato tud tukej sprašujem, da vidm kok je res kar mi je on povedou ;) se pa baje bl splača nemščino, ker ni treba sprot delat skos nekih seminarskih al kaj, pač ful mn dela je za boljšo oceno, ampak nimam pojma kok je to res :D
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a baby™ »

js sm tudi mislna, da bo pri ang skoz neki za delat, ampk napišeš samo une dve seminarski (ubistvu je use več al manj copy/paste), kolokvij je pa itak skoz isti ( :lol: ), tko da lahk že zdej povem, kaj boste meli not :D
mislim da ni neke krize z apt...
pri nemščini je pa najbrž najbolš to, da te ma kranjc :lol:
pa pomoje je najbol pametno da izbiraš predmet glede na to, kako ti leži, ne pa glede št. seminarskih... ;)
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

pa ne kaj je res da neki če greš na izmenjavo da maš že skor narjeno nemščino? :lol:
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

baby sj nemšk dobr govorim tko da me to ne skrbi, sam mal me zanima kko pa kaj, zdj sm itak že vpisana tko da je prepozn za krkol :D
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a baby™ »

aja, no pol ni panike... :) prepozno pa mislim da še ni.. a ni blo lih zadnč neki objavleno na netu, da lahk spremenite izbiro v roku enga mesca?
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

no sj tud če se da ne bom :P
perla
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Nov 2009 19:00

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a perla »

Ellow!
Mene pa sam zanima kok daleč ste prišli z prevajanjem tekstov oz. če vam je Kranjc že dal nov tekst?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

zadnič me sicer ni blo, ampak je sošolka rekla da smo tm pr 6. al 7. členu :D
perla
Prispevkov: 42
Pridružen: 10. Nov 2009 19:00

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a perla »

O ful hvala...Da vsej vem kje prbližn smo... :D
K drgač se morm kr mal psihično prpravt za tole nemščino... :?
nemc
Prispevkov: 1
Pridružen: 11. Nov 2009 21:39

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a nemc »

psihično :lol: ??
Arndovia
Prispevkov: 75
Pridružen: 15. Okt 2009 20:55

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Arndovia »

Kako se vam je zdel današnjo predavanje tega nemškega študenta :)?

A je mogoče kdo ujel njegov mail :D ?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

če ne bi tok bral vmes bi blo res fajn, ker je bil ful faca :D mail pa dobim enkrat v bližnji prihodnosti na mail, pa ti lahko forvardiram (na mail) :lol:
Nezek
Prispevkov: 19
Pridružen: 08. Feb 2009 12:30

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Nezek »

A je profesor razdelil vse člene ustave od 7. naprej?Mislm,a naslednjič bo 8. člen na vrsti al...?!Slučajno kdo ve?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

mislm da, ne bi pa vedla, upam da je tko :D
pravnica88
Prispevkov: 37
Pridružen: 24. Maj 2009 13:50

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a pravnica88 »

Zanima me kako ste se lotili pisat seminarske? Ste naredi najprej uvod pa potem kakšno slovensko zakonodajo v zvezi s temo prevedel in potem na koncu povzetek vsega?
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

A za vzeti ta predmet v 2. letniku je treba znati nemško ali kako?...sem namreč prvi letnik, pa ne vem sploh kako in kaj je s tem...sicer nemško govorim, sm mel na gimnaziji, ampak spet ne obvladam tok dobro ta simpatični Deutsche sprache :D
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

ja fajn je če znaš :) tko je, na predavanja je drgač mal brezveze hodt, ker smo samo prevajali skos in je blo kr dolčgas, pol smo začel delat seminarske in baje je lani, pri nas ne, nekaterim ki niso redno hodil zavrnil seminarsko. pri nas smo jo lahko delal vsi, tud folk k smo jih prvič vidl :) no in pol jih gre 18 v leipzig,oziroma naslednje leto pridejo iz leipziga k nam. predstaviš tam seminarsko in dobiš oceno od 8 do 10.

seminarske se pa najprej predstavi na predavanjih, samo nam ki nismo šli je kranjc naredu res grdo foro, ob vpisu ocen nas je začel spraševat o seminarski, za druge ne vem, ampak mene kar podrobne stvari in seveda nisem vedela nič, ker sem nazadnje vidla seminarsko 2 meseca nazaj :/ nisem padla, ampak dobila pa nižjo oceno kot sem pričakovala. moti me pač to, da nismo imeli priložnosti da bi se naučili, ampak nas je nenapovedano sprašal...

je pa kul, ker ni treba it na izpit, ampak narediš seminarsko in imaš mir, pa javi se za izmenjavo, da nimaš potem problemov na vpisu ;)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

aha...hvala bajna na teh izčrpnih informacijah :D ...sliši se kr kul.....se bomo med poletjem potrudili še mal izboljšati svojo nemščino:D
drgač pa, to ko si rekla za izmenjavo, da nimam pol problema ob vpisu...a to se je treba javt že ob vpisu v 2. letnik, ko izbiramo te predmete al kako?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

ne ne, to on izbere pol 18 folka
mi_lenca
Prispevkov: 98
Pridružen: 23. Jan 2010 21:54

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a mi_lenca »

bajna napisal/-a:ne ne, to on izbere pol 18 folka
se ti zdi bajna da je on izbiral letos?
kdo se je prijavo je pač lahko šel, razn tega da je na koncu pač bil eden preveč in se je pač mogo nekdo odločit da ne gre.
glede nas, ki nismo šli v Leipzig pa je blo malo nefer, da nam ni povedo, da se bomo še "malo" pogovorili! Tudi mene je kr izčrpno povprašal o seminarski, ki sem jo 2 mesca nazaj predstavlala. Sploh naslova nisn več vedla :D
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

@mi_lenca jah če nas ne bi tok skenslal bi on izbral. mogoče je tud zato nas tok izprašal, ker nas je ful odpovedalo leipzig...
mi_lenca
Prispevkov: 98
Pridružen: 23. Jan 2010 21:54

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a mi_lenca »

mogoče res, samo jaz nisem dobla takega občutka da bi on zbral, itak je reko da je njemu vseeno, tak da...
Slišal nas pa tudi ni vseh ne:))) Tole z izpraševanjem pa takle: nismo mi krivi, da jih gre samo 18! Vsaj povedo bi lahko bil:)))
Malo zahrbtno in nefer se mi je tole zdelo od njega- povedo bi lahko bil pa bi blo vse kul!
Sicer pa, meni je najbolj važno da mam podpis :D :D :D
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bajna »

sj sm rekla da če nas ne bi tolk odpovedalo bi on izbral ane, kot je tud že prej

ja sj to, če bi povedou bi si vsaj enkrat prebrala seminarsko, tko pa pojma nisem imela
Odgovori

Vrni se na