Izpit

doc. dr. Primož Gorkič

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

A se komu kej sanja, kdaj gremo lahko po indekse?
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a proton »

Men je rekla v referatu, ko sem ga oddal, da po praznikih. Po mojem lahko že v ponedeljek.
Uporabniški avatar
legally blond
Prispevkov: 252
Pridružen: 17. Nov 2008 18:23

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a legally blond »

A kdo ve, da glede na to, da bo naslednji izpit v Seminarju 1, da bo ustni izpit???
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

a gre kdo na izpit 4. junija?? al bom sama? :shock:
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a proton »

haha, sama boš :lol:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Ne ne, mi vsi smo s tabo! :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

ja najbrž.. :D če boste u mislih, mi niti ne pomaga dost :lol:
JASNAJJ
Prispevkov: 12
Pridružen: 24. Maj 2009 11:14

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a JASNAJJ »

Jst grem tut 4.junija delat. Me pa zanima a bomo meli pisnega al ustnega? Kaj ste meli pa na zadnjem roku?
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

kot sem poizvedovala so imeli na zadnjem roku par vpr. za obrožit in nekaj esejskih :D

JASNAJJ kako pa ti gre z učenje, dokje si že prišla?kakšen sistem učenja imaš? :)
JASNAJJ
Prispevkov: 12
Pridružen: 24. Maj 2009 11:14

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a JASNAJJ »

Učim se po skripti, pol tehniko pa po knjigi. Gre i pa zlooooooo počas, ker je ta snov na začetku kr nekiiiii... Kok bomo pa zvedli a pišemo al mamo ustnega???
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

morda kdo ve, kdaj in kje ;) bo izpit iz krimalistike? na internetu ni objavljeno, je morda na faksu?
Uporabniški avatar
legally blond
Prispevkov: 252
Pridružen: 17. Nov 2008 18:23

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a legally blond »

Vrjetno piše na ŠISu, vsaj prejšnjič je. Smo pa imeli v Seminarju 1, tako da je možno, da boste imeli tudi vi.
Na majskem roku je bil običajen izpit (obkroževanje + 5 vprašanj), s tem da nismo mel enga "bonusnega" vprašanja, je pa res, da nam je vsem šenkal 4 pike, ker je bilo samo 23 vprašanj za obkroževat in tega ni opazil....pa se mu računica s 100pikami ne bi izšla :D
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Anka »

A bi bil še kdo za še en izpitni rok v koncu junija oziroma v začetku julija ??
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

jaaaaaaaaaaa!!!! :D
samo se nas mora zbrat enih 10,15 da podpišemo prošnjo...hmmm...lahko pa nam rata :D
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Anka »

Poslala sem mu mail, če je planiran še kakšen rok.
Njegov odgovor :

"Predvideno ni, lahko pa se dogovorite v referatu. Kar se me tiče, lahko."

To bi bilo super, ker bom imela že tako veliko dela med počitnicami s kazenskim dvojčkom :cry:
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

ma nevem jst če je to tko na izi, ker to isto sem jst šla prašat cerarja za UvP in mi je 5min razlagal kaj vse je potrebno preden lahko razpišeš nov, izredni rok...ma ja probat ni greh, samo po tem kar je tebi odgovoru se je moj skepticizem malček povečal :?
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

ok no, v končni fazi grem jst lahko jutri do milence vprašat če je to mogoče...lahko greš ti, lahko greva obe :roll:
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Anka »

Hmm pomoje če bi bilo to res tako težko verjetno, mi ne bi tako odgovoril - bi mi samo napisal da ne in pika :D
Jutri jaz ne morem na faks :?
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

no..grem jst in bom sporočila
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

sm ravno kar prišla iz referata in me je milena najprej "oštela" da zakaj prihajamo šele sedaj, saj da se o tem dodatnem roku govori že 2 tedna, da ona je z mavrom že govorila samo da nobenega od študentov ni blo zraven...rekla je da moramo spisati seznam ljudi ki bi radi na rok pristopili in ga prinest na referat, ona pa se bo z njim naprej menla za rok. Tko da bi blo najboljše da tisti, ki imate namen pristopit pred septembrom na kriminalistiko, da se JUTRI V TOREK 9.JUNIJA OB 10H dobimo na faxu (tam pri mizah od "menze"), da napišemo seznam in nesemo mileni.
Fajn pa bi blo, da nas je čim več in da se javite že na tem forumu, tko da bomo vsaj vedli približno kolko nas je takih "resnih" kandidatov za izpit.
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

spet sem bila ne referatu in imam bolj "dodelane" informacije :)

skratka...kdor bi želel pristopiti na ta dodaten rok naj mi tukaj na forumu al pa naj mi pošlje mail z IMENOM in PRIIMKOM da ga napišem na seznam,ki ga bom jutri nesla na referat. Milena je tudi rekla, da naj damo predlog datuma, kdaj bi nam najbolj ustrezal ta dodaten rok. Meni osebno bi najbolj ustrezalo 1.teden v juliju al pa zadnji teden v juniju npr 30.06. ali pa 6.07. Bi blo pa ful fajn če še kdo kaj predlaga.
Uporabniški avatar
Anka
Prispevkov: 157
Pridružen: 05. Okt 2008 00:57

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Anka »

Očitno sve samo dve zainteresirani :)
Meni bi najbolj odgovarjalo zadnji teden v juniju tam nekje okoli 28.6. Prvi teden v juliju bi bil tudi ok samo je že GSP 3.7.
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

naj vsak slučaj še enkrat ponovim že vse povedano, ker mi ta "naval" na dodaten rok res ni jasen :lol:

vsi, ki bi radi pristopili na dodaten izpitni rok iz kriminalistike konec junija naj mi do četrtka 11.06. pošljejo ime in priimek na zs, da ga vpišem na seznam, ki ga bom v petek dopoldne nesla mileni na referat.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Kaj pa če objavte to na faksu na oglasno desko? Al pa če se zmente z Mileno da na internet na oglasno da... Bo več folka vidl...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nike »

ma po mojem je v tem času še manj folka na faxu kukr pa na netu...ma ne sej to sem tudi jst mislna samo nevem kako bi to speljala ker nam že tko milena in maver delata uslugo...nevem, sej glas da bo razpisan še en rok se širi tudi tko iz "Ust do ust" ;)
no ja, če do četrtka folka ne bo bom rekla mileni če objavi da majo čas se prit vpisat na seznam na referat v petek.
eh, bo že.
Odgovori

Vrni se na