Izpit

doc. dr. Primož Gorkič

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a lale »

a kdo ve, kako zavrneš oceno?
lp
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sunshine »

kaj pa če zavrneš oceno, pol sam ne neseš indeksa al morš kej profesorju sporočit?
tony
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Sep 2009 17:30

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tony »

tudi mene to zanima
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sunshine »

hehe vidm da ns kr velik ni navdušenih nad oceno. Je mogu met maver en čudn kriterij za ocenjevanje, ker jst sm pričakvala veliko bolšo oceno, ne pa da komi nardim :?
nini
Prispevkov: 4
Pridružen: 28. Jan 2010 21:39

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nini »

se mi zdi da maver nasploh strogo ocenjuje...tale vprašanja pa še sploh niso bla lahka - bog ve kaj je hotu za odgovore :/
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

uvaa..jaz sem pa čist navdušena :)) zgleda so mu odgovarjali moji odgovori pr esejskih :) pr teh res nisem mela pojma kaj naj pričakujem,razn za prstne odtise sem bla ziher da mi mora dat ful pik, če že ne vseh :D
nini
Prispevkov: 4
Pridružen: 28. Jan 2010 21:39

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nini »

čestitke nusa ;) !!! trud poplacan hehe (sm ti pa privat poslala sporocilo, ce bi mi lahko mal pomagala)
zdene32
Prispevkov: 70
Pridružen: 20. Jan 2009 20:27

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zdene32 »

oj,caw,nocem prinasat slabih novic sam jz sm mavru dons poslal mail, da bi zavrnu oceno pa sm tole dubu v odgovor Žal ocene ne morete zavrniti, so sporočili iz referata, lahko jo le
zvišujete v četrtem letniku. Zgleda se je maver zmotu. Sm bil tut v referatu in mi je rekla isto. Je rekla naj si preberem pravilnik da se ocene ne da zavrnt. Mal so zajebal k so nm direkt ocene v šis vpisal
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sunshine »

ja kr neki..pol bi blo pol če bi zdele padla ne pa da mam kriminalistiko 6..kašne fore no :evil:
zdene32
Prispevkov: 70
Pridružen: 20. Jan 2009 20:27

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zdene32 »

vsaka sola neki stane,bomo pa drugic bol,vsen piste mavru,mejbi ce ns bo vec da se bo dal kej uredit
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

drgač js vem za enga, k je v 2. letniku zavrnu oceno na pravni terminologiji... tko da mislm da bi to mogl bit izvedljivo, če si tok želite zavrnt oceno ;)
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

mah to je pa kar nekaj!! pred izpitom je blo rečeno(vsaj v sivi) da zviševanja ocen ni, lahko pa se zavrne!! ne bi blo slabo da bi se kdaj zmenli preden nam prodajajo nekaj kar sploh ni res!! pa "zavrnit oceno" ni misija nemogoče na našem faksu, ker jaz sem uspešno zavrnla oceno pri statistiki in šla ponovno pisat na nasledni rok!:) pa to da ne bi mogo zavrnit oceno se mi zdi neumno in trapasto!! že tako ali tako nimamo možnosti zviševat pred 4. letnikom tak da nam bi vsaj možnost zavrniti oceno mogla ostat !!
zdene32
Prispevkov: 70
Pridružen: 20. Jan 2009 20:27

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zdene32 »

prjatu je na arhitekturi pa me je cudn gledu kako da ne morm it se enkrat pisat, da oni to komot,pa jz sm isto komot zavrnu oceno pr statistiki,sam tezava je pomoje v tem,da tm zavrnes oceno preden on da zapisnik v referat,kle so nm pa direkt ocene v šis vpisal,mene zanima kako so to pr kriminalistiki delal prejsna leta,glede na to da ni kriminalistika glih nov predmet,a je problem sam v tem šisu? poznam pa kr velik ljudi k bi radi zavrnil oceno pa so mu ze pisal,tkoda upam da bo maver kej pogruntu
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Men se zdi, da je to ful odvisno od profesorja. Vsaj v času pred šisom je blo :P Recimo pr Mencingerju se je dal zavrnt, pr Kaučiču pa ne...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

pr Kaučiču se da :) Usaj jz sm hotla na ustnem sam sem si pol premisla ( tnx god :lol: )
zdene32
Prispevkov: 70
Pridružen: 20. Jan 2009 20:27

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zdene32 »

flafi napisal/-a:Men se zdi, da je to ful odvisno od profesorja.
ma ne sj maver je za to, da lahk zavrnemo oceno,sam uni v referatu to ne dovoljo
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a flafi »

Fleurette napisal/-a:pr Kaučiču se da :) Usaj jz sm hotla na ustnem sam sem si pol premisla ( tnx god :lol: )
Eni moji kolegici je reku, da ne more zavrnt :? No, ja, wtw :D
Upam, da zrihtate :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
ini
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Jan 2010 15:35

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a ini »

ajooj no, kr neki..sej jst sm mu tut pisala pa mi ni še nč odgovoru..res upam, da se bojo kej spomnli!
pa sm še eno vpr.:
A je res da je februarski rok težji, oz. so tista vprašanja za obkroževat čist na novo izmišljena?
ranger
Prispevkov: 27
Pridružen: 06. Jul 2009 19:04

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a ranger »

Mislm, da je problem SAMO v tem, da je Maver nesu ocene direkt v referat in so jih takoj vpisali v ŠIS. Če bi nam Maver povedal rezultate v eni od predavalnic, bi lahko študenti, ki nebi bili zadovolni z oceno, oceno zavrnili na licu mesta, torej bi Maver tam prečrtal oceno 6, 7, 8 in pač napisal 5 in ko bi to odnesel v referat bi bilo pri takih študentih napisano kot negativno in bi lahko mirno odšli na naslednji rok. Lansko leto sem po statistiki šel nekaj vprašat Brankota in med vrsticami mi je povedu, da bolje, da stvari o zavračanju ocen do referata ne pridejo oz. da to ni mogoče, tko da ubistvu je pa ni krivda na Mavru...:)
sunnyka
Prispevkov: 14
Pridružen: 22. Jan 2010 14:01

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sunnyka »

a že kdo kej novga ve glede tega da zavneš oceno?
če bi radi vpisal oceno ap menda še nismo prepozni ne? js še nism dala indeks au referat ker u petk nism bla u lj...
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a sunshine »

nč še nis prepozna. če se prov spomnm so rekl da mamo ta tedn cel tedn cajt da prnesemo indekse. Sam zdej ne vem več kok jim lah še zaupam, k so ns tkole nategnl glede zavrnitve ocene ;)
jst
Prispevkov: 10
Pridružen: 10. Jun 2009 16:41

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a jst »

a lahko kdo napiše kera vprašanja so bla za obkrožvt...al pa da copy-paste če so že kje napisana na prejšnjih posih...tenx;)
Mistress Choc
Prispevkov: 55
Pridružen: 02. Dec 2009 14:16

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Mistress Choc »

sunnyka napisal/-a:a že kdo kej novga ve glede tega da zavneš oceno?
če bi radi vpisal oceno ap menda še nismo prepozni ne? js še nism dala indeks au referat ker u petk nism bla u lj...
men so dons u referatu rekl da lahko indeks prneš do srede!
jst
Prispevkov: 10
Pridružen: 10. Jun 2009 16:41

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a jst »

a metode poligrafa je isto kot metoda poligrafiranja?!?
Arndovia
Prispevkov: 75
Pridružen: 15. Okt 2009 20:55

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Arndovia »

Okej no... meni se pa to zdi zelo trapasto, da ne moremo zavrnit ocene... Če se pač ne strinjaš rečeš, da ti naj dajo negativno in greš še enkrat pisat, mar ne? :?
Odgovori

Vrni se na