Izpitna vprašanja

prof. dr. Katja Šugman Stubbs, prof. dr. Zvonko Fišer, doc. dr. Primož Gorkič

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

hej! no, jst sem ravnokar klicala vratarja (ker noben od referatov ne dela :x ) in sem ga prosla, če gre pogledat na oglasno desko če so že rezultati in je reku, da za KPP ni nč...tko, da po mojem, če do zdle ni blo, pol tko ne bo do pondelka nč :?
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a densy »

sramota :roll:
nobody_
Prispevkov: 18
Pridružen: 02. Maj 2011 16:34

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nobody_ »

Referat ne dela? :shock: :x Pa lahko bi se malo bolj potrudili pa zagotovili rezultate v nekem razumnem času... :roll:
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

nobody_ napisal/-a:Referat ne dela? :shock: :x Pa lahko bi se malo bolj potrudili pa zagotovili rezultate v nekem razumnem času... :roll:
jst sem pisala mail v vse referate. in od Milene sem dobila nazaj tist avtomatski odgovor, da je 3.6. odsotna, od Brankota sem dobila, da so 3.6. referati zaprti, od Urške Janežič pa, da je odsotna do 16.6. Tko, da ja...brez besed.
m|h
Prispevkov: 182
Pridružen: 14. Nov 2009 14:10

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a m|h »

nč bat, do junijskega roka bomo že zvedli, pol mamo pa tko zadost 2 dni za ponovit, če ruknemo zdj.. :roll:
QueenB
Prispevkov: 45
Pridružen: 31. Mar 2009 14:59

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a QueenB »

obup!!
pasetanickname
Prispevkov: 57
Pridružen: 26. Jan 2010 01:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a pasetanickname »

glejte ljudje, ne obtožvat, ne vemo kdo je kriv ... mogoče pa izpiti sploh še niso popravljeni ... domneva nedolžnosti and stuff :D
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a proton »

pasetanickname napisal/-a:glejte ljudje, ne obtožvat, ne vemo kdo je kriv ... mogoče pa izpiti sploh še niso popravljeni ... domneva nedolžnosti and stuff :D
:lol: I Like!
pasetanickname
Prispevkov: 57
Pridružen: 26. Jan 2010 01:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a pasetanickname »

no ja, na faksu bi pa lahko spoštovali našo pravico do sojenja v razumnem roku :D
Uporabniški avatar
lilly
Prispevkov: 56
Pridružen: 17. Feb 2009 16:06

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a lilly »

no ja, na faksu bi pa lahko spoštovali našo pravico do sojenja v razumnem roku


hahahahahahahahaha :lol: moj dan je popoln :D
albachiara
Prispevkov: 33
Pridružen: 15. Nov 2009 13:51

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a albachiara »

Kaj na faksu so že rezultati?
nobody_
Prispevkov: 18
Pridružen: 02. Maj 2011 16:34

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nobody_ »

tinkerbell napisal/-a:
nobody_ napisal/-a:Referat ne dela? :shock: :x Pa lahko bi se malo bolj potrudili pa zagotovili rezultate v nekem razumnem času... :roll:
jst sem pisala mail v vse referate. in od Milene sem dobila nazaj tist avtomatski odgovor, da je 3.6. odsotna, od Brankota sem dobila, da so 3.6. referati zaprti, od Urške Janežič pa, da je odsotna do 16.6. Tko, da ja...brez besed.
A si že dobila kakšen odgovor?Je kdo drug pisal/klical v referat??
pasetanickname
Prispevkov: 57
Pridružen: 26. Jan 2010 01:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a pasetanickname »

jz sm klical; rekli so da bodo verjetno rezultati danes, ampak da jih v referatu še nimajo
albachiara
Prispevkov: 33
Pridružen: 15. Nov 2009 13:51

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a albachiara »

Ja jst sm pisala in mi je Milena rekla, da ji sploh še niso prinesli rezultatov in da ko jih bo dobila, jih bo dala na šis. Sramota res.
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

jst sem dobila enak odgovor od milene kot albachiara :?
špelca
Prispevkov: 79
Pridružen: 13. Dec 2009 14:55

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a špelca »

ne razumem, a je tko težko gorkiču pač objavt v šis obvestilce, da žal ne bo popravu do takrat ko je reku?! ne pa da se sekiram že od četrtka in vsak dan visim na računalniku, namest da bi se učila :x
in če slučajno še dans ne bo rezultatov.. podn res!
Uporabniški avatar
proton
Prispevkov: 433
Pridružen: 17. Nov 2008 15:19

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a proton »

Na faksu jih zdaj še ni.
ljubezniPolnaSkleda
Prispevkov: 26
Pridružen: 20. Dec 2010 09:50

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a ljubezniPolnaSkleda »

Iz referata so mi odgovorili, da bodo rezultati v roku pol ure v šisu.
___________________
LjubezniPolnaSkleda.si
giraffe
Prispevkov: 150
Pridružen: 15. Sep 2010 10:37

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a giraffe »

razvoj pojmovanja zasebnosti kot ga je opredelilo Vrhovno sodišče ZDA in ESČP...a zna kdo kaj o tem napisat. hvala :)
tony
Prispevkov: 38
Pridružen: 22. Sep 2009 17:30

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a tony »

giraffe napisal/-a:razvoj pojmovanja zasebnosti kot ga je opredelilo Vrhovno sodišče ZDA in ESČP...a zna kdo kaj o tem napisat. hvala :)
Torej....v obeh primerih gre za koncept pričakovane zasebnosti. In pri ZDA gre za to, da se je lastninski koncept zasebnosti nadgradil s konceptom pričakovane zasebnosti, torej objektivni n subjektivni kriterij, kasneje pa ESČP razširi ta koncept tudi na delovno mesto. Torej posameznik upravičeno uživa zasebnost tudi na delovnem mestu.
giraffe
Prispevkov: 150
Pridružen: 15. Sep 2010 10:37

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a giraffe »

giraffe napisal/-a:A bi lahko prosim nekdo napisal 5 odločb,ki jih moramo dobro poznati in njihovo bistvo.
Ena vem da je odločba o priporu,katere so pa še ostale?
Tukaj sem mislil na 5 najpomembnejših odločb US RS,ki jih moramo poznati(tako je rekla Šugmanova) omenila pa takrat odločbo o priporu...in me je zanimalo,če kdo ve,katere so še ostale 4?
hvala :)
dežek pada
Prispevkov: 1
Pridružen: 07. Jun 2011 16:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a dežek pada »

ej, a bi kdo znal odgovoriti na vprašanje:
sprememba obtožbe v povezavi z iskanjem materialne resnice in dokaznim bremenom!
lahko kdo pove princip reševanja takšnih in podobnih nalog..a je treba navesti točno odločbo iz praktikuma??
buljat
Prispevkov: 143
Pridružen: 15. Nov 2009 22:57

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a buljat »

dvomim da imas veliko teoreticnih vprasanj resenih v praktikumu.. gre za smiselno povezavo institutov z razumevanjem snovi.

temeljna povezava je predvsem ta, da je prav zaradi nacela materialne resnice mozna spremeba obtozbe.
sama spremeba je mozna, ce jo predlaga DT na glavni obravnavi, ker izvedeni dokazi kazejo drugano dejansko stanje(torej odkrivajo se dejstva ki prikazujejo drugacno resnico, kot jo je sprva imel pred ocmi DT). Dokazno breme je tu na tozilcu, gre za izrazit akuzatorni postopkovni element, kljub temu da je nacelo materialno resnice predvsem znacilno za inkvizitorni kazenski postopek. Obe dejstvi nas pripeljeta tudi do dejstva da imamo pri nas mesani postopek... in kar se se spomns vsebinsko smiselnega..
giraffe
Prispevkov: 150
Pridružen: 15. Sep 2010 10:37

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a giraffe »

a bi lahko kdo kaj povedal o tezi o ločenosti predkazenskega in kazenskega postopka? hvala :)
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a carrie »

eno vprašanje:
zanima me kok časa ste se učil za ta izpit. Sm brskala po forumu in vidla da se vas večina po skripti+vaje+zkp uči. Zanima me kok časa se kej za to porabi in to sam zato k bom mela septembra še neki izpitov in da vidm če lahk še kpp umes uštulim :mrgreen:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Odgovori

Vrni se na