učenje kmp

prof. dr. Vid Jakulin, prof. dr. Damjan Korošec, prof. dr. Katja Filipčič, prof. dr. Matjaž Ambrož

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
rainbow
Prispevkov: 6
Pridružen: 21. Jan 2014 21:32

učenje kmp

Odgovor Napisal/-a rainbow »

Zdravo!

Zadeva je takšna, da sem do sedaj izpit iz kazenskega materialnega prava opravljala že 4x, vendar mi ga nikakor ne uspe narediti. Na kakšen način se kaj učite ? Namreč knjigo sem predelalala že kar nekaj krat, ampak se še vseeno na izpitu pojavljajo vprašanja na katera nimam pojma kaj bi odgovorila. Zgodbico mi še kar uspe rešit, ampak teoretični del je pa polomija. Kakšna se vam kaj zdi skripta za kmp od Calvota ? Namreč ne vem iz česa se še naj učim :/ . Skratka kakršenkoli nasvet glede učenja bo zaželen :)
Kingsfield
Prispevkov: 86
Pridružen: 22. Okt 2013 16:24

Re: učenje kmp

Odgovor Napisal/-a Kingsfield »

rainbow napisal/-a:Zdravo!

Zadeva je takšna, da sem do sedaj izpit iz kazenskega materialnega prava opravljala že 4x, vendar mi ga nikakor ne uspe narediti. Na kakšen način se kaj učite ? Namreč knjigo sem predelalala že kar nekaj krat, ampak se še vseeno na izpitu pojavljajo vprašanja na katera nimam pojma kaj bi odgovorila. Zgodbico mi še kar uspe rešit, ampak teoretični del je pa polomija. Kakšna se vam kaj zdi skripta za kmp od Calvota ? Namreč ne vem iz česa se še naj učim :/ . Skratka kakršenkoli nasvet glede učenja bo zaželen :)
Reši vse vaje v praktikumu, kar ti ni jasno vprašaj na GU. Isto velja za zgodbice iz praktikuma. Potem pa zberi še vse stare izpite in reši (teoretična, esejska). Dobro preštudiraj knjigo, pusti skripte in ostale bedarije. Predvsem pa si vzami čas, ker poznam podoben primer, ki pa se je na koncu dobro končal :) Enim določen izpit ne leži toliko, drugim pa kakšen drug. Samo ne obupaj ;)
Odgovori

Vrni se na