Zapiski

prof. dr. Barbara Novak

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
denny.crane
Prispevkov: 359
Pridružen: 11. Feb 2010 23:23

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a denny.crane »

-sandra- napisal/-a:In kaj od teh zapiskov/skript je najboljše :)?
Stari izpiti, ki jih najdeš na forumu. Drugega skoraj da ne rabiš. Samo reši jih (v skriptah poišči odgovore oz. v najbolj ažurnih zapiskih, tj. letošnjih). Garantiram dobro oceno.

Prijazen pozdrav, A
What's my name?"Denny Crane!" No further questions.
Alan Shore
Prispevkov: 161
Pridružen: 24. Dec 2010 00:44

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Alan Shore »

Zanima me če je ta skripta z 71 stranmi vsaj vsebinsko vredu? Ker sem jo na hitro preletel in je kar se tiče pravopisa naravnost smešna, pa nočem biti nehvaležen do avtorja vsaka čast za trud, sam slovnično je besedilo res polno napak in to ne tipkarskih ampak res velikih, ki se stalno ponavljajo.
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a nejcs »

tuki so še moji zapiski - najbrž majo tut slovnične in tipkarske napake, ampak vsebinskih pa ne bi smel bit... če pa so, jih pa popravi in objavi popravljeno verzijo!
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Life isn't fair, but you can be.
Alan Shore
Prispevkov: 161
Pridružen: 24. Dec 2010 00:44

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Alan Shore »

Super, šeenkat hvala lepa za trud obema ki sta objaula zapiske:) Tipkarske in slovnične napake so pa povsem razumljive, sam pri prejšni mi je blo zabavno da je avtor stalno pisou posebaj namesto posebej ter gospodinjstvo in življenjski brez J:)
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Car »

Nejcs, ko si se učil po teh zapiskih, koliko si dobil? Si uporabil še kaj drugega?

lp
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Bom popravil tvoje vpr.: "Ko si se učil po teh zapiskih, ali si naredil?" :)

Ja, sm naredu :)

Zapiski so narejeni po njenih predavanjih in zadoščajo za pozitivno oceno. Drgač sm pa prebrou še vso relevantvno zakonodajo, odločbe US, in pregledu stare izpite.
Life isn't fair, but you can be.
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Car »

Hvala za odgovor ;)

lp
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Alja »

Ali je letos kdo takšen, ki je hodil dokaj redno na predavanja pri družini, in bi bil pripravljen deliti svoje zapiske? Bilo bi super!
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Alja »

Prilagam vsa zbrana izpitna vprašanja, ki sem jih kjerkoli našla, urejena v en dokument. Možno je, da se kaka celo ponovijo (se mi ni dalo zgubljat časa s tem, tak da to poglejte :)), sicer pa upam, da bo komu v pomoč. Sploh glede na to, da se baje dost ponavljajo ...

Lp
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a missLemon »

Oj! A ma mogoče kdo tanovo preglednico od družinskega prava 2012, pa bi jo bil pripravljen skenirati? Hvala
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Alja »

Za vse tiste, ki nimate fb (tam sem namreč v skupino za 2. letnik že objavila), objavljam svojo skripto za družino. Vsebuje v bistvu kompilacijo več drugih sodobnih skript, z različnimi popravki. Vseeno ugotavljamo, da je kaj nekaj napak, tako da jih popravite - določene sem celo že jaz, nekaj bom napisala spodaj v komentar.

Prijetno učenje ;)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Alja »

Torej, tale verzija je dokaj v redu zdaj. Morda se še najde kaj ... Je pa v 98 % vse ok.
Erika
Prispevkov: 2
Pridružen: 07. Jan 2013 01:09

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Erika »

Alja, hvala !;)
Uporabniški avatar
9sammy5
Prispevkov: 233
Pridružen: 03. Nov 2010 15:46

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a 9sammy5 »

nejcs napisal/-a:tuki so še moji zapiski - najbrž majo tut slovnične in tipkarske napake, ampak vsebinskih pa ne bi smel bit... če pa so, jih pa popravi in objavi popravljeno verzijo!
Še več popravkov v tej (drugi) priponki!!

Na compu sem prebrala skripto, pa sm jo lahko zravn še popravla.
Kkšne tiskarske napake sm najdla - kr veliko, tak, da raje vzemite tole popravljeno ;) :D
Pa prečrtala sm tisto o ugotavljanju/izpodbijanju očetovstva do 23. leta in glede rejnikov sorodnikov - vsi rejniki so zdj izenačeni.
Pa popravla sm, kar se je sfižilo glede odstavkov - ko je blo kr po pol strani potem prazne, pa sm te prepade zmanjšala... Tk da zdj ma 80 str.

Vsebinsko nism nič spreminjala razen tistih dveh sprememb - rejništvo in očetovstvo
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Zadnjič spremenil 9sammy5, dne 15. Jan 2013 23:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Urši »

eno vprašanje glede posvojitve...a se posvojenčeve naravne starše izbriše iz rojstne MK ali ne?

lp :)
Harvey Specter
Prispevkov: 3
Pridružen: 10. Sep 2012 21:04

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Harvey Specter »

Biološki starši se v matičnem registru ne zbrišejo. Anonimnosti ni in otrok lahko kasneje izve za svoj izvor.
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Urši »

hvala! :)
Odgovori

Vrni se na