Inštrukcije

prof. dr. Franjo Štiblar, prof. dr. Katarina Zajc

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
BlackBerry
Prispevkov: 68
Pridružen: 30. Sep 2010 12:20

Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a BlackBerry »

Se opravičujem, ker odpiram novo temo, ampak nikjer isem kaj podobnega našla na forumu. Zanima me, če kdo ve, kje se dajo dobit inštrukcije za ta predmet, oz. ali so inštrukcotrji za ekonomsko fakulteto primerni tudi za ta naš predmet?

LP
bejb.
Prispevkov: 28
Pridružen: 08. Jan 2009 21:52

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a bejb. »

Lani sem imela inštrukcije preko Zavod-a ŠOLT v rožni dolini. Sicer je ura dokaj draga, samo od tistih inštrukcij odneseš res veliko, sploh če si si že prej pogledal snov.

Lp.
ikac
Prispevkov: 2
Pridružen: 22. Sep 2011 19:38

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a ikac »

Osebno mislim da se inštrukcije pri ekonomiji ne splačajo. Ne pravim da je predmet lahek (daleč od tega), ampak kokr vem že sami profesorji ponujajo možnost da jih "zasujete" s problemi in vprašanji v času predavanj alpa kar se mi zdi še najbolš v času govorilnih ur. Druga možnost smo pa tisti k smo ekonomijo že nardil tkoda če koga kej posebej zanima po čem učit, kako, kaj alpa če obstaja kakšen specifičen problem lahko tudi na privat vpraša.
lp
dedekmraz
Prispevkov: 52
Pridružen: 16. Dec 2009 10:19

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a dedekmraz »

mene pa zanima, če kdo ponuja inštrukcije ekonomije ? :) javte na zasebno ;)
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Isto zanima tudi mene.. iščem nekoga, k bo korektno, jasno in simpl razložil snov, ker namreč mi ne gre in ne gre..

LP
Per aspera ad astra.
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a Car »

Sta poskusila hodit na tutorstva? Sam sem veliko odnesel :) Poleg sem seveda hodil tudi na predavanja.

lp
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Vedno rečem, da bom šla na tutorstvo..do zdej sm bla pa sam 1x. Bom bolj pridna! :)

LP
Per aspera ad astra.
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a Car »

Na tutorstvu greš čez celotno snov še enkrat čez, lahko sprašuješ če ti kaj ni jasno, na koncu pa se še naloge rešijo iz posameznega poglavja. Super zadeva :)

lp
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Hehe, noooo supr!! Se že veselim jutrišnjega tutorstva :D

LP
Per aspera ad astra.
pravniškariba
Prispevkov: 15
Pridružen: 27. Jan 2012 13:33

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a pravniškariba »

tudi mene zanima če kdo pozna koga ki ponuja res kvalitetne inštrukcije ker ne bi rada tvegala pa zgubljala cajt na inštrukcijah od katerih ne bi kej dosti odnesla.. :)
pravniškariba
Prispevkov: 15
Pridružen: 27. Jan 2012 13:33

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a pravniškariba »

zanima me tudi če mogoče nudi inštrukcije kdo ki je višji letnik ali pa morda kateri od tutorjev ki ima čez tudi individualne ure..
Racman
Prispevkov: 1
Pridružen: 10. Jan 2013 14:02

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a Racman »

kathy
Prispevkov: 3
Pridružen: 15. Sep 2013 18:32

Re: Inštrukcije

Odgovor Napisal/-a kathy »

Jaz sem bila spomladi pri inštruktorici Inki in lahko rečem, da brez nje ne bi naredila. Podjetje je specializirano za ekonomske predmete in imajo inštruktorje tudi prou za našo fakulteto, ki točno poznajo princip dela, izpite in snov. Ker pred tem sem bila pri nekom drugem (ne bom o imenih, čeprav je na forumu že omenjeno), ampak to res ni bilo to. Ne rečem, da ni znal ekonomije, ampak ne tako, kot jo jemljemo mi. Oznake so bile čisto druge, določenih pojmov ni poznal, grafi so bili drugi...jaz pa na koncu še bolj zmedena.

Vsi, ki se matrate s politično ekonomijo, si lahko preberete več info tu: http://www.instrukcije-ekonomije.si/. Jaz sem prepričana, da vam bodo znali tako dobro pomagati kot meni. Vsi vemo, da je PE muka od muke in jaz imam 3 sošolce, ki so zaradi nje pustili faks :shock:
plavica
Prispevkov: 2
Pridružen: 31. Jan 2014 14:07

Re: Inštrukcije Ekonomije Pravna fakulteta

Odgovor Napisal/-a plavica »

Zanima me, če kdo ponuja inštrukcije ekonomije za pravno fakulteto.
Šola TOČKA PRELOMA
Prispevkov: 2
Pridružen: 10. Okt 2014 17:09
Facebook: https://www.facebook.com/tockapreloma/a ... cluster_11

Re: Inštrukcije ekonomije

Odgovor Napisal/-a Šola TOČKA PRELOMA »

Za zelo dobre inštrukcije ekonomije in tudi računovodskega dela gospodarskega prava se obrni na Šolo TOČKA PRELOMA, [email protected].
Odgovori

Vrni se na