IZPIT MAREC 2011

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
mariposa
Prispevkov: 3
Pridružen: 13. Dec 2009 10:54

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a mariposa »

Men se je tud zdel kr težek :/ upam da bo..more bit!! :)
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a jessy »

lucky napisal/-a:Moje mnenje: Če si se usedel in naučil celotno snov, si lahko tole pisal 10. Če si se učil manj, slabše, če pa si se učil tako malo kot jaz in šel prvič na izpit samo pogledat, pa bo morda teh 40 % ali pa sploh ne bo nič :)
A nisi ti tista, ki je do začetka meseca šla že dvakrat čez knjigo? :P Meni se vprašanja niso zdela težka v smislu, da bi šla v neke blazne podrobnosti, ampak pri številnih nisem vedela, kaj pravzaprav hočejo od mene. Zato tudi sploh nimam občutka, ali bo rezultat zadovoljiv ali porazen. :?
Bili napisal/-a:A so bli različni izpiti? Ker jst sm mela mal drgačna podvprašanja..
Ja, dva različna testa sta bila. Osnovna vprašanja so bila ista, vendar z različnimi podvprašanji.
lucky

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

dori napisal/-a:
lucky napisal/-a:Moje mnenje: Če si se usedel in naučil celotno snov, si lahko tole pisal 10. Če si se učil manj, slabše, če pa si se učil tako malo kot jaz in šel prvič na izpit samo pogledat, pa bo morda teh 40 % ali pa sploh ne bo nič :)

Malo za vzpodbudo! Drugače pa imam kar podobne odgovore, kot kolegici zgoraj, seveda s pomanjkljivostmi, ker sem pisala iz splošnega znanja in znanja iz mature ter z branjem Vilfana.

Ne se v glavnem sekirat, če bo, bo, če pa ne, pa junija ali septembra :)

Lp, A ;)

Lucky, to je tvoje mnenje, lahko pa ti povem, da sem šla tole pisat že petič in se mi je še vedno zdel težek test. ampak zdej bi ga mogla narest. ni res, da si loh to pisal 10, tut če si se učil, ker majo vedno ene take tricky questions. bomo vidl ane (:
Ja, je moje mnenje, sej sem napisala :)

Tebi pa želim dosti sreče.. Lp
lucky

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

jessy napisal/-a:
lucky napisal/-a:Moje mnenje: Če si se usedel in naučil celotno snov, si lahko tole pisal 10. Če si se učil manj, slabše, če pa si se učil tako malo kot jaz in šel prvič na izpit samo pogledat, pa bo morda teh 40 % ali pa sploh ne bo nič :)
A nisi ti tista, ki je do začetka meseca šla že dvakrat čez knjigo? :P Meni se vprašanja niso zdela težka v smislu, da bi šla v neke blazne podrobnosti, ampak pri številnih nisem vedela, kaj pravzaprav hočejo od mene. Zato tudi sploh nimam občutka, ali bo rezultat zadovoljiv ali porazen. :?

Sem šla dvakrat čez knjigo, potem me je pa zgrabila lenoba in se mi ni dalo več učiti. Pač moja slaba navada :) Sicer pa smo študentje in če padem en izpit, se ne bo svet podrl :D :D :D

Lp
missLemon
Prispevkov: 73
Pridružen: 18. Mar 2011 18:05

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a missLemon »

A bi lohka nekdo napisal še vprašanja in odgovore drugega testa. Hvala!
caaat
Prispevkov: 126
Pridružen: 23. Nov 2010 20:08

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a caaat »

Bi prosila, če bi lahko napisali vprašanja, ki ste jih danes dobili pri Škrubejevi in kakšni so bili kaj pravilni odgovori... :)
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Sej bi z veseljem napisala, sam kaj k niti do ustnega nism pršla :D
Per aspera ad astra.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

A je možnost, da te sploh ne sprašuje na ustnem? Ker bom sama imela porazen rezultat in mi sploh ni do njenega vrtanja (in po možnosti kričanja) :evil:
tilt
Prispevkov: 23
Pridružen: 05. Nov 2010 16:21

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a tilt »

Jaz bi samo nekaj vprašal, sicer nevem kako se mi je to zgodilo, ampak pozabil sem kdaj sem najavljen za ustne. Vem da sem jutri (torek) in da sem pri prof. Škrubej in vem tudi da sem v tisti drugi skupini ob malo poznejši uri (priimek na črko P), nevem pa tistega ključnega podatka in sicer same ure. Tako da bi lepo prosil koga, ki ima takrat če lahko napiše kdaj točno so ustni.
lucky

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz sem na PO in imam jutri ob pol 3h pri Škrubej. Če kaj pomaga...

Lp
tilt
Prispevkov: 23
Pridružen: 05. Nov 2010 16:21

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a tilt »

Pomaga ja. Hvala.
tjaska
Prispevkov: 105
Pridružen: 06. Jan 2009 21:28

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a tjaska »

Jaz moram rečt da je prof. Škrubej zelo korektna. Tudi pri tistih vprašanjih kjer sem imela povsem napačen odgovor me ni nič nadirala, ampak lepo povedala kaj bi mogla napisat oz. v kakšni smeri razmišljat. Men je ona čist ok. :) ;)
Pupika_
Prispevkov: 39
Pridružen: 18. Jan 2011 14:12

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Pupika_ »

Kako je blo na ustnih? A je dost ljudi nardil?
lucky

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Tudi pri meni je bila korektna. V dobrih 40 minutah, kar sem čakala pred njenim kabinetom, jih je pred mano 5 padlo in eden naredil. Tudi sama nisem naredila.

Lp
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Lucky kaj pa te je kaj uprašala? a si mela ustni??
tilt
Prispevkov: 23
Pridružen: 05. Nov 2010 16:21

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a tilt »

Vprašanja, ki sem jih dobil:

1) 1. točka programa Zedinjene Slovenije (podvprašanja : V kakšnem smislu razumem razbitje historičnih dežel, Koroški plebiscit...)
2) Gorske skupnosti, gorske bukve, gorske pravde (podvprašanja : Zajmi po gorskem pravu, obče sodbe)
lucky

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Ni bilo dovolj za ustnega, kar sem tudi pričakovala.

Lp
Blair.
Prispevkov: 10
Pridružen: 08. Jun 2010 18:27

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blair. »

Bi lahko kdo od tistih, ki so že opravili ustni del izpita, povedal kako so točkovali izpite? Kateri so bili pravilni in popolni odgovori, kako strogo so ocenjevali ipd.?

Hvala :)
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Sicer mam ustni jutri, sam ti lahko povem, da zelo strogo ocenjujejo. Meni je prof. Š. na januarskem roku, kjer sem imel kaj narobe odbila kar znatno število točk v stilu 2 stvari od 3 pravilno in dobil 4 - 5 točk od 15 :)
Blair.
Prispevkov: 10
Pridružen: 08. Jun 2010 18:27

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blair. »

Bi verjela ja :) Mene zanima bolj to kakšni so bili pravilni odgovori (oziroma kaj se je profesorjema zdelo dovolj za neko določeno število točk), ker sama sploh nimam občutka koliko sem pisala. Škoda, da ne zvemo rezultatov izpita prej, da bi vsaj vedeli ali se je potrebno učit za ustni izpit al ne :)
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Waaaaaaaa poslavljam se s te teme:D Ponosen lastnik indeksa z vpisano pravno zgodovino :D
LeeLoo
Prispevkov: 24
Pridružen: 16. Dec 2010 10:35

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a LeeLoo »

ojoj....dons ko sem imela jaz, je blo na tistem listu, kamor vpisuje ocene, od nekih 20 ljudi samo dve šestki, vse ostalo pa NZD...
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Ja sm vidu ja, sam mi ki naj bi meli ob 11 pa smo pol (zaradi kosila) meli ob 12 smo kr nardili. Vsaj 2 punce pred mano sta pa jst. Pa je bla res prijazna profesorca :)
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Urši »

Po kosilu je vsak boljše volje :D
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: IZPIT MAREC 2011

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Tako je :) predvidevam da je blo dobro :D
Zaklenjeno

Vrni se na