Izpitna vprašanja

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nofak »

bravo vsem ;) mene pa zivcnost caka jutri :?
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

saj bo.. če maš Škrubejevo - ful je fajn ;)
Pozitiv vabrejšan!! :D
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nofak »

Skrubejevo ja...najbolj me skrbi, da bo profesorica ob 14h ze cisto zivcna in nas bo samo posiljala v "tri pisane marjetice"...
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

a za profesorja pa nima noben spodbudnih besed? :)
Carko
Prispevkov: 43
Pridružen: 20. Okt 2008 17:40

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Carko »

Do mene je bil prijazen - na komisijskih , res da sem naredil z dobro oceno , ampak je bil vedno korekten , je pa res da če maš npr. 36-39% ti ni najbolj prijetno ko ti reče da boš mogu še enkrat pridt (oziroma se učit :() Čeprav ko je naštel 82% je šel še enkrat štet , je mislu da se je zmotu :D
Je pa res da sem jz taka oseba k raj kšno na svoj račun rečem k pa da profesorje šimfam.

P.S.: Mene so drgač na ustnih vedno sprašval dost obične stvari npr.: ZSLj , ZedSlo , Kolizijske norme , preproste zadeve iz kazenskega --- sam kaj ko nikol nisem bil resno pripravljen.
Priznam pa da se prof. Škrubej včasih nekolko posmehuje če kej narobnega napišeš , izrečeš , ... Drgač pa tud ona prijazna bla pa mi dala kšno spodbudno besedo ko sm padu.
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a flafi »

nofak napisal/-a:Skrubejevo ja...najbolj me skrbi, da bo profesorica ob 14h ze cisto zivcna in nas bo samo posiljala v "tri pisane marjetice"...
K sm jst delala izpit, sm mela Škrubejevo čist tazadna v dnevu - okol petih :D Pa je bla res super, še zvišala mi je :D

Simič je pa itak zakon ;)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

nofak napisal/-a:Skrubejevo ja...najbolj me skrbi, da bo profesorica ob 14h ze cisto zivcna in nas bo samo posiljala v "tri pisane marjetice"...
Jst sm mela ob 14h danes in je bla čist dobre volje.. na konc sva še mal poklepetale pa tko.. res ni panike ;)
Pozitiv vabrejšan!! :D
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nofak »

Hoho, super ste za dvigati moralo ;) sem se sel celo obriti, da bom jutri zašarmiral!! :D

sedaj pa pogledati do konca State of Play in spat...

lp
Ziga
Perry Mason
Prispevkov: 65
Pridružen: 16. Maj 2009 22:25

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Perry Mason »

1 izpit manj. :D
t0rrero22
Prispevkov: 2
Pridružen: 08. Sep 2009 17:51

HELP!

Odgovor Napisal/-a t0rrero22 »

hey!

Bi mi lahko mogoče kdo povedal gdaj se je končala patrimonialna oblast v Slovenskih deželah?

Najlepša hvala!
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nofak »

Evo 6ka je padla :) prof. Skrubej je awsome! Prijazna cist prevec :)
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: HELP!

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

t0rrero22 napisal/-a:hey!

Bi mi lahko mogoče kdo povedal gdaj se je končala patrimonialna oblast v Slovenskih deželah?

Najlepša hvala!
z ilirskimi provincami?
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

^^ jp, z Ilirskimi provincami.

nofak... vidš da je blo kul.. bravo! :D
Pozitiv vabrejšan!! :D
Žiga
Prispevkov: 32
Pridružen: 03. Maj 2009 18:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Žiga »

Moram še jaz pohvaliti profesorico :D Res je v redu, že med popravo testa te kaj vpraša in ti razloži kaj si mel narobe in je res dobre volje, tako da ni razloga za strah pred ustnim izpitom iz zgodovine, ker sta Simič in Škrubejeva res v redu :)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Wildcat kok časa si se pa učila pa iz kje? :)
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Učila sm se približno en mesec po 5 ur na dan - nism bla pa niti enkrat na predavanjih in vajah (sm izredno drgač).. če bi hodila, bi si verjetn dost časa prhranla. Učila sm se največ iz une debele knjige Pravna zgodovina Slovencev od Vilfana, ker je un naš učbenik bil zame preveč strnjen in za kšnga k to snov prvič vid ni lih najbolj primeren. Zlo so mi pomagal tud povzetki Simičevih predavanj in tista vprašanja, ki so tam gor - ti dajo neko predstavo o tem, kaj je res pomembn.. pa za ponavljat so ful fajn. Na koncu sm pa vzela še skripto od Žive Zorič in po njej ponavljala. Vaje sm šla tud enkrat skoz, sam sm prepričana, da tud če ne bi, bi bla ocena še zmer ista. Če snov dobr pozaš, lako komot brez vaj nardiš in to z dobro oceno.

Sm ziher, da se da zgodovino tud v ful krajšem času naučit, sam jst se nekak ne morm napiflat sam skripte brez da bi kej razumela. Zato folk - hodte na predavanja in vaje, ker vam prhranjo dost časa in muk :D :D
Pozitiv vabrejšan!! :D
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Random »

Jz sm mela tud dons Škrubejevo in sem tja prišla res prestrašena (Glede na vse možne govorice), pa sem bla hitro zunaj z opravljenim izpitom. Se je kar potrudla, da je slišala tisto kar je hotla in res, lohk rečem, da je ful uredu.
zmajcek
Prispevkov: 7
Pridružen: 12. Jun 2009 15:04

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a zmajcek »

se pridruzujem... Prof. Škrubejeva je ful fajn, govorice o njej sploh ne drzijo. Simic je pa tudi zelo prijazen
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a keki »

Če ne nardiš zgodovine pač nista ona dva kriva ampak si sam. Govorice pa trosijo vedno tisti, ki krivijo za neuspeh profesorje. Drugače sta pa oba zelo prijazna in korektno ocenta.
Drejaa
Prispevkov: 120
Pridružen: 27. Avg 2009 11:18

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Drejaa »

am jst priznam da tistga kar me je vprašala nism znala ane sm sama kriva...ampak njo je umes kr napadu smeh in se mi je dobesedno smejala u glavo ker niism znala ane...in to se mi zdi pa zelo neprofesionalno od nje ker sej svaka ji čast da je doštudirala in use ampak posmehvt se nekomu k ni (al pa ŠE ni) tok izobražen k ona je pa res nesramno in mene je s tem čiist zmedla iin razpizdila tko da če ne bi bla profesorca bi jo pomoje zadavla:D:D

čiist moje osebne izkušne...:D
Uporabniški avatar
Jure
Prispevkov: 91
Pridružen: 05. Okt 2008 11:52
Facebook: http://www.facebook.com/MgroupPravnoSvetovanje
Kraj: Cerknica

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Jure »

Tule je link do rešenih vaj, če bo kdo rabil za oktobrski rok --> http://pravnica.net/forum/viewtopic.php?p=9553#p9553
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

hvalaa!! po moje si mi lajf rešu :o :lol: :lol: :lol: :lol:
Ena-s-pravne
Prispevkov: 5
Pridružen: 17. Sep 2009 18:22

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Ena-s-pravne »

No ja, ko smo pr zgodovini.... :) Jst sm jo šla 1. pisat bolj slabo prpravljena (kolokvij mela narjen, pa sm šla na 1. rok bolj pogledat izpit - zdej se butam z glavo v zid :D). 2. rok sem bla dobro oz. vsaj bistveno boljše pripravljena, ampak sm mela vročino. Zdej v tretje pa mi je zmanjkalo res čisto malo! :( Tak da grem oktobra pogumno tole narest, pa bom pač odštela neki evrčkov. Kaj čmo :/
Kar se tiče še nekaterih, k grete oktobra....
Za eno vprašanje mislim da ga pa res ne bo, kr se je pojavlo zdej 2x zapored: GORSKE PRAVDE. :D
zmajcek
Prispevkov: 7
Pridružen: 12. Jun 2009 15:04

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a zmajcek »

Za eno vprašanje mislim da ga pa res ne bo, kr se je pojavlo zdej 2x zapored: GORSKE PRAVDE. :D


Ne se na to zanašat, ker profesor je zanč na izpitu povedu, da bere tale forum ;)
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a densy »

areees bere.. lol :lol:
Odgovori

Vrni se na