Kolokvij

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Dexter »

ovca napisal/-a:hm...ja...dexter, če se še nisi začel učit, kaj to pomeni, da boš še pisal an...se prav maš še kje kakšna vprašanja? ja sicer bi tud sam rekel za prvo vprašanje sistem zajmov, ukinitev? morda boržuazna revolucija?
Kar se od lani spomnim zgodovine, ki sem jo imel na maturi, so fevdalizem in vse v povezavi z njim v Avstro-Ogrski ukinili leta 1848, tik pred Bachovim absolutizmom.
Ta dva vprašanja sem sicer kopiral od TUKAJ, kjer je prof. Simič objavil stare izpite iz preteklih let. Takšno vprašanje, kdaj so ukinili zajme, pomoje na kolokviju še ne pride v poštev, ker smo pri snovi šele nekje v 11. stoletju.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a deadff »

Ma kdo slučajno zapiske z vaj v elektronski obliki? :)
_vanda_
Prispevkov: 1
Pridružen: 22. Dec 2008 12:59

Kolokvij

Odgovor Napisal/-a _vanda_ »

eno vprašanje glede prijave na kolokvij. sm vpisana izredno pa se nism prjavla na kolokvij, k sploh nism najdla na šis-u prijave.. a bi se mogl izredni prijavt v referatu, al profesorju? ker bi šla ful rada na ta kolokvij...
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a flafi »

Prek šisa se morš prjavit. Če ti pa ni pokazal možnosti (tut meni je ni za rim, ker sem izredna), pa hitr pošl mejl Brankotu, da nej te prjavi. Samo je že mal pozno... Upam, da te bo še hotel :)
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Lan
Prispevkov: 67
Pridružen: 03. Dec 2008 23:34

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Lan »

Eno vprašanje ;)


če si pavzer in si se prjavu...potem vela zate isto kot za izredne? In greš pisat pač glede na priimek z rednimi?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a flafi »

Jap.
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
FilthyDiesel
Prispevkov: 132
Pridružen: 22. Nov 2008 19:10
Kraj: Ljubljana

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a FilthyDiesel »

Evo za tiste ki ste že obupal mam neki :D Nevem sicer če je vse 100% prav, ker sem delal 100 na uro, in nekaj tudi manjka ampak bolš kot nč ;) Zaenkrat mam gradiva 1,3,4,6,9. Ostala še dobim in če bo cajt jih ruknem na forum...
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a bajna »

mah... sj te ne gledajo ful neki čudn če maš 0 točk? :D js mam že veseli december, prepozn je tole :P
Uporabniški avatar
sasho
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Okt 2008 15:22
Kraj: blue zone

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a sasho »

ma 0 točk ne moreš met. jaz sem šel pisat, pa se nisem čisto nič učil, pa sem dosegel 21 točk ;)
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ja, 0 točk zelo težko dobiš. Jaz sem jih dobila 6 :D
Sem pa vidla, da so eni tut tko po minus pet točk dobivali pa take :D
Ampak nič se sekirat, itak noben ne vidi tega več. Tut profesorjev to niti ne zanima...
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
jan
Prispevkov: 17
Pridružen: 16. Okt 2008 22:34

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a jan »

A bi lahko prosim kdo napisal vprašanja da se vidi kako to vse sploh zgleda :) hvala pa upam da vam je dobro šlo..
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Rezultati kolokvija so objavljeni na ŠIS! Lahko se tolažim s tem, da itak nisem nameraval iti na majski rok. :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a bajna »

kako to, da imate nekateri že od včeraj rezultate od kolokvija vpisane :? js nimam še nič
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a deadff »

Am to kar piše na ŠISu so verjetno procenti ane? Kolk je že za majski rok -40? :D
Cadea
Prispevkov: 29
Pridružen: 21. Dec 2008 13:55

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Cadea »

Kolko ti more potem pisati v ŠIS-u, da greš lahko na majski rok? Mogoče kdo ve? :?:
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a windy »

a če imam v šis-u znak -, to pomeni, da nisem zbrala 40% al kako? ni mi čist jasno... :x
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Meni se to zdi vse skupaj mal čudno. Pod rubriko ocena je neko dvomestno število. :shock: Če bi se ravnal striktno po napisanem bi rekel, da je to napaka, ker so ocene le od 1 do 10. Ker pa vem, da je bilo možnih 100 točk in posledično tudi 100 % pa sklepam, da je to število točk. Ampak ob tem ne morem razumeti, da sem rešil vse naloge in glede na rešitve, ki so nam jih povedali pri vajah, imel pravilno več kot polovico testa, da sem tako slabo pisal! :roll:

windy, tisti znak najverjetneje pomeni, da ti ali sploh niso popravili testa zaradi nečitljivosti, ali niso našli tvojega kolokvija, ali da se nisi prijavila na kolokvij, ali da si zbrala 0 točk, ali pa kaj drugega podobnega. Pomoje ti iz nekega razloga enostavno niso vpisali točk, moraš pa ugotoviti, kaj je ta razlog.

Za majski rok pa domnevam, da mora pisati število, ki je nad 40.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
[^IcEmAn^]
Prispevkov: 8
Pridružen: 04. Feb 2009 13:54

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a [^IcEmAn^] »

Mja čudno. Ker ne vem zakaj bi pod oceno pisali %. Še bolj nelogično je pa to, da dajo nekomu znak - zaradi "nečitljivosti", pa se niti sami ne znajdejo ravno najbolje v slovnici.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Dexter napisal/-a:Rezultati kolokvija so objavljeni na ŠIS! Lahko se tolažim s tem, da itak nisem nameraval iti na majski rok. :lol:
ja točn tko :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a bajna »

tisto so točke, možnih je blo 100, kar pomen da so to procenti, za majski rok pa rabiš 40%. sem zelo presenečena nad oceno, pozitivno :lol:
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

tm k je ena napisala d ma črtico namest točk: na oglasni deski piše to: Neprijavljenim bodo rezultati vpisani naknadno, ker program tega trenutno ne dopušča. ...tko d si bla vrjetn neprijavljena?
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

In kako ste pisal kj? :?:
aisia
Prispevkov: 61
Pridružen: 19. Dec 2008 16:37

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a aisia »

Draga kolegica,
številka pomeni število točk, ki ste ga dosegli ali procenti, kot temu pravite vi. To še ne pomeni, da ni prišlo tudi do kake napake.
Lep pozdrav, V. Simič
windy
Prispevkov: 130
Pridružen: 12. Jan 2009 17:17

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a windy »

hm...najbrž res nisem bila prijavljena... :oops: se spomnim, da sem zganjala paniko pred kolokvijem, ker nisem bila prepričana ali sem prijavljena ali ne...no, zgleda da nisem bila :oops: :?
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

A se je že kdo poskušal prijavit na kolokvij? Meni piše, da še ni razpisanega roka, čeprav je v obvestilo že na oglasni deski...
Si vis pacem para bellum
Odgovori

Vrni se na