Kolokvij

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
good_luck
Prispevkov: 205
Pridružen: 15. Okt 2009 22:11

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a good_luck »

defasturias napisal/-a:Je treba prinest potem do profesorja indeks, ali se rezultati kolokvijev ne vpisujejo noter?
tud mene to zanima...ali mormo v referat, da nam vpišejo oceno :?:
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Greste v referat, tam vam bo Branko dal na zadnjo stran indexa en štempelj z razpredelnico, kamor si potem sami vpisujete rezultate kolokvijev. Ko odpišete vse kolokvije, greste še enkrat v referat, da vam Branko to potrdi. :D
Pozitiv vabrejšan!! :D
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Wildcat* napisal/-a:Greste v referat, tam vam bo Branko dal na zadnjo stran indexa en štempelj z razpredelnico, kamor si potem sami vpisujete rezultate kolokvijev. Ko odpišete vse kolokvije, greste še enkrat v referat, da vam Branko to potrdi. :D
jao ta branko bananko -_-
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Haha :lol: :lol: :lol:
Pozitiv vabrejšan!! :D
danček
Prispevkov: 21
Pridružen: 17. Nov 2009 23:03

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a danček »

meni piše pod rubriko ocena 47, a to pomeni, da imam toliko procentov? res ful hvala
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a eldorado »

danček napisal/-a:meni piše pod rubriko ocena 47, a to pomeni, da imam toliko procentov? res ful hvala
nemogoče.. napaka je.. napiš mail brankotu al pa vpraši osebno profesorje na govorilnih..
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

sm prašala simiča, če moremo napisat v indeks oceno kolokvija pa je reku, da ne :D
Uporabniški avatar
defasturias
Prispevkov: 93
Pridružen: 08. Nov 2009 19:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a defasturias »

Bo izpit sestavljen po istem principu kot kolokvij, torej 10 možnih točk, ali bodo bolj kompleksna vprašanja in več njih?
C.Chanel
Prispevkov: 103
Pridružen: 19. Nov 2009 14:41

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a C.Chanel »

V izpitu je 8 vprašanj, ki so različno ocenjena. Vseh možnih točk je 100. Vprašanje so po mojem mnenju sestavljena po istem principu kot na kolokviju, morda je kaj več podvprašanj. Stare izpite lahko pogledaš na Simičevi spletni podstrani.
Uporabniški avatar
defasturias
Prispevkov: 93
Pridružen: 08. Nov 2009 19:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a defasturias »

Mogoče neumno vprašanje, ampak kako je lahko eno vprašanje (+ podvprašanje), ki je sicer bilo na kolokviju vredno največ 2 točki, tukaj vredno po 20točk :shock:
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

bistroumni nesmisel :D
Uporabniški avatar
defasturias
Prispevkov: 93
Pridružen: 08. Nov 2009 19:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a defasturias »

Jaz se na profeserjevem mestu pri vprašanju, ki bi bilo normalno vredno 1 točko, v primeru da ne bi bilo ravno popolno, ne bi mogel odločit ali bi mu dal 12 ali 13 točk. Ali pa mogoče 14.....? Hmmm :|
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a lalika »

mene pa zanima za izpi, a bo aprila (mislm da 14.), al že marca...k sm slišala da so ga tel na marc prestaut :?:
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a eldorado »

lalika napisal/-a:mene pa zanima za izpi, a bo aprila (mislm da 14.), al že marca...k sm slišala da so ga tel na marc prestaut :?:
Pravna zgodovina
12.10.2009
14.01.2010
16.04.2010
15.06.2010
08.09.2010

http://www.pf.uni-lj.si/i-stopnja/redni ... roki-7268/
lalika
Prispevkov: 158
Pridružen: 27. Dec 2009 12:03

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a lalika »

aha...hvala...ja ti so razpisani, zdej pa upam da jih nč ne prestavljajo :)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a eldorado »

lalika napisal/-a:aha...hvala...ja ti so razpisani, zdej pa upam da jih nč ne prestavljajo :)
lahko pa preveriš v šisu, razpisani roki za izpit. piše, da je 16.4.

np & lp
w4nkst4
Prispevkov: 771
Pridružen: 02. Feb 2009 11:27

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a w4nkst4 »

ja kaj pa majski rok???
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a eldorado »

w4nkst4 napisal/-a:ja kaj pa majski rok???
majski roki so samo za dvosemestrske oziroma drugosemestrske predmete
nona
Prispevkov: 2
Pridružen: 07. Nov 2010 19:41

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a nona »

A ve kdo kje se da dobit kakšna vpr. za kolokvij zdej 23.? razn tistih dveh k jih je nekdo prjazno že napisal na forum.. :P hvala..
Urši
Prispevkov: 179
Pridružen: 30. Okt 2010 21:40

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Urši »

Kakšna vprašanja bi res pomagala da vsaj približno vidimo kako to gre :)
Imam pa še eno vprašanje za tiste, ki so bili redno na predavanjih :oops: ali je treba za kolokvij znati vse, ali ste na predavanjih kakšen del spustili? Tole 8. Poglavje mi je namreč malo čudno :D
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

A je res, da se naj bolj posvetimo vajam in manj knjigi?
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a Dexter »

ParfumeGirl napisal/-a:A je res, da se naj bolj posvetimo vajam in manj knjigi?
Kar mam jaz izkušnje s pravno zgodovino ... Ne. Najbolje je, da znaš čim več knjige. Vaje pa niti niso tako zelo pomembne, ker če res dobro znaš teorijo, potem boš tud tiste primere znala rešit. Pa na izpitu so po večini čist drugačni primeri kot ste jih pa delali na vajah.

Če ma pa kdo drug drugačne izkušnje, me pa lahko tud negira. :D
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
sheila
Prispevkov: 17
Pridružen: 14. Nov 2010 16:17

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a sheila »

ali je težko na kolokviju doseči 40 točkš?, kr to ubistvu ni neki veliko, sam se mi zdi da je pa kr težko dobit toliko točk.

ali se bote vi učil bol po knjigi al po vajah?, kr eni rečejo da nej se po knjigi, kr potem boš znau tut vaje rešt, eni pa da je kolokvij 3/4 vaj...kaj vi predlagate? kr te snovi v knjigi je pa ful veliko in časa pa tut ni veš neki veliko....sam bodmo optimistični :D :D :D :D
lucky

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz sem do zdaj podrobno prebrala knjigo Vilfana, zdaj pa mam namen še tisto od vaj. Pa si kr veliko zapomniš, je pa težava, da ne vem točno, kaj bi naj blo najbolj pomembno..
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Kolokvij

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Moj pogled na tole PZG, izpit in kolokvij:
Čeprav prof. Škrubej vedno svari pred tem, da subjekt, ki ne pozna tematike vaj, ne more narediti izpita in kolokvija, pravzaprav ni res.
Recimo jaz sem si za kolokvij prebral predpisano snov v knjigi(temeljito prebral) in malce še skripto pogledal, vendar ugotovil, da je v tej skripti kar dosti napak(očitno avtorica ni bila preveč v dobrem odnosu z zgo v gimnaziji:)), na kolokviju je bilo od 8 vprašanj 5 vprašanj z odlomki iz vaj, vendar se je dalo rešiti tudi brez vaj . Pa sploh ni težko doseči teh 40 % :D Jaz sem komot z znanjem na podlagi knjige in brez vaj pisal 9.
P.S. Nažalost dejstvo, da prof. poudarjajo kako upoštevajo oceno kolokvija na ustnem načeloma ne drži. Če želiš, da ti upoštevajo oceno kolokvja na ustnem izpitu, moraš dodatno še aktivno sodelovati na vajah, drgač je nič :oops:
Odgovori

Vrni se na