Izpitna vprašanja

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a *bini* »

se strinjam da je zlo lepo in realno napisan. sj lih tuki se pa pol pojav problem, k ljudje govorijo da so se npr. učil 1 teden ekonomijo pa so kr nardill. Pa naj povejo se zravn da al so mel res full sreco, al pač da so celo leto hodil na predavanja pa vaje, pa sprot delal pa tko. Ne pa sam ja jst sm se pa en teden učil pa je blo dost za 8 . k to je pa pol bullshit.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a andrej »

.. al pa znajo plonkat :lol: :mrgreen:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a keki »

Ima mogoče kdo odgovor na vprašanje; Kako je bilo z avtonomijami na Slovenskem po letu 1848?
Uporabniški avatar
Tecka
Prispevkov: 306
Pridružen: 06. Okt 2008 11:40

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Tecka »

Joj, pri tej zgodovini jz ze obupavam. Tok mi je grozn knjiga napisana da kdaj berem kak odstavek tudi 1h da ga zastopim oz da mi bre v glavo. A mi lahko kdo prosim sam pove na cem je povdarek, vse je pomembno to vem sam a so kaksne stavri na katere bi moral bit res pozorni. Pa katera so vsa poglavja katera ne pridejo v postev vem da so srbske ustave, a je se kaj? Pa a se splaca tudi vse prejsnje izpite predelat se kaj ponavljajo al je bolj za vajo tist in se nic ne ponavljajo. Vem da je potrebno tudi vaje prebrat.
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a KiZo »

nazalost je 4/5 knjige pomembne. osebno sm izpisovau iz knjige vse pomembne stvari in moram rect, da sm napisu ze cca 120 strani, v knjigi sm pa sele na 90 strani ( v osnovi gre za skrajsano knjigo).Slis se velik pa brezveze to delat ampak je vseen boljse,ker si tko vec zapomnes oz razumes...vsaj pr men je tko
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a nusa »

KiZo napisal/-a:nazalost je 4/5 knjige pomembne. osebno sm izpisovau iz knjige vse pomembne stvari in moram rect, da sm napisu ze cca 120 strani, v knjigi sm pa sele na 90 strani ( v osnovi gre za skrajsano knjigo).Slis se velik pa brezveze to delat ampak je vseen boljse,ker si tko vec zapomnes oz razumes...vsaj pr men je tko
kaj to mogoče na računalnik izpisuješ? :)
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

po moje, kr ta bi bl prekruta d bi na roko :lol:
KiZo
Prispevkov: 302
Pridružen: 13. Dec 2008 13:45

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a KiZo »

ce verjames al pa ne...na roko...pa tko se za ustavo,rim in uvod....
bodoča pravnica
Prispevkov: 21
Pridružen: 19. Jan 2009 13:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a bodoča pravnica »

živjo!mene pa zanima če je kakšna razlika med izpitom ki ga sestav Simič in izpitom od Škrubejeve?hvala
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a keki »

Meni osebno se ne zdi, da bi bile kakeršnekoli razlike ali pa da eden daje lažje od drugega ker oba sestavljata po vajah. Pri zgodovini moraš imeti predvsem veliko sreče in tudi znanja in pa izjemno natančne odgovore. Včasih pa tudi z znanjem ne uspeš ugotoviti kaj bi sploh rada. Meni osebno so njuna vprašanja vedno najtežja iz kazenskega in civilnega prava in se vedno čudim kje jih pobirata. :lol:
Žnido
Prispevkov: 60
Pridružen: 05. Feb 2009 19:02

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Žnido »

Pozdrav!

Mene pa zanima kako je ta stvar z ustnimi - so obvezni, kako stvar izgleda?? Kako dolgo popravljajo teste (približno)??
...maj je tu, maj je tu, maj je tu...
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a keki »

Ustni so obvezni če imaš med 40 - 55 pik za vse ostalo ti zapiše oceno. Lahko pa tut ustno zvišuješ če pač hočeš več. Popravlja tam približno 10 - 15 min in malo komentira zraven in na konc sešteje točke in je to to.
KurjiDrekec
Prispevkov: 13
Pridružen: 25. Apr 2009 23:09

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a KurjiDrekec »

Sem imel čez 40 pik, pa ni bilo ne duha ne sluha o kakem ustnem. Ampak enostaven, pridite prihodnjič.
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a keki »

KurjiDrekec napisal/-a:Sem imel čez 40 pik, pa ni bilo ne duha ne sluha o kakem ustnem. Ampak enostaven, pridite prihodnjič.
Načeloma bi moglo bit. Razen če sta gospod in gospa mnenja, da kao nimaš dobrega pregleda čez snov.
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a *bini* »

pr nujnih ustnih se mi zdi da je zgornja meja 59, se prav od 60 naprej naj bi blo brez.
Carko
Prispevkov: 43
Pridružen: 20. Okt 2008 17:40

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Carko »

55 al pa 56% rabš da nimaš ustnih , preverjeno večkrat :( Je pa res da včas kake z
Carko
Prispevkov: 43
Pridružen: 20. Okt 2008 17:40

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Carko »

55 al pa 56% rabš da nimaš ustnih , preverjeno večkrat :( Je pa res da včas kake čudne izjeme delata ...
keki
Prispevkov: 148
Pridružen: 14. Mar 2009 14:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a keki »

Carko napisal/-a:55 al pa 56% rabš da nimaš ustnih , preverjeno večkrat :( Je pa res da včas kake čudne izjeme delata ...
Ja tole z čudnimi izjemami bo pa kar držalo. Včasih te data tut z 39 ali pa 38 pikami na ustni, grugič maš lahko čez 40 pik pa ti ustnega ne omenja, al maš pa ta 51 al pa 52 pik pa ti kr neki muti in te vrže. Tale zgodovina je res loterija tudi kar se pisnega dela tiče. :(
lina
Prispevkov: 43
Pridružen: 11. Feb 2009 18:52

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a lina »

Živijo!
Mene pa zanima ali so vprašanja in odgovori, ki so v kopirnici vredu? Mislm če se jih splača mal pogledt in če koristijo kaj?
Roxy
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. Okt 2008 08:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Roxy »

...
Zadnjič spremenil Roxy, dne 14. Jan 2010 19:03, skupaj popravljeno 1 krat.
maxxis
Prispevkov: 4
Pridružen: 19. Mar 2009 10:24

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a maxxis »

Mene pa zanima če lahko pavzerji pristopimo na ta prvi izpitni rok, ali je mogoče kakšna prepoved, če nimaš kolokvija, ali česa podobnega.

Hvala in Lp
makalonca
Prispevkov: 335
Pridružen: 21. Jan 2009 18:35

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a makalonca »

kot pavzer lahko pristopis na majski rok, tut c nimas narjenga kolokvija.
Roxy
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. Okt 2008 08:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Roxy »

...
Zadnjič spremenil Roxy, dne 14. Jan 2010 19:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Roxy napisal/-a:A bi mi znal kdo lepo po kmečko napisat kaj so to dežele (14. stoletje)? :D
Tam k so krave pa se dela sir! :lol:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Roxy
Prispevkov: 112
Pridružen: 06. Okt 2008 08:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Roxy »

...
Zadnjič spremenil Roxy, dne 14. Jan 2010 19:00, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori

Vrni se na