Izpitna vprašanja

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
*masha*
Prispevkov: 17
Pridružen: 13. Jan 2010 23:25

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a *masha* »

dejte še kej za Simiča povedat kko je:) hehe jutr ustni, no bomo vidl če se bomo sploh privlekl do tja :D
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a eldorado »

za moje pojme se vsi skupi mal preveč obremenjujete za te ustne izpite... kakšn je pa un, kakšn je pa ta... kar je, je.. use je odvisno od sreče/znanja/dobre volje.. kaj bo šele k bojo ustni izpiti pr rimcu ?!?! srečno
buljat
Prispevkov: 143
Pridružen: 15. Nov 2009 22:57

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a buljat »

ja jst upam da na rimcu dobim kambica, kranjc se mi zdi ekstremno tezek vsaj iz videnega na predavanjih:D
Drejaa
Prispevkov: 120
Pridružen: 27. Avg 2009 11:18

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Drejaa »

buljat napisal/-a:daj ne seri kaki komentarji sej spat nebom mogu zarad zivcnga zloma haha, mam u sredo zjutri, ce bo skrubejeva radodarna s tockami bi mogu narest z vsaj 6, drugace pa nebo slo

mam 2 vprasanji:
55 ali 56% je zagotovo dosti za 6 brez dodatnih vprasanj?
pa a je na ustnem potem za 6 ce si med 40-(55) res treba odgovorit na 10 vprasanj pravilno drugace kr ruknes al kako?

56% je dost da nardiš s 6 brez dodatnih prašanj....55% še ni dovol to je sam meja...odgovoriš pa na tri vprašanja...če pa ti postav 1. prašanje tako k se njej zdi zelo pomembno in ne znaš odgovorit pa dobiš negativno in greš domov...
fireball
Prispevkov: 32
Pridružen: 19. Nov 2009 17:43

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a fireball »

Js sm mela danes pr Katji in lahko rečem, da ni glih prijetna.. Ocenjuje zelo kritično, če odgovor ni popoln, je takoj 0 pik in skos ti daje občutek kot, da si totalen idiot s svojim posmehovanjem.. V moji skupini je nardila samo 1 pa še ta komaj.. Očitno se lahko tale zgodovina postavi ob bok rimu in ekonomiji po številu padcev.. :roll:
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a deadff »

Pri pzg se moraš sam tolk nadrkat za pisni del, da narediš brez ustnega. In pa Simič > Škrubej.
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Ko berem te komentarje zgoraj imam vse manj optimizma...a danes mam ustni :D ........jebelacesta ;)
wilier
Prispevkov: 56
Pridružen: 10. Jan 2010 22:24

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a wilier »

tko, za škubejevo nevem kak je, sam za simiča pa lahk rečm, da je ful fajn dečko, sj že zgleda tko, sploh ni nč zajeban, prov prjazen je, sam je pa dobr če naberete tistih 55%, ka na ustnem morš pa res prou povedat, ne pa neki bluzit

uživajte na ustnih
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

katera je prva točka zedinjene slovenije? tista o razbitju historičnih dežel?

aaaaaaaaaaaaaaa :o
js mam dns....sm se že čist prepričala da me bo vrgla, tko k večino do zdej... :ugeek:
wilier
Prispevkov: 56
Pridružen: 10. Jan 2010 22:24

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a wilier »

ta je prva točka ja - razbitje historičnih dežel in združitev v kraljestvo slovenija
mmpp
Prispevkov: 35
Pridružen: 19. Jan 2010 17:57

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a mmpp »

a lhko prosim kdo poroča kok je blo kj dons na izpitih pr Štrubejevi???
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

od 5 nas smo naredili 3 :)

test sem pisala 7, če bi znala 3. točko zedinjene slovenije bi mi dala pa 8 :D
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Naredil z 8 :D ...sicer zmanjkal en procent do devet ampak jebiga..tko za informacijo, simič je the best profesor!!!!
kleopatra
Prispevkov: 280
Pridružen: 19. Nov 2009 11:41

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a kleopatra »

kokr sledim debati, se je Škrubejeva čist v zedinjeno slovenijo vpičla, tko da predlagam da si to bolje pogledate :)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a eldorado »

dragoxxx napisal/-a:Naredil z 8 :D ...sicer zmanjkal en procent do devet ampak jebiga..tko za informacijo, simič je the best profesor!!!!
čestitam!
dragoxx.. kšni pravilni odgovori s pisnega mogoče? :)
buljat
Prispevkov: 143
Pridružen: 15. Nov 2009 22:57

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a buljat »

kaka tretja tocka zedinjene slovenije, a mors met zato slucajno gradivo iz fotokopirnice? ker pol sm mrzu hahaha
drugace grats dragox, pa fajn bi blo mal posredovat informacije:D
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

ja tko je......8. vprašanje glede prevencij, nima veze kiro si napisal, važno je sam da si napisal da gre za prevencijo, al splošno al specialno....potem tlaka se odpravi 1848, obče pravo ne pomeni da velja SPLOŠNO, kar je narobe..pravilnega odgovora pa žal iz hitrega simičevega govorjenja nisem uspel izluščiti...drugače 1. vprašanje je prav kot sm js in eldorado že povedali, pol 2. vprašanje je pomembno da ste omenli NADOBLAST...drugače bol ali manj enako kot smo js in eldorado napisali v odgovorih na forumu. pa srečno jutri:D
*jz*
Prispevkov: 43
Pridružen: 12. Jan 2010 22:52

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a *jz* »

dragoxxx napisal/-a:ja tko je......8. vprašanje glede prevencij, nima veze kiro si napisal, važno je sam da si napisal da gre za prevencijo, al splošno al specialno....potem tlaka se odpravi 1848, obče pravo ne pomeni da velja SPLOŠNO, kar je narobe..pravilnega odgovora pa žal iz hitrega simičevega govorjenja nisem uspel izluščiti...drugače 1. vprašanje je prav kot sm js in eldorado že povedali, pol 2. vprašanje je pomembno da ste omenli NADOBLAST...drugače bol ali manj enako kot smo js in eldorado napisali v odgovorih na forumu. pa srečno jutri:D
ooo...si mi prc polepšal večer za tole prevencijo, sm bla že čist na tem de mam narobe k sm mela zamenjane :) tko de upanje res umre zadnje...
...vse je možno na tem svetu....
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sheer »

SEJ če maš samo 1/3 odgovora narobe ostalo pa prov ti ne da za celotno vprašanje 0 točk aneda
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a eldorado »

sheer napisal/-a:SEJ če maš samo 1/3 odgovora narobe ostalo pa prov ti ne da za celotno vprašanje 0 točk aneda
recimo če je naloga razdeljena na 3 vprašanja, skupaj je 15 točk, lahko sklepaš da je eno vprašanje vredno 5 točk :) torej dobiš 5 točk.. sklepam po logiki, nism meu še ustnega...
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sheer »

ne samo po teh čudnih govoricah, ki sm jih v zadnjih časih brala, bi bilo možno vse .Tako da je boljše da vprašam
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

odvisno koga imaš..če imaš škrubej ti najverjetneje da 0 točk ja, simič pa ni tok radikalen..ti odbije tam ene 5- točk sam za 1/3.
sheer
Prispevkov: 57
Pridružen: 14. Feb 2009 15:01

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sheer »

ja mam škrubejovo sam misnlm no da če imam samo en podvprašanje od treh narobe da ne bo dala celotne naloge za narobe
MaNgOlina
Prispevkov: 47
Pridružen: 29. Sep 2009 18:22

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a MaNgOlina »

Mene je za 8ko vprašala ŽIVO ZASTAVO. Pa menda je dopoldne tut eno isto vprašala za višjo oceno. Pa bla je prjazna. Rekla je da mi pove vprašanje, sam mi ni treba odgovorit če nočem.

Good luck ;)
abc123
Prispevkov: 7
Pridružen: 15. Jan 2010 15:43

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a abc123 »

dragoxxx napisal/-a:ja tko je......8. vprašanje glede prevencij, nima veze kiro si napisal, važno je sam da si napisal da gre za prevencijo, al splošno al specialno....potem tlaka se odpravi 1848, obče pravo ne pomeni da velja SPLOŠNO, kar je narobe..pravilnega odgovora pa žal iz hitrega simičevega govorjenja nisem uspel izluščiti...drugače 1. vprašanje je prav kot sm js in eldorado že povedali, pol 2. vprašanje je pomembno da ste omenli NADOBLAST...drugače bol ali manj enako kot smo js in eldorado napisali v odgovorih na forumu. pa srečno jutri:D
glede prevencije.. js sm napisala, da gre za specialno.. pa se mi je Škrubejeva začela smejat, da tukaj vendar ni nobenega subjekta!! :evil:
Odgovori

Vrni se na