Kolokviji

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
alisha
Prispevkov: 40
Pridružen: 13. Jul 2009 22:11

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a alisha »

FilthyDiesel napisal/-a:A je še kdo lanski tukaj brez rimskega prava? :D Kako je za nas po starem programu letos s kolokviji? Jih mormo pavzerji še enkrat pisat al velajo lanski?
jz sem tud brez pavzerka brez rima, ja upam da ni treba it pisat
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a carrie »

Fleurette napisal/-a:jz pa kr ponaulam, pa tud nimam še rima. tam na oglasni deski piše, da kdor gre od nas - ponaulalci,pavzerji, mislm da tud izredni..zdej pisat kolokvije veljajo isti pogoji k za prvi letnik, se prav določeno št. točk za majski rok. jz to razumem tko,da če gremo zdej pisat, ne moremo pol na januarjska in marčevska roka, če pa ne zberemo dost točk pa tud na majskega ne. ker to je pa pol čist bedno it pisat.
js bi sicer raj šla pisat kolokvij, sam ne vem niti kako je zdej letos s pogoji. Me pa to skrbi ja, če zard tega ne morš na januarski ali marčevski rok. Sam lansko leto vem da so ponavljalci tud z nami pisal kolokvij, ampak so vseen lahk šli januarja in marca na izpit. Bo treba Brankota vprašat? :D al mogoče kdo tle ve kako je s tem?
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a eldorado »

a na oglasni deski piše, da je 16. decembra kolokvij za RIM? :O
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ja piše :lol:

ja glede nas pa najbl da res brankota uprašamo. ker če se zarad slabga rezultata oz. če se sploh spravš na kolokvij ne da it marca in januarja pr men odpade :lol:
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Milsm da se pavzerji sami lahko odločimo glede kolokvija.čeprav jaz tudi lano nisem nobenega pisala... :?
če kdo kaj zve naj prosim sporoči! :)
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a carrie »

se je kdo pozanimu zdej glede tega? je branko kej informiru? :) js sm mu letos že tokrat mail poslala da me bo enkrat v rit nabrcu, če bom mela še kakšno zanimivo vprašanje :lol:
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

evo men je Branko odgovoru:

Pozdravljeni,

S točkami je omejen le majski rok, pa še to le v primeru, da greste ponovno opravljati kolokvija. Na vse ostale lahko pristopate.

Lep pozdrav,

Branko Perhaj

___________

Če prav razumem: ponvaljalci, izredni itd. lahko sedaj pišemo kolokvij, januarja pristopimo k izpitu, če ga ne naredimo spet marca, če ga takrat spet ne ( ok tle se pol že obesmo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) pišemo potem drug kolokvij, in če NE dosežemo dovolj točk pri kolokvijih, maja ne moremo na izpit ampak šele junija.
Sem prav razumela?? je kdo drugače ??
Uporabniški avatar
carrie
Prispevkov: 205
Pridružen: 11. Jun 2009 12:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a carrie »

jap tko je. sem šla kambiča vprašat pa je tud tko nekak povedu ;)
Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Kako je že blo rečen, kako zgleda kolokvij pr rimskem pravu? :=)
HST
Prispevkov: 9
Pridružen: 14. Sep 2009 13:46

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a HST »

Kolokviji (testi)
Kolokviji bodo razpisani v ŠIS-u. Prijave so obvezne, velja do 8 dnevni prijavni rok oz. do 3 dni za odjave (enako kot za izpite).

Za pavzerje in ponavljalce (ne glede na reden ali izreden način študija) velja, da lahko pristopite na vse roke, tudi v maju. V kolikor pa boste pisali test, potem velja tudi za vas pogoj število doseženih točk.

Testa iz Ustavnega prava ni mogoče ponovno opravljati, pristop je mogoč le za bruce.

-------------------------
To piše na oglasni deski za 1. letnik bolonjskega sistema ! (osebno pa tudi sam ne vidim smisla v tem da nebi pavzer smel it pisat testa maja)
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

V kolikor pa boste pisali test, potem velja tudi za vas pogoj število doseženih točk.[/b]

ta stavek je pomembnejši ;)
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

torej...če se jst kej razumem iz te zmešnjave s kolokvijem..lahko grem kot izredna študentka 2. letnika, brez rima seveda..delat izpit na kterkol rok, če ne grem zdej ponovno pisat kolokvijev? a je tko? :D
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

Prav ste razumeli, kolegica :D
Pozitiv vabrejšan!! :D
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

tinkerbell napisal/-a:torej...če se jst kej razumem iz te zmešnjave s kolokvijem..lahko grem kot izredna študentka 2. letnika, brez rima seveda..delat izpit na kterkol rok, če ne grem zdej ponovno pisat kolokvijev? a je tko? :D
in če greš pisat kolokvije greš lahko na januarski in marčvsi rok, na majskega pa sao č maš dovolj točk :D
MaNgOlina
Prispevkov: 47
Pridružen: 29. Sep 2009 18:22

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a MaNgOlina »

vprašanje glede kolokvija za izredne decembra:

Na urniku piše da je kolokvij 22.12., ko sem se pa šla prjavt v ŠIS mi je pa dal datum 16.12. (tko kot za redne).
A mogoče kdo ve, če sta možna oba datuma?
Ker men bi bl ustrezal 22., ker 17. je še ustava
nici
Prispevkov: 190
Pridružen: 10. Nov 2009 21:57

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a nici »

Tudi js sem vidla, da na urniku piše 22.12. Pa res je mal čudno, da bi bil 16., ker je 17 ustava. :S
Gisele
Prispevkov: 74
Pridružen: 20. Nov 2008 15:37

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Gisele »

Mene pa zanima kaj je rekel Kranjc glede kolokvija? Kaj pišemo? Od začetka, zgodovinski uvod + do kjer pride skupina, ki najbolj zaostaja, torej Kambičeva, ampak mi smo šele končali z Uvodom. A potem pišemo samo uvod in pač kar malega do 16.decembra vzamemo pri Kambiču?
In pa, je povedal kako približno izgleda kolokvij?
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Gisele napisal/-a:Mene pa zanima kaj je rekel Kranjc glede kolokvija? Kaj pišemo? Od začetka, zgodovinski uvod + do kjer pride skupina, ki najbolj zaostaja, torej Kambičeva, ampak mi smo šele končali z Uvodom. A potem pišemo samo uvod in pač kar malega do 16.decembra vzamemo pri Kambiču?
In pa, je povedal kako približno izgleda kolokvij?
Tega malega, bo približno 150 strani :) V 2 urah komot uzame 50 strani, it's roman law ! :D
Gisele
Prispevkov: 74
Pridružen: 20. Nov 2008 15:37

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Gisele »

Eldorado, a to misliš na Kranjca najbrž? Kambič dvomim, da bi v 2h vzel 50 strani :D
Na kateri strani pa ste pri Kranjcu trenutno?
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Gisele napisal/-a:Eldorado, a to misliš na Kranjca najbrž? Kambič dvomim, da bi v 2h vzel 50 strani :D
Na kateri strani pa ste pri Kranjcu trenutno?
Kranjc je trenutno okoli 320., 325. strani...
Da, pri Kambiču :) Boš vidla... :P
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Sanja »

jst sm se hotla u šisu prjavt na kolokvij pa mi reče da ni razpisanga roka za ta kolokvij...a ma še kdo ta problem mogoče??
Uporabniški avatar
Wildcat*
Prispevkov: 252
Pridružen: 24. Avg 2009 13:02

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Wildcat* »

da da enako.. je še prezgodaj očitno :lol:
Pozitiv vabrejšan!! :D
anaz
Prispevkov: 13
Pridružen: 30. Okt 2009 20:59

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a anaz »

jst nisem imela problemov pri prijavi na kolokvij. sem se pa prjavla prejšni petek :)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a eldorado »

kranjc je na 353 strani, kambič na 253..
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Kolokviji

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

Js sm pa slišala da nej bi baje do služnosti pisal...to je pa do strani 554...sam a ni mal nemogoče u dveh tednih uzet še 200 strani? :?
Odgovori

Vrni se na