Predavanja + vaje

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Naj mi prosim kdo razloži tisto obvestilo :) Sem ponavljalka in mi sploh ni jasno, kdaj naj grem pisat kolokvij in kakšne so BONITETE ZA IZREDNE ŠTUDENTE :shock: :shock:
lucky

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Pisat greš lahko z izrednimi (2. decembra in 6. januarja). Če pišeš oba testa nad 8 točk, imaš izpit samo usten, kar lahko izkoristiš že januarja. Če ne narediš testov, se ne zgodi nič, torej imaš kot ponavljalka še vedno na voljo vse roke.
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... sta-iz-rp/

Že kdo ve, kaj so te informacije, ki so tako "pomembne", da jih ne morejo napisati na oglasno, ampak se jih lahko dobi samo v referatu?

Jaz ne mislim hodit iz službe na faks samo zato, da mi pove neko malenkost... je morda kdo že bil in lahko z ostalimi deli modrost =)?
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Najprej je bilo tisto obvestilo daljše in je vsebovalo tudi dejanske informacije, ampak očitno so ga iz neznanega razloga spremenili??

Če se prav spomnim, je pisalo, da je test obvezen za redne študente, ponavljalci in študenti 2. letnika lahko pristopijo k izrednim, če pišejo oba kolokvija najmanj 8, gredo lahko neposredno na ustni izpit.
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Niso nič spreminjali, daljše sporočilo n oglasni še vedno je - "obvestila pri rimskem pravu".

To o informacijah pa je novejše sporočilo, objavljeno tri dni kasneje.

In osebno sem blazno navdušena nad količino informcij v njem :lol:
Ne vem niti ali je za redne, izredne, morda za nas ki smo že v drugem letniku... pojma nimam :roll:

In se mi res ne da vozit do faksa samo da to izvem... :roll:

Najboljše bi bilo da se javi nekdo, ki je v referatu že bil in pove vsaj glede česa se gre...
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Ne, tole ''Informacije glede testa iz RP'' obvestilo je včeraj ob objavi še vsebovalo dejanske informacije - mislim, da 4 alineje. ;)
Uporabniški avatar
Lucretia
Prispevkov: 63
Pridružen: 02. Jan 2011 14:09

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Lucretia »

Pa se morda spomneš, če so bile (oz.v čem so bile) kaj drugačne od teh v prejšnjem?

http://www.pf.uni-lj.si/oglasna-deska/d ... kem-pravu/
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a jessy »

Sama imam rim že narejen, zato sem le bežno prebrala, sem pa glede vsebine že v prejšnjem postu napisala.

Če je kdo mogoče naročen prek maila na novice iz oglasne za 1. letnik, bi lahko tu prilepil točno besedilo obvestila - čeprav je to naročanje precej nezanesljivo in sploh ne dobiš vseh relevantnih obvestil na mail. Sicer pa kontaktiraj referat preko maila. ;)
smotka
Prispevkov: 73
Pridružen: 12. Sep 2011 19:24

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a smotka »

do kam pa ste prišli izredni s predavanji? Ker sama sem redno vpisana in ne hodim na izredna predavanja,bi šla pa pisat oba testa,zato me zanima kako daleč ste izredni s snovjo oz.kaj pride v poštev za prvi test 2.decembra?
špelaG
Prispevkov: 13
Pridružen: 02. Feb 2011 17:11

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a špelaG »

v postev za 1. kolokvij pride vse do konca stvarnega prava ;-)

mene pa zanima ce bi bil kdo iz izrednih pripravljen deliti zapiske samo od zgodovinskega uvoda lepo lepo prosim ;-)
Jade
Prispevkov: 34
Pridružen: 02. Nov 2011 19:22

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Jade »

A ve kdo do kdaj se lahko odjavim od izrednega kolokvija pri rimu..
Piše se v petek, odjaviš se lahko 4 dni prej, torej to pomeni najkasneje do ponedeljka zvečer? Anyone? :D
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a brucka »

Jade napisal/-a:A ve kdo do kdaj se lahko odjavim od izrednega kolokvija pri rimu..
Piše se v petek, odjaviš se lahko 4 dni prej, torej to pomeni najkasneje do ponedeljka zvečer? Anyone? :D
jade, kolokvij je za izredne obvezen - zato se raje ne odjavljaj
Jade
Prispevkov: 34
Pridružen: 02. Nov 2011 19:22

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Jade »

brucka napisal/-a:
Jade napisal/-a:A ve kdo do kdaj se lahko odjavim od izrednega kolokvija pri rimu..
Piše se v petek, odjaviš se lahko 4 dni prej, torej to pomeni najkasneje do ponedeljka zvečer? Anyone? :D
jade, kolokvij je za izredne obvezen - zato se raje ne odjavljaj
Vem da je obvezen za izredne, sm js sm redna ponavljalka.. Letos je pač omogočeno, da gremo tudi mi na izredni kolokvij:D
4ty
Prispevkov: 54
Pridružen: 12. Jan 2011 12:06

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a 4ty »

Am a kolokvij za izredne je sestavljen enako kot za redne ?? 1 latinski rek, 1 tgodovinsko vprašanje, + normalna snov ?
pupa
Prispevkov: 23
Pridružen: 11. Apr 2010 10:52

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a pupa »

4ty napisal/-a:Am a kolokvij za izredne je sestavljen enako kot za redne ?? 1 latinski rek, 1 tgodovinsko vprašanje, + normalna snov ?
Naj bi bil ja... tako je povedal na začetnih predavanjih.
Mary
Prispevkov: 7
Pridružen: 25. Feb 2011 17:03

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Mary »

Mene pa nekaj zanima, sem ponavljalka in nameravam it januarja na izpit iz rimskega prava. Če sem prav razumela, mi letos ni treba spet opravljat kolokvijev. Torej, tudi če ne pišem kolokvijev z izrednimi grem lahko normalno na januarski rok? hvala :)
lucky

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Ja.
kendy
Prispevkov: 43
Pridružen: 16. Avg 2011 21:31

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a kendy »

je potrebno latinski rek tudi dobesedno prevesti ali je razlaga dovolj?
Jade
Prispevkov: 34
Pridružen: 02. Nov 2011 19:22

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Jade »

kendy napisal/-a:je potrebno latinski rek tudi dobesedno prevesti ali je razlaga dovolj?
Pri vprašanju z latinskim rekom je ponavadi potreben prevod, kakor je zapisan v knjigi, razlaga in pa še primer :D
pasetanickname
Prispevkov: 57
Pridružen: 26. Jan 2010 01:31

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a pasetanickname »

zdravo,

do kam ste na predavanjih prišli s snovjo? a je kakšna razlika med do- in popoldanskimi predavanji?
aisia
Prispevkov: 61
Pridružen: 19. Dec 2008 16:37

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a aisia »

Jutri so združena predavanja za obe skupini ob 16h??
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Kje ste trenutno s snovjo?
ForeverYourGirl
Prispevkov: 13
Pridružen: 24. Okt 2010 18:17

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a ForeverYourGirl »

Kdaj približno bo kolikvij?
Zadnjič spremenil ForeverYourGirl, dne 05. Dec 2012 23:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Pravnica.
Prispevkov: 33
Pridružen: 30. Jan 2012 21:52

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a Pravnica. »

Hej.

Mene zanima, če kot izredna študentka ne pišem skupno na obeh kolokvijih, (ki jih opravljam z rednimi), 12 točk.. Ali imam kakšne omejitve pri opravljanju izpita npr. maja (ko bo za redne prvi rok)? Recimo, da ne bi smela it pisat prvega roka za redne, ker sem z rednimi pisala in nisem dosegla zadostno število pik, ali lahko kot izredna pristopim na vse roke, neglede na ocene kolokvijev?

Hvala za odgovor, LP
lucky

Re: Predavanja + vaje

Odgovor Napisal/-a lucky »

Pravnica. napisal/-a:Hej.

Mene zanima, če kot izredna študentka ne pišem skupno na obeh kolokvijih, (ki jih opravljam z rednimi), 12 točk.. Ali imam kakšne omejitve pri opravljanju izpita npr. maja (ko bo za redne prvi rok)? Recimo, da ne bi smela it pisat prvega roka za redne, ker sem z rednimi pisala in nisem dosegla zadostno število pik, ali lahko kot izredna pristopim na vse roke, neglede na ocene kolokvijev?

Hvala za odgovor, LP
Če si šla na kolokvije z rednimi, padeš v njihov sistem, in zate prav tako velja, da rabiš 12 točk, da lahko greš na majski rok.
Zadnjič spremenil lucky, dne 01. Feb 2012 13:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Odgovori

Vrni se na