Rešeni primeri in izpiti

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
I-511
Prispevkov: 4
Pridružen: 13. Okt 2011 21:44

Rešeni primeri in izpiti

Odgovor Napisal/-a I-511 »

Ker sem imela sama veliko težav pri iskanju rešitev za primere iz starih izpitov, sem se odločila, da jih bom zbrala tukaj na enem mestu. Večina primerov je s pravnica.net, nekaj pa jih je iz konzultacij in iz raznih forumov. Reševala sem jih sama, tako da zagotovo niso vsi pravilno rešeni in če se komu ljubi, naj napiše pravilno rešitev in bom primer popravila. Nekateri so označeni z modro barvo - tisti verjetno niso prav in prosim, da jih reši še kdo drug. Glede tistih, ki so označeni z vijolično, pa imam nekaj dvomov, ampak so verjetno pravilni. Mislim, da bi bilo fajn, če bi po vsakem izpitu vsaj eden od 200 študentov dopisal vprašanja in odgovore, ker jih profesor vedno razloži po izpitu in potem točno veš, kako je treba odgovarjati. Upam, da bo komu v pomoč :mrgreen:
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
vestalka
Prispevkov: 3
Pridružen: 11. Okt 2011 18:22

Re: Rešeni primeri in izpiti

Odgovor Napisal/-a vestalka »

Ej super, točno to sem potrebovala. Končno se je našel en nesebičnež med pravniki, ki je pripravljen deliti svoje delo v korist vseh :o . Ker primeri (vsaj po moje :oops: ) niso enoznačni, se lahko tako orientiram na mnenje še koga drugega (kul bi bilo, če bi o reševanju samih nalog debatirali kar tule).

V glavnem hvala ti hvala in slava :D
I-511
Prispevkov: 4
Pridružen: 13. Okt 2011 21:44

Re: Rešeni primeri in izpiti

Odgovor Napisal/-a I-511 »

Oj, ali bi lahko kdo dodal v to temo vprašanja in odgovore, kakor jih je razložil prof. Kambič na vpogledu, da bi dopolnili ta seznam? Še enkrat bi dodala, da moji primeri niso nujno vsi pravilno rešeni in bi bilo fajn, če bi imeli čim več takšnih, ki so popolnoma pravilni.
tjaska
Prispevkov: 105
Pridružen: 06. Jan 2009 21:28

Re: Rešeni primeri in izpiti

Odgovor Napisal/-a tjaska »

se strinjam, tisti, ki ste bili na vpogledu prosim posredujte pravilne odgovore :D :D
tjaska
Prispevkov: 105
Pridružen: 06. Jan 2009 21:28

Re: Rešeni primeri in izpiti

Odgovor Napisal/-a tjaska »

ali ima mogoče kdo še vprašanja od oktoberskega izpita??
Odgovori

Vrni se na