Splošna debata

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a devetka »

.... evo, živela sm v upanju, da bodo rezultati že dans... pa očitno iz te moke ne bo kruha... škoda :(

...... vseeno bom upala še do dvanajstih (ko se zapre referat).... pol bodo pa moje sanje rahlo uničene.....

... škoda, ker bi bla to ena velika motivacija (zame, pa še za koga)... čez vikend....
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

pa sj mogoče pa še bo...ne tako hitro obupat...referat je samo za študent odprt do 12h, Branko je tam ziher do 3h...vsaj pomoje :lol:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Branko objavlja tudi prej in po uradnih urah, skoraj vedno :)
Si vis pacem para bellum
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

Zmaj napisal/-a:Branko objavlja tudi prej in po uradnih urah, skoraj vedno :)
ja sej če tko pogledaš ma samo takrat čas ko mu študentje ne skačejo po glav v referatu :lol:
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

:twisted:
Si vis pacem para bellum
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a bu:) »

:cry: ne bo rezultatov očitno!! pa tako upanje sem mela...
tey
Prispevkov: 57
Pridružen: 03. Jan 2009 12:34

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a tey »

Ali je možno, da dajo rezultate gor na spletno oglasno desko tudi v soboto ali nedeljo?
Ker če bodo rezultati šele v ponedeljek objavleni ne vem kako pričakujejo, da bomo še isti dan prišli na ustni zagovor.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

tey napisal/-a:Ali je možno, da dajo rezultate gor na spletno oglasno desko tudi v soboto ali nedeljo?
Ker če bodo rezultati šele v ponedeljek objavleni ne vem kako pričakujejo, da bomo še isti dan prišli na ustni zagovor.
zakaj pa ne bi mogl isti dan pridt na ustni? sej kej velik se v enem dnevu itk ne moreš naučit. Sej prčakujejo da znaš v vsakem momentu. sej tud npr. uv pa ustava sta ustna takoj po rezultatih.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Fleurette napisal/-a:
tey napisal/-a:Ali je možno, da dajo rezultate gor na spletno oglasno desko tudi v soboto ali nedeljo?
Ker če bodo rezultati šele v ponedeljek objavleni ne vem kako pričakujejo, da bomo še isti dan prišli na ustni zagovor.
zakaj pa ne bi mogl isti dan pridt na ustni? sej kej velik se v enem dnevu itk ne moreš naučit. Sej prčakujejo da znaš v vsakem momentu. sej tud npr. uv pa ustava sta ustna takoj po rezultatih.
no mislm da ne morš primerjat ustnih za rim pa za up oz uvp..za rim rabš zravn še psihično pripravo :D
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

dobr sej če si znal test oz. če sploh greš pisat rim se sem šteje tud da prčakuješ ustni izpit...tko da ne vem kaj te ma velik za presenetit :lol: sej veš da ustni sod zraven k izpitu :lol:
tey
Prispevkov: 57
Pridružen: 03. Jan 2009 12:34

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a tey »

Fleurette napisal/-a:
tey napisal/-a:Ali je možno, da dajo rezultate gor na spletno oglasno desko tudi v soboto ali nedeljo?
Ker če bodo rezultati šele v ponedeljek objavleni ne vem kako pričakujejo, da bomo še isti dan prišli na ustni zagovor.
zakaj pa ne bi mogl isti dan pridt na ustni? sej kej velik se v enem dnevu itk ne moreš naučit. Sej prčakujejo da znaš v vsakem momentu. sej tud npr. uv pa ustava sta ustna takoj po rezultatih.
Preden bom jaz videla rezultate na oglasni deski in predno bom prišla v Ljubljano na faks bo najmanj pol dneva že mimo.
Nismo vsi iz Ljubljane.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Ja, učasih je treba že prej it u LJ, da boš rezultat vidla na oglasni na deski.
Ni prvi izpit na kerga je treba izjemoma hodt v LJ, kokr se jz spomnm je to treba nardit za vsazga, do zdej nismo še nobenga mel v ŠIS-u obajvljenga :shock:
tey
Prispevkov: 57
Pridružen: 03. Jan 2009 12:34

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a tey »

Zate to ni problem, ker si verjetno iz Ljubljane ali okolice in verjetno ne počneš nič drugega v življenu kot da delaš faks. Nekateri so redno zaposleni, imajo družine in ne morejo kadarkoli se peljat 100 km v eno smer v Ljubljano samo za to da vidimo ali so rezultati, drug dan po možnosti pa spet.
tey
Prispevkov: 57
Pridružen: 03. Jan 2009 12:34

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a tey »

Skratka, hotela sem samo vprašati ali obstaja možnost da so rezultati objavljeni v soboto ali nedeljo.
teddybear
Prispevkov: 153
Pridružen: 08. Jan 2009 20:56

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a teddybear »

rezultatov ne bo čez vikend,če pa bojo se pa na netu pojavijo!
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

tey napisal/-a:Zate to ni problem, ker si verjetno iz Ljubljane ali okolice in verjetno ne počneš nič drugega v življenu kot da delaš faks. Nekateri so redno zaposleni, imajo družine in ne morejo kadarkoli se peljat 100 km v eno smer v Ljubljano samo za to da vidimo ali so rezultati, drug dan po možnosti pa spet.
ne, motiš se, nisem iz LJ niti njene okolice.

In ne vem če je zate izpit iz rima očitno prvi izpit na tem faxu :shock: ker do zdej je blo na usakega, od sociologije,statistike,ustave,uvpja, ekonomije... blo potrebno po rezultat pridt direktno v Ljubljano kjer so v neki predavalnici/seminarju.. povedal kdo je naredu izpit.
Tko na ne vem kaj je zdej kr naenkrat pr tem rimu tok revolucionarnega :shock:

kaj mogoče kdo od vas dobiva rezultate objaulene na ŠIS pa sem jaz edina k moram u Lj da zvem kok sem pisala? Če je tko povejte da se grem pozanimat zakaj je temu tako.
sunshine
Prispevkov: 356
Pridružen: 17. Maj 2009 16:28

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a sunshine »

Fleurette napisal/-a:
tey napisal/-a:Zate to ni problem, ker si verjetno iz Ljubljane ali okolice in verjetno ne počneš nič drugega v življenu kot da delaš faks. Nekateri so redno zaposleni, imajo družine in ne morejo kadarkoli se peljat 100 km v eno smer v Ljubljano samo za to da vidimo ali so rezultati, drug dan po možnosti pa spet.
ne, motiš se, nisem iz LJ niti njene okolice.

In ne vem če je zate izpit iz rima očitno prvi izpit na tem faxu :shock: ker do zdej je blo na usakega, od sociologije,statistike,ustave,uvpja, ekonomije... blo potrebno po rezultat pridt direktno v Ljubljano kjer so v neki predavalnici/seminarju.. povedal kdo je naredu izpit.
Tko na ne vem kaj je zdej kr naenkrat pr tem rimu tok revolucionarnega :shock:

kaj mogoče kdo od vas dobiva rezultate objaulene na ŠIS pa sem jaz edina k moram u Lj da zvem kok sem pisala? Če je tko povejte da se grem pozanimat zakaj je temu tako.
no Fluerette, ni se treba razburjat. Pač je dejstvo, da pr rimu je ustni izpit velik pomembnejši od pisnega in je tut najtežji izpit v 1. letniku. Folk je že tko živčn zarat ustnih, ni jih treba pol še dodatno živcirat s tem, da do zadnega trenutka ne vejo al bodo nardil al ne. In tut ker je pisn del dost loterija jih dost tut misl da ne bodo nardil pisnga in že umes obupajo (tko je blo pr men in sm bla vesela, da so en dan prej objavl rezultate na netu).
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Ja vem da je živčno use skupi,sam useen se mi zdi mal mim razmišljanje tey kok je to oh in sploh čudno da mormo po rezultat na fax. To se pa ja tukej ne dogaja :shock:
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

A so sploh povedal kdaj v pondelk bodo rezultati? ne vem al sm jz preslišala,al niso povedal...
teddybear
Prispevkov: 153
Pridružen: 08. Jan 2009 20:56

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a teddybear »

lahko se počas navadte da boste tut do 4h popoldne čakal na faxu na rezultate...so kr znani po tem!
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a devetka »

Hej, a so rezultati vedno objavljeni sočasno na faksu in na netu? ..... kolko časa pa ponavadi mine med razglasitvijo in prvim ustnim? :)
pravnica88
Prispevkov: 37
Pridružen: 24. Maj 2009 13:50

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a pravnica88 »

Kambič ni nobene ure omenu pri nas. Verjetno pa bodo rezultati takoj zjutraj, glede na to da so isti dan ustni in bo začel že ob 11h z ustnimi, rezultati bodo pa tam ob 9h. Tut to je bila že ena možnost za ta rim.
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

A ma kambič kakšno vprašanje še posebej rad? Da vem kako se prpravt,če slučaaaaajno pridm do ustnih :)
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Tjasa napisal/-a:A ma kambič kakšno vprašanje še posebej rad? Da vem kako se prpravt,če slučaaaaajno pridm do ustnih :)
Kar sem gledal forume ima Kambič najraje: dolžnikovo zamudo, cesijo, transmisijo, dedne razrede in nujne deleže po Justinijanu, konstitut, kupnina pri KPP ... -> če ne dobiš vsaj enega od teh 7 vprašanj, lahko rečeš da te je vprašal res čudne stvari. :D
Seveda si pa ne pozabi pogledat še čist osnovne stvari kot so posest, stvarna pravica in pa razlika med zastavno pogodbo in pogodbeno zastavo. ;)

Temu bi jaz na tvojem mestu dal prioritetni položaj. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
teddybear
Prispevkov: 153
Pridružen: 08. Jan 2009 20:56

Re: Splošna debata

Odgovor Napisal/-a teddybear »

kambič te čist po naključju sprašuje-vzame knjigo in te vpraša tist kjer odpre!
Odgovori

Vrni se na