Izpit september 2011

prof. dr. Janez Kranjc, prof. dr. Marko Kambič

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
lucky

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a lucky »

Septembra pa res ni bil težek izpit :)
seal

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a seal »

pragmatik napisal/-a:Jasno je, da profesorju dekan ali kdo drug naroči toliko jih lahko naredi, ostali ne morejo narediti. Tu je v igri denar in politika fakultete. Zato je bil septembra mal težji izpit, ker smo se vpisovali.
Teorija zarote!
tjaska
Prispevkov: 105
Pridružen: 06. Jan 2009 21:28

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a tjaska »

bi kdo napisal današnja vprašanja prosim ;) ;)
Elektra
Prispevkov: 40
Pridružen: 03. Feb 2011 11:44

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Elektra »

1. kdaj se konča klasično pravo?
2. suženj brez vednosti gospodarja kupi zlat prstan. je posel veljaven? tožbe prodajalca
3. mevij in ticij se prepirata glede posesti na sužnju. kako bo odločil pretor (po klasičnem pravu)
4. a) primer kdaj je kupnina neresnična
b) primer poravnave po rimskem pravu
5. teta je posodila vprego Aju. ko je videla da mu ugaja mu je rekla da mu jo podari za rojstni dan. za kaj gre, je posel veljaven?
6. ticij je meviju sredi noči skrivaj odpeljal psa. naslednji dan ga je prodal na trgu, še prej pa mu je dal za jest pokvarjeno klobaso. pes je umrl pri kupcu. tožbe
7. ne morem se spomniti :D

naj me kdo popravi če sem kje narobe napisala ;)
katka
Prispevkov: 40
Pridružen: 16. Maj 2011 15:48

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a katka »

Elektra napisal/-a:1. kdaj se konča klasično pravo?
2. suženj brez vednosti gospodarja kupi zlat prstan. je posel veljaven? tožbe prodajalca
3. mevij in ticij se prepirata glede posesti na sužnju. kako bo odločil pretor (po klasičnem pravu)
4. a) primer kdaj je kupnina neresnična
b) primer poravnave po rimskem pravu
5. teta je posodila vprego Aju. ko je videla da mu ugaja mu je rekla da mu jo podari za rojstni dan. za kaj gre, je posel veljaven?
6. ticij je meviju sredi noči skrivaj odpeljal psa. naslednji dan ga je prodal na trgu, še prej pa mu je dal za jest pokvarjeno klobaso. pes je umrl pri kupcu. tožbe
7. ne morem se spomniti :D

naj me kdo popravi če sem kje narobe napisala ;)
bi popravla
4. a) primer, kdaj kuonina ne izpolnjuje pogoja resničnosti
6. ticij je meviju sredi noči skrivaj odpeljal psa. naslednji dan ga je želel prodati na trgu, vendar pa je pes kljub njegovi skrbnosti pojedel pokvarjeno klobaso. pes je pri dobrovernemu kupcu umrl. tožbe, ki pridejo v poštev?
7. kakše zahteve ima (formalni!) nujni dedič, ki je bil prezrt (po civilnem pravu)?

to bi blo to:)
Se priporočam za odgovore!
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

A je kdo slikau rezultate od rima pa da bi jih tukaj objavil?
Betka
Prispevkov: 245
Pridružen: 12. Mar 2011 17:06

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Betka »

Tudi mene zanima, bo kdo slučajno slikal rezultate?:)
Punipan
Prispevkov: 179
Pridružen: 09. Jan 2010 15:54

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Punipan »

A ste vi nepismeni al kej podobnega? September je že mimo in septembrski rok prav tako, FYI je bil zdaj oktobrski rok za katerega pa obstaja posebna tema.
cupcakex3
Prispevkov: 185
Pridružen: 13. Dec 2010 16:28

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a cupcakex3 »

A bejž bejž, kaj je že oktober??? nism vedla :o
sej je vseeno v katero temo se piše, kot sem jaz vidla je bilo v tej temi več govora o oktobrskem izpitu kot v novi temi...prosim, da v bodoče ne puščaš takšnih bedastih komentarjev in nas ne obravnavaš kot nepismene
Punipan
Prispevkov: 179
Pridružen: 09. Jan 2010 15:54

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Punipan »

Kakšna užaljenost. :lol: Na forumu naj bi veljala neka pravila in sem spada tudi pisanje v primerne in za to namenjene teme. Potem bi zadostovala ena sama tema, ne? Se ne bi oglašala, če bi že moderatorji opravljali svoje delo. Konec OT. ;)
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpit september 2011

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Sam sem že pred časom odprl novo temo POSEBEJ zaoktobrski rok...ampak ne :lol: :lol:
Nosce te ipsum!
Zaklenjeno

Vrni se na