Izpit UVP-mnenje

akad. prof. dr. Marijan Pavčnik, doc. dr. Aleš Novak

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
velko_pivo
Prispevkov: 4
Pridružen: 14. Sep 2010 12:41

Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a velko_pivo »

pozdravljeni,

zanima me pri katerem profesorju se najbolj splača delati izpit iz uvp...sem namreč "zunanji" in delam diferencialne izpite...

lp,m
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Imaš možnost izbire profesorja?
Moje mnenje je, da so vsi zelo korektni in prijazni, če se le res naučiš.
Si vis pacem para bellum
Arndovia
Prispevkov: 75
Pridružen: 15. Okt 2009 20:55

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Arndovia »

A obstaja možnost izbire?

Sam bi ti sicer predlagal prof. Pavčnika oz. Cerarja. Novak zna bit zelo podroben, saj pravilno ampak... zna komu poslabšat dan ;)

V vsakem primeru pa moraš pokazat znanje na pisnem delu, ustni je večinoma zgolj formalnost, če res mimo ustreliš ti znižajo oceno, če pa pokažeš, da znaš več kot pa si napisal pa dvignejo :) So pa vsi zelo korektni.

LP
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a baby™ »

:lol: matr, ste strogi moderatorji na delu za 1.letnik :twisted:
revček je mogu še enkrat odpret temo, da je postavu isto vprašanje... :lol:

...over and out!
:geek: :mrgreen:
jaz sem mali psihopat
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

;)
Si vis pacem para bellum
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

Tole glih ne paše sem ampak res rabm en pametn nasvet. Ne morem se prijavit na izpit iz UVP, ki je drug četrtek in to zato ker imam še vedno odprto septembersko prijavo.
Brankotu sm mejl poslala in je reku da imam prepoved, ker nism pristopila na septemberski rok. Fora je u tem, da JST SM PRISTOPILA na septemberski rok in ne vem kaj je
z njem narobe :shock: In zdej nimam pojma kva nej nardim, jutr je zadnji rok za prijavo. Pa še gre se mi za napredovanje v drugi letnik.
A mi lohk kdo pomaga prosm lepo?? Je mel že kdo kšne podobne izkušnje?? Na koga se sploh še lohk obrnem? :cry:
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Ajoj :? Js bi na tvojem mestu probala Brankota še poklicat in mu razložit, če se z njim res ne bo dal zment (oz če maš že zdej tak občutek) pa probi kontaktirat koga iz katedre..
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

Sm klicala pa se mi seveda noben ne oglas. Drugač sm pa razmišljala da bi šla jutr kr osebno do brankota, itak mam pol urce do lj tko da mi ni panike. Sam zdej se še učit ne morem
ker sem pač živčna k ne vem kaj mi bo reku. Sej to ne moreš verjet kaj se ti lohk zgodi na našem faksu, res no, čist sm slabe volje zdej :cry: Sploh nism pomisla nikol da je kaj tacga sploh mogoče.
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Michelle »

Ne se sekirat preveč, vse se da še rešit. Pa tud izpit pr UVPju ni noben bavbav in še tud ful časa maš! Ja, pol bi blo pa res fajn it kr osebno k Brankotu, če ne drugač pa npr Novaka kje uloviš al pa po mailu kontaktiraš.
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

Zdele sm Novaku mail poslala. Mislm da ni kej več nardit. Zdej pa čakaaaaam :?
Michelle, tebi pa hvala za vzpodbudne besede :)
Punipan
Prispevkov: 179
Pridružen: 09. Jan 2010 15:54

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Punipan »

Novak je kul, mislim, da se bo brez težav rešilo tole. ;)
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a baby™ »

haha, PF = unikat :mrgreen:
sploh ni problema, še posebej zato, ker SI pristopla na septembrski rok, tko da ti nimajo kej prepovedat...
najbrž so pozabli v referatu zapret prijavo, ko so vnašali rezultate od izpita v ŠIS... ampak sej majo itak nekje shranjen tvoj izpit, ki si ga reševala takrat... če ti bojo res komplicirali do zadnjega, maš to kot dokaz :twisted:
tko da nič se sekirat, to se da vse uredit...
jaz sem mali psihopat
izi
Prispevkov: 15
Pridružen: 23. Mar 2010 09:38

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a izi »

Kolikor je meni poznano, je potrebno diferencialne izpite opravljati pri vodji katedre - v tem primeru je to profesor dr. Cerar. Vsekakor se najprej dogovori z njim. Izpit se da lepo naredit in je usten. Temeljito se nauči iz zapiskov, ki jih dobiš na tem forumu, iz knjige (Uvod v pravoznanstvo)pa poglavja, ki je napisal prof. Cerar. Svetujem, da predelaš še vaje v drugem delu knjige.
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

No če vas slučajno zanima kaj je blo...
Sm šla do Novaka, on je najdu moj izpit in klicou Brankota u referat in Branko je reku da se zdej lahko prjavm.
Vse skup je trajal 5 minut in zrd teh petih minut sm jst mogla rint u lublano in se sekirat dva dni...
Tale naš faks...sej do četrtga letnika se bom glih navadla :)
tekani
Prispevkov: 31
Pridružen: 20. Jan 2009 08:17

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a tekani »

Sanja napisal/-a:No če vas slučajno zanima kaj je blo...
Sm šla do Novaka, on je najdu moj izpit in klicou Brankota u referat in Branko je reku da se zdej lahko prjavm.
Vse skup je trajal 5 minut in zrd teh petih minut sm jst mogla rint u lublano in se sekirat dva dni...
Tale naš faks...sej do četrtga letnika se bom glih navadla :)
sanja sem imela isti problem kot ti, samo sem hvala bogu rešila z brankotom preko maile, mi ni bilo treba iti na faks...je bilo pa potrebno 20 maiolov mu posalti in iskreno tuidi malo nesramen biti da sem sploh kaj dosegla ;/..iskreno komaj čakam drug letnik da bo u referatu una teta , k z njim se ne da nič rešiti....
Sanja
Prispevkov: 103
Pridružen: 01. Jun 2009 17:40

Re: Izpit UVP-mnenje

Odgovor Napisal/-a Sanja »

tekani napisal/-a:
Sanja napisal/-a:No če vas slučajno zanima kaj je blo...
Sm šla do Novaka, on je najdu moj izpit in klicou Brankota u referat in Branko je reku da se zdej lahko prjavm.
Vse skup je trajal 5 minut in zrd teh petih minut sm jst mogla rint u lublano in se sekirat dva dni...
Tale naš faks...sej do četrtga letnika se bom glih navadla :)
sanja sem imela isti problem kot ti, samo sem hvala bogu rešila z brankotom preko maile, mi ni bilo treba iti na faks...je bilo pa potrebno 20 maiolov mu posalti in iskreno tuidi malo nesramen biti da sem sploh kaj dosegla ;/..iskreno komaj čakam drug letnik da bo u referatu una teta , k z njim se ne da nič rešiti....
ja tut jst sm mu poslala ene 4 maile sam itak so njegovi odgovori kratki in jedrnati, briga njega kva mu govoriš, on vztraja pr svojem...in glede na to da je tak kakršen je, sem se rajš obrnila na profesorja,
se mi je zdel bolj za zihr, pa pol mi je dejansko ratal :)
jst mam tut njega dost...še dobr da mamo forum, da vsaj lohk kej uprašaš, pa odgovori so točni pr njemu pa nikol ne veš...itak dvakrat isto ne pove :?
Odgovori

Vrni se na