Izpit marec 2012

akad. prof. dr. Marijan Pavčnik, doc. dr. Aleš Novak

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

lucky

Re: Izpit marec 2012

Odgovor Napisal/-a lucky »

Vsak ima svoje mnenje. Jaz sem z nekje 20-urami branja opravila (četudi ga ne znam tako dobro, kot ga bo znala brucka) izpit iz UVP-ja. Jih je kar nekaj na forumu, ki me osebno poznajo, in lahko to potrdijo. Dejansko pa mi je gladko vseeno, kaj si drugi mislite, ker sem na popolno javnem forumu napisala svoje mnenje. Sicer pa učenje ni edini dejavnik, ki vpliva na rezultat na izpitu ... Daleč od tega!

Pa srečno obema velekolegicama :)
lucky

Re: Izpit marec 2012

Odgovor Napisal/-a lucky »

Pa še to, da ne bo katera mislila, da sem nek supernadnaravniumskoumeten človek ... Z ekonomijo se pa j***m že vsega skupaj precej več kot dva meseca, pa ne gre. Toliko.
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Izpit marec 2012

Odgovor Napisal/-a rea »

Jaz ti verjamem, da si uvp naredila z dvema dnevoma učenja, nisem nikoli rekla, da to ne more biti res.
Sem pa tudi poudarila razliko med narediti izpit (velik faktor je biu pri tebi pač sreča) in pa dejansko ZNATI.
Sicer pa ti privoščim, tudi jaz imam določene izpite narejene izključno zaradi sreče, ki sem jo imela na izpitu :)
Z moje strani je konec off topica, grem se jaz učit :D
Uporabniški avatar
TheLaw
Prispevkov: 219
Pridružen: 06. Jan 2012 01:45
Kraj: Metropola

Re: Izpit marec 2012

Odgovor Napisal/-a TheLaw »

Seveda da se da narediti z 2 dnevoma učenja, jaz sem se učil 3 dni, pa to prvi dan bol tako tako, potem pa kot je napisala Lucy 2-3 predelal skripto, in naredil, mislm da bistvo znam, zagotovo se po 5letih ne bo poznalo razlike koliko sem se naucil za ta konkretni izpit, je pa tudi res da bi ga verjetno zlahkoto padel ob drugačnih uprašanjih itd. itd.


Ko smo že pri sreči, EUP sem predelal do 1/4 skripte, potem pa se mi in dalo več, sem šel na blef pisat, biu prepričan da bom padel, in nato sem dobil 6. Nič jasno :D
You mirin brah? No shame in mirin.
lucky

Re: Izpit marec 2012

Odgovor Napisal/-a lucky »

TheLaw napisal/-a:Seveda da se da narediti z 2 dnevoma učenja, jaz sem se učil 3 dni, pa to prvi dan bol tako tako, potem pa kot je napisala Lucy 2-3 predelal skripto, in naredil, mislm da bistvo znam, zagotovo se po 5letih ne bo poznalo razlike koliko sem se naucil za ta konkretni izpit, je pa tudi res da bi ga verjetno zlahkoto padel ob drugačnih uprašanjih itd. itd.


Ko smo že pri sreči, EUP sem predelal do 1/4 skripte, potem pa se mi in dalo več, sem šel na blef pisat, biu prepričan da bom padel, in nato sem dobil 6. Nič jasno :D
Jaz sem tudi pri EUP-ju samo ful ful kratke izpiske iz knjige nardila v par dneh po par ur, pol jih nisem mela pa niti prebrat časa, pa je blo 6 :)
Zaklenjeno

Vrni se na