Seminarska naloga

prof. dr. Albin Igličar, doc. dr. Tilen Štajnpihler

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Seminarska naloga

Odgovor Napisal/-a ragezor »

Tisti, ki hodite na predavanja, bi lahko malo razložili kako je treba narediti seminarsko?

Vem, da je treba prebrati par strani v knjigi, ki jo imaš določeno plus primer(a?), ki ju dobiš v fotokopirnici PF. Zdaj pa nevem na kaj se moraš v seminarski osredotočati. S kerih pogledov primer obravnati. Moraš podati mnenje na zaključek postopka? Res nimam pojma kaj mora biti v seminarski.
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a bordyka »

kok sm srečna d smo lan mel še unga mudela k ni kompliciru :)
Uporabniški avatar
vrana
Prispevkov: 83
Pridružen: 06. Okt 2008 09:02

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a vrana »

Kako je pa letos?? :geek:
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a bordyka »

nevem kokat morjo bit obvezno na vajah in podobne zadeve....nč fajn uglavnm
Uporabniški avatar
An@
Prispevkov: 77
Pridružen: 05. Okt 2008 14:38
Facebook: http://www.facebook.com/profile.php?id= ... ef=profile
Kraj: Lj

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a An@ »

bordyka napisal/-a:kok sm srečna d smo lan mel še unga mudela k ni kompliciru :)

A Tersek? Pa ga ni vec? :ugeek: :ugeek:
Lp,
Aleksandra
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a ragezor »

bordyka napisal/-a:nevem kokat morjo bit obvezno na vajah in podobne zadeve....nč fajn uglavnm
a res? :shock:

pri sociologiji sem bil samo na uvodnem predavanju, pa ni nič o tem rekel. smao za seminarsko bi pa res rabil vedet kaj in kako, če je kaj povedal.
Katya
Prispevkov: 134
Pridružen: 11. Nov 2008 17:14

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Katya »

Jaz sem bla na vajah, ko je govoril kaj bo treba naresti.

Naslov seminarske naloge najdeš na oglasni deski, napisano je tudi katero literaturo uporabljaš pri nalogi. Obvezno naj pa bi prišel na 3 vaje (vajo preden imaš predstavitev --> da veš kako to poteka, na svojo predstavitev in na vajo po predstavitvi --> da ti v index vpiše da je to opravljeno).

O primeru(ih), ki jih dobiš v kopirnici, pa nisem nič slišala, je pa možno da sm kej preslišala :lol:
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a ragezor »

jup, na oglasni deski je tema, literatura in piše tudi, kaj dobiš v fotokopirnici.

no fajn, torej greš na vaje. ti pove kaj moraš narediti, maš en teden časa, da napišeš nakar s eodločiš, da ne boš predstavljal in to je to :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a bajna »

sj letos ni predstavljanja, je povedou na začetku, da bo samo diskusija, pa tud ena kolegica je že bla na vajah pa ni nč omenjala da bi blo treba kej predstavlaš, oziroma da je to sploh možno
Katya
Prispevkov: 134
Pridružen: 11. Nov 2008 17:14

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Katya »

ja no bl u smeri diskuzije je... vsaj k je imel to temo pa neki pove o njej, pol naj bi se pa pogovarjal o tem.
Uporabniški avatar
FilthyDiesel
Prispevkov: 132
Pridružen: 22. Nov 2008 19:10
Kraj: Ljubljana

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a FilthyDiesel »

A je kdo tukaj, ki je imel 19. novembra datum za seminarsko? Jaz nisem mel pojma komu jo je treba oddat, pa sem jo nesu kar v referat in mi je tam zaposlena rekla, da jo bo dala prof. Igličarju...zdej upam, da bo to prišlo v prave roke. Na vajah pa nisem bil tisti pondelk...
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a ragezor »

ja pomoje se ti splača žrtvovat par urc pa it na tiste tri vaje za seminarsko in pol si rešen :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a bajna »

ja ti bi mogu it na vaje 3x ne pa v referatu oddajat, v tretje tud dobiš štempl v indeks, vaje pa vod asistent, tko da ne vem kako se boš ti to zmenu
Uporabniški avatar
FilthyDiesel
Prispevkov: 132
Pridružen: 22. Nov 2008 19:10
Kraj: Ljubljana

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a FilthyDiesel »

se pravi, če sem imel rok za oddajo prejšno sredo, sem zamudil prve vaje v pondelk in imam zdaj še dvoje? Zakaj sem mel potem datum za oddajo seminarske v sredo, če so vaje ob pondelkih? In od kje naj bi to vedu, če nikjer nič ne piše...

Aja pa je to obvezno treba opravit? In če ja, kaj zdaj, ko sem zamudil vaje?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a bajna »

rok za oddajo je takrat 19.11., ti bi mogu it na vaje 17.11. pa jutr (24.11.). Oddat bi mogu 19.11., mogoče ti bo pustu da mu jutr oddaš, pač povej da je blo ne vem kaj. to bi pa mogu vedt al tko da si šu na prve vaje, ki so ble za vse obvezne in kjer je povedal kako pa kaj, lahko se pa tud pr kolegih pozanimaš. predlagam ti, da greš jutri na vaje in se opravičiš pa probaš zrihtat

ja obvezno je; vaje so pa pon in sre
Uporabniški avatar
FilthyDiesel
Prispevkov: 132
Pridružen: 22. Nov 2008 19:10
Kraj: Ljubljana

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a FilthyDiesel »

jah bli smo s kolegi na tistih prvih vajah ja, ampak zgleda ni noben prav razumel ali kaj, nevem...tud za sredo nisem vedu da so vaje, ker na urniku nič ne piše...Bom jutri probal zrihtat ja, hvala za info
Katya
Prispevkov: 134
Pridružen: 11. Nov 2008 17:14

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Katya »

Vaje so tud u sredo. Mislim da ima uro predavanj potem pa vaje. nisem pa čist ziher.
Maryann
Prispevkov: 1
Pridružen: 30. Nov 2008 10:57

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Maryann »

helja!

mene pa zanima o čem naj pišem v seminarski nalogi, če mam naslov:

kriminaliteta in deviantnost- mladostniški postopek- kazni velike tatvine po 212. členu KZ RS
litetaturo pa: primer K2- kaznjivo dejanje lahke telesne poškodbe, 133 člen KZ RS.

ni mi glih jasn, zakaj je naslov seminarske: kazen velike tatvine, literaturo pa mam za kaznjivo dejanje lahke telesne poškodbe. kaj pol pisat v seminarski? o enem ali drugem, ali obojem????

upam, da mi bo kdo znal odgovorit, pa čimprej prosim, ker morm oddat že v sredo!!!:(
ragezor
Prispevkov: 228
Pridružen: 07. Nov 2008 21:48
Kraj: Ljutomer

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a ragezor »

jaz mam isto. grem jutri na vaje pa bom malo povprašal okrog. drugače sem pa v fotokopirnici dobil pretep in tatvino (torej dva primera in sem zmeden :) )
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a deadff »

A te vaje so še po začetnem razporedu ali so se malo zamaknile (nekaj sem slišal, da jih ni bilo)? Ob kteri uri pa sploh so (v pon)?
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Dexter »

deadff napisal/-a:A te vaje so še po začetnem razporedu ali so se malo zamaknile (nekaj sem slišal, da jih ni bilo)? Ob kteri uri pa sploh so (v pon)?
Ob ponedeljkih se začnejo ob 17h in so v seminarju 1, ob sredah pa se začnejo ob 18h in so v sivi predavalnici.
Zadnjič spremenil Dexter, dne 07. Jan 2009 20:32, skupaj popravljeno 1 krat.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

mene pa zanima če ste tisti k vm je že dau podpis u indeks dobil zraven tud kakšno oceno. k usi k jih jz poznam so dobil sam podpis,neki se pa govori da sam podpis pomen 0 točk in so jih eni dobil več in če si npr. dobiu minimalno 1 točko ti je napisal zraven podpisa :shock:

kko je zdej s tem?
ninette
Prispevkov: 25
Pridružen: 07. Jan 2009 15:21

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a ninette »

Ma kdo slučajno mail od tega asistenta?
bordyka
Prispevkov: 267
Pridružen: 18. Okt 2008 22:23

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a bordyka »

mal po strani od faksa poglej...al pa pošl prof. mail, da bi mela od asistenta...ceprov majo tk usi isti mail: [email protected]
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Fleurette napisal/-a:mene pa zanima če ste tisti k vm je že dau podpis u indeks dobil zraven tud kakšno oceno. k usi k jih jz poznam so dobil sam podpis,neki se pa govori da sam podpis pomen 0 točk in so jih eni dobil več in če si npr. dobiu minimalno 1 točko ti je napisal zraven podpisa :shock:

kko je zdej s tem?
Kar jih jaz poznam so vsi, vključno z mano, dobili samo podpis in s tem seveda 0 dodatnih točk. :mrgreen:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Odgovori

Vrni se na