Seminarska naloga

prof. dr. Albin Igličar, doc. dr. Tilen Štajnpihler

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

Dexter napisal/-a:
Fleurette napisal/-a:mene pa zanima če ste tisti k vm je že dau podpis u indeks dobil zraven tud kakšno oceno. k usi k jih jz poznam so dobil sam podpis,neki se pa govori da sam podpis pomen 0 točk in so jih eni dobil več in če si npr. dobiu minimalno 1 točko ti je napisal zraven podpisa :shock:

kko je zdej s tem?
Kar jih jaz poznam so vsi, vključno z mano, dobili samo podpis in s tem seveda 0 dodatnih točk. :mrgreen:
a to je pol res 0 točk???? :evil: :evil: :evil: :shock: kaj človeku ni jasn???? :roll: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Fleurette napisal/-a:
Dexter napisal/-a:
Fleurette napisal/-a:mene pa zanima če ste tisti k vm je že dau podpis u indeks dobil zraven tud kakšno oceno. k usi k jih jz poznam so dobil sam podpis,neki se pa govori da sam podpis pomen 0 točk in so jih eni dobil več in če si npr. dobiu minimalno 1 točko ti je napisal zraven podpisa :shock:

kko je zdej s tem?
Kar jih jaz poznam so vsi, vključno z mano, dobili samo podpis in s tem seveda 0 dodatnih točk. :mrgreen:
a to je pol res 0 točk???? :evil: :evil: :evil: :shock: kaj človeku ni jasn???? :roll: :evil: :evil:
Ja, to je 0 točk. Saj jaz sem se tud ful potrudil pa sem dobil samo njegov podpis. Kolikor pravijo, bi moral tisti, ki bi hotel dodatne točke, izpeljati neko novo tezo, kar je za moje pojme po le nekaj mesecih pravnega študija in ob šibkem znanju sociologije dokaj težko narediti ... :roll:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

če bi bli meseci pravnega študija bi blo še kul..sam kaj k so bli dnevi :shock: :? :roll: :roll: :roll:
gossip girl
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 00:21

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a gossip girl »

a je kdo tuki k ma 2.2. seminarsko?
¤ Have a strong day ¤
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a hill33 »

mene pa zanimav kaki obliki je treba narediti seminarsko (pisni izdelek al mu po mailu pošljemo)? do kdaj pa jo je treba nardit? en teden prej al prineseš na predszavitev/diskusijo?

hvala
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Dexter »

hill33 napisal/-a:mene pa zanimav kaki obliki je treba narediti seminarsko (pisni izdelek al mu po mailu pošljemo)? do kdaj pa jo je treba nardit? en teden prej al prineseš na predszavitev/diskusijo?

hvala
Pisni izdelek, na približno 5 straneh + 1 stran svojega mnenja (če hočeš dodatne točke se posvetuj s kom, ki študira sociologijo, ker drugače jih ne boš dobil), če imaš datum npr. v sredo, to pomeni, da moraš najprej priti na eno razpravo prej (v ponedeljek) in poslušaš samo o čem se pogovarjajo. Potem na tvoj datum prineseš seminarsko in se ti in še 10 drugih pogovarjaš z asistentom, naslednjič (spet ponedeljek) pa prideš samo še po njegov podpis in se mu zahvališ za 0 dodatnih točk. :mrgreen:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a hill33 »

hvala hvala....bo kar 0 točk zadosti:). glavno da se rešim:)
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a hill33 »

jaz mam seminarsko 9.2 (ponedeljek), to pomeni da moram prit na vaje 4.2. (sreda) in še potem 12.2. (sreda). Je tak? vaje so še vedno v ponedeljek ob 17h in v sredo ob 18h, ne?
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Dexter »

hill33 napisal/-a:jaz mam seminarsko 9.2 (ponedeljek), to pomeni da moram prit na vaje 4.2. (sreda) in še potem 12.2. (sreda). Je tak? vaje so še vedno v ponedeljek ob 17h in v sredo ob 18h, ne?
Tako je. 4. 2. , 9. 2. in 11. 2.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Banne
Prispevkov: 53
Pridružen: 30. Jan 2009 20:00

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Banne »

gossip girl napisal/-a:a je kdo tuki k ma 2.2. seminarsko?

Ja jst mam...pa mi ni jasno, kdaj bi mogla it na tiste vaje (kao 1 teden prej)..ker naj jih sploh tisto sredo (pred počitnicami) ni blo!!
A kej veš kaj morš s primerom narest? Sam komentirat, al še kj druzga?...
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a hill33 »

Dexter napisal/-a:
hill33 napisal/-a:jaz mam seminarsko 9.2 (ponedeljek), to pomeni da moram prit na vaje 4.2. (sreda) in še potem 12.2. (sreda). Je tak? vaje so še vedno v ponedeljek ob 17h in v sredo ob 18h, ne?
Tako je. 4. 2. , 9. 2. in 11. 2.

najlepše hvala:)
Uporabniški avatar
katja
Prispevkov: 8
Pridružen: 23. Jan 2009 20:19

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a katja »

5 straneh + 1 stran svojega mnenja
Je to mišljeno brez naslovne strani in literature? :roll:
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Dexter »

katja napisal/-a:
5 straneh + 1 stran svojega mnenja
Je to mišljeno brez naslovne strani in literature? :roll:
Za seminarsko.
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Cadea
Prispevkov: 29
Pridružen: 21. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Cadea »

Ja kako to da nobenmu ni dal točk?

Men piše podpis in v oklepaju 2 točki. Kolk je pa možnih?
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

5 točk

kaj si pa nardila fenomenalnega u seminarski? :?:
Cadea
Prispevkov: 29
Pridružen: 21. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Cadea »

Ubistvu nimam pojma. Men se je zdela drgač zlo slaba, ker sm mela na isti dan seminarsko kokr kolokvij za rim in sm bla usa žiučna k sm to pisala. Mela sm sicer za seminarsko za maturo podobno temo pri sociologiji (Družina - v srednji šoli sem imela Vzgojne vzorce, tukaj pa dodelitev otroka in razvezo) in sm ubistvu že eno let predelovala to temo. Sm pa velik govorila na tej "predstavitvi".

Samo zakaj so točke, če jih sploh ne daje? No :D js se nimam kej za pritoževat.
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

vrjetn je to,da se mela že neko podlago..večini k pa sploh nismo mel sociologije več k 1 let pa na seminarski teorije unih sociologu pa ni blo tko lahko. oz. nimamo kej svojga napisat, kokr pa prepisat iz knjige.
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a hill33 »

mi lahko kdo od tistih, ki majo 9.2. predstavitev pove kakšen je naslov seminarske? jaz sem namreč del naslova pozabo....hvala
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

hill33 napisal/-a:mi lahko kdo od tistih, ki majo 9.2. predstavitev pove kakšen je naslov seminarske? jaz sem namreč del naslova pozabo....hvala
stran od pravne--> profesorji--> igličar--> datoteke--> seznam seminarskih
hill33
Prispevkov: 58
Pridružen: 05. Dec 2008 13:55

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a hill33 »

hvala
tita
Prispevkov: 21
Pridružen: 08. Feb 2009 12:34

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a tita »

Mene pa nekaj zanima, ima kdo temo Sociološki vidiki kriminalitete in deviantnosti (povdarek na kontekstu sodobne pluralne družbe) ?
Nampreč ne vem kaj napišem :lol: , oz. na kaj naj se bolj upiram, ker so v literaturi podani različni pogledi na to deviantnost itd... :shock: mi moramo pa povdarjat kontekst sodobne družbe. Kaj boste vi uporabli iz teh 391-452 staneh :?

Upam da se bo kdo našu s kakšnim fajnim odgovorom ;)
Uporabniški avatar
.:pu7a:.
Prispevkov: 117
Pridružen: 26. Jan 2009 22:51

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a .:pu7a:. »

Za dodatne pike pri seminarski je pomembno samo koliko sodeluješ na vajah!!! Sploh ni važno kaj napišeš v seminarsko, ker je itak ne prebere, kar lahko sicer trdim samo za svoj primer!

Bil sem namreč v skupini, ki je mela vaje prva in ni blo nikjer nobenega vzorca kako naj bi zgledala in sem jo oddal brez kakršnekoli oblike (napisal naslov in potem text) in potem je naslednjih vajah kazal mojo seminarsko in rekel, da naj mu nihče več ne prinese takšne seminarske naloge! Ko sem po uri šel do njega in vprašal kaj je narobe z vsebino, ker tisto naslovno stran in te neumnosti lahko napacam naslednji dan, je rekel da ni še uspel prebrat! Na naslednij vajah pa sem mu prinesel popravljeno seminarsko in se mi je samo podpisal v indeks, tako da moje sigurno ni prebral, sem pa skoraj prepričan, da tudi drugih ni!!!

Še enkrat pomembno je samo koliko sodelujete na vajah in se štulite! Na žalost nisem imel nikogar, ki bi to meni prej povedal, ker sem pač bil v prvi skupini! Upam da ne bom na koncu v situaciji, ko bi mi tista dodatna pika ali 2 dejansko pomagali... :roll:
Denny Crane
Uporabniški avatar
Fleurette
Prispevkov: 951
Pridružen: 05. Dec 2008 14:17

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a Fleurette »

ja, men se tud zdi da ne bere. kje se mu pa da tok seminarskih z eno in isto usebino prebrat :lol:
gossip girl
Prispevkov: 15
Pridružen: 16. Jan 2009 00:21

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a gossip girl »

ja, tut jst sm mnenja, da je najbolj važno, da ful sodeluješ na vajah..cele seminarske zihr ne bere..če že, prebere po moje sm naš komentar, k to je njemu važn..tko da potrudte se pr teh dveh zadevah ;)
¤ Have a strong day ¤
tita
Prispevkov: 21
Pridružen: 08. Feb 2009 12:34

Re: seminarska

Odgovor Napisal/-a tita »

A bi lahko kdo povedal koga je treba napisati kot mentorja za seminarsko... Igličarja ali tega asistenta (in kako mu je ime ;) )
Odgovori

Vrni se na