KDAJ JE BREZPOSELNI DIPLOMIRANEC UPRAVIČEN DO SOCIALNE POMOČ

Iskanje zaposlitve na področju prava - aktualni razpisi in splošna debata
Odgovori
nik
Prispevkov: 29
Pridružen: 04. Mar 2010 19:06

KDAJ JE BREZPOSELNI DIPLOMIRANEC UPRAVIČEN DO SOCIALNE POMOČ

Odgovor Napisal/-a nik »

Pozdravljeni,

zanima me, če kdo ve ali si je že srečal s tem... kolikšen je prag oziroma kaj se upošteva
premoženje ali dohodek? za pridobitev denarne socilane pomoč
..po diplomi se prijaviš na ZZZS, seveda ne dobiš službe in nimaš nikakršnih mesečnih dohodkov in živiš na račun staršev pri 26. letih in ti svetujejo
da vložiš tole vlogo za mesečno denarno pomoč in dobiš zavrnjeno ker imaš pač nekaj manj 3000 evrov prihranka na banki od prejšnjih študenstkih del...
zavedam se, da vlagajo take vloge tud tisti z 0 evri na banki, ampak tud neki tega prišparanega bo prej ko slej izpuhtelo...pa me zanima..
a se oni sam na to oslonijo? , ne pa na dejstvo da imaš še kup stroškov, tud s tem, ko se recimo voziš, ker opravljaš VOLONERSKO zopet pripravništvo?

vložil bi pritožbo, sam ne vem čist točno, če sem res v zmoti sam? ali bi se dalo to z navajanjem svojih stroškov ipd. tole odločbo izpodbit?

kdorkoli?
alisha
Prispevkov: 40
Pridružen: 13. Jul 2009 22:11

Re: KDAJ JE BREZPOSELNI DIPLOMIRANEC UPRAVIČEN DO SOCIALNE P

Odgovor Napisal/-a alisha »

nik napisal/-a:Pozdravljeni,

zanima me, če kdo ve ali si je že srečal s tem... kolikšen je prag oziroma kaj se upošteva
premoženje ali dohodek? za pridobitev denarne socilane pomoč
..po diplomi se prijaviš na ZZZS, seveda ne dobiš službe in nimaš nikakršnih mesečnih dohodkov in živiš na račun staršev pri 26. letih in ti svetujejo
da vložiš tole vlogo za mesečno denarno pomoč in dobiš zavrnjeno ker imaš pač nekaj manj 3000 evrov prihranka na banki od prejšnjih študenstkih del...
zavedam se, da vlagajo take vloge tud tisti z 0 evri na banki, ampak tud neki tega prišparanega bo prej ko slej izpuhtelo...pa me zanima..
a se oni sam na to oslonijo? , ne pa na dejstvo da imaš še kup stroškov, tud s tem, ko se recimo voziš, ker opravljaš VOLONERSKO zopet pripravništvo?

vložil bi pritožbo, sam ne vem čist točno, če sem res v zmoti sam? ali bi se dalo to z navajanjem svojih stroškov ipd. tole odločbo izpodbit?

kdorkoli?
sorry, šele sedaj sem videla tvojo objavo...
ja pri vseh vlogah večina vlagateljev lepo dvigne prihranke z računa takrat, ko vloži vlogo. Po prejemu odločbe, pa spet položi prihranke nazaj.
S pritožbo boš težko uspel, ker njih ne zanima kakšne stroške vse imaš ti. Raje vloži novo vlogo (to pot s praznim računom, seveda v kolikor denarja nimaš v vezavi?)
Odgovori

Vrni se na