Luca Ciarla v Kinu Šiška

4. marec 2010 ob 15:43 dodal/-a Andrej Trček
Luca Ciarla velja za enega najizvirnejših violinistov svoje generacije
Luca Ciarla velja za enega najizvirnejših violinistov svoje generacije

V torek, 9. marca 2010, ob 20. uri se bo v mali dvorani Kina Šiška Komuni s svojo violino, looperjem in presenetljivimi video posnetki umetnika Keziata predstavil Luca Ciarla.

Njegova glasba je rezultat nalaganja posnetkov v živo, ki jih poustvarja looper. Na performansu nas čakajo številni alter egi violinista, ki korak za korakom dodaja nove virtuoznosti, in glasba, ki se nikoli ne ponavlja, ter je nepredvidljiva in popolnoma v simbiozi z vizionarsko video umetnostjo Keziata.

Luca Ciarla, ki velja za enega najizvirnejših violinistov svoje generacije, je že nastopal v Albaniji, Angliji, Avstraliji, Franciji, Hong Kongu, Kanadi, Macau, Maleziji, Mehiki, Nemčiji, Sloveniji, Švici, Turčiji in Združenih državah, na Danskem, Hrvaškem, Kitajskem, Portugalskem in Škotskem. Korenine njegove glasbe segajo v jazzovsko improvizacijo, galsbena barvitost pa izhaja tudi iz etno in klasične glasbe, s čimer nastaja navdušujoč nov akustičen zvok.

Kot eden najbolj izvirnih violinistov svoje generacije bo Luca Ciarla s svojo originalnostjo omamil tako ljubitelje klasike in jazza kot etno glasbe. Vstop prost.

Zadnje novice

Po lanskem nastopu priljubljene švedske pevke September .. več
V soboto, 14. avgusta 2010, bo prvič v slovenskem klub .. več
Veliki oder Avditorija Portorož bo v soboto, 7. avgusta .. več
Praznovanje desete obletnice prireditve Noč na plaži bo .. več

Popularne novice

V soboto, 14. avgusta 2010, bo prvič v slovenskem klub .. več
Pred vikendom polnim pustnih norčij in valentinovih src .. več
V nedeljo, 18. julija ob 21h prihaja v Amfiteater .. več
Za vse študente Pravne fakultete v Ljubljani smo na .. več