Koliko izpitov vam je še ostalo?

Splošna debata o življenju in družbi

Koliko izpitov vam je po dveh izpitnih rokih še ostalo za september?

6 ali več
17
20%
5
6
7%
4
14
17%
3
14
17%
2
13
15%
1
15
18%
nobeden
5
6%
 
Skupaj glasov: 84

Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Vprašanje sem že dvakrat postavil v isti temi, zato ga v tretje ne bom več napisal. :mrgreen:
Pravila so enostavna, odpreš indeks, pogledaš koliko praznih kvadratkov še imaš v poljih kjer se vpisujejo izpitne ocene, te kvadratke prešteješ in klikneš v krogec dobljeno številko ... Seveda je to anketa z vprašanji odprtega tipa, kar pomeni, da je treba ob glasovanju skoraj obvezno obrazložiti odgovor z navedbo izpitov, ki so še ostali, občutki o teh izpitih, in razlogi zakaj je bilo tako in ne boljše oziroma slabše. :P
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a bajna »

uvp, ker sm rim padla v prvo in se mi je sistem podru :) ampak tud če ne nardim septembra ne bo take krize, ker pogoje že mam :D
Uporabniški avatar
Dexter
Prispevkov: 1072
Pridružen: 15. Dec 2008 15:47

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Dexter »

Meni tud manjka samo 1 izpit ... RIM. :mrgreen:
Ampak za tega sem že marca vedel, da si ga bom pustil za september, tako da se niti na noben rok nisem prijavil. :twisted:
Čez počitnice se bom mal učil, tko od ene 4 do 6 ur na dan (če kdo verjame :lol: :lol: ) ... Ma saj vseeno, tud če septembra ne naredim, imam še čist preveč časa potem. :P

Zdaj poleti bo bolj party time kot kakšna resna poglobitev v rimsko pravo. :twisted:
Vsaka stvar je težka, preden postane lahka.
Uporabniški avatar
andrej
abrveznik
Prispevkov: 526
Pridružen: 04. Okt 2008 22:30

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a andrej »

Ostal mi je en izpit, kazensko procesno pravo .. enkrat sem ga delal in žal padel. Po "počitnicah" bom dal vse od sebe, da ga nardim .. med počitnicami pa dokaj standardno - delam. Dopusta bo letos bolj malo, oz. skoraj nič. V petek/soboto fotkam @ Disconautica, od 15.-20.7. na Papaya Summer Festival @ Zrče, 24.-25.7. na Švicu .. ob tem mam nad glavo še kup naročnikov, ki težijo dan/noč .. pa še dve seminarski bi moral skup spravit do novega študijskega leta. Ah ja, dolgčas mi ne bo :mrgreen:
Education is our passport to the future, for tomorrow belongs to the people who prepare for it today. - Malcom X
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Men sta pa ostala dva, ker jih nisem šla niti delat.
Kazensko procesno pravo, ker sem bla pač mnenja, da nimam dovolj časa za se naučit :D Tole septembra more it čez, drgač bo kriza :P (tuki bi lahko še dodala, da so dvojčki res neumna stvar, ker če mi ne bi blo treba obeh narest, da se štejeta, potem bi bla zdele 200% manj živčna, ker bi bla že zihr, da grem redno naprej :evil: :evil: :evil: ).
Pa še angleščina, k je tut nisem šla delat, ker se mi ni dal, in itak vem, da jo bom septembra nardila :D No, pa tut če je ne ubistvu, ker je za vpis v 3. letnik itak ne rabm :P Tko da si dovoljujem, da grem angleščino šele oktobra delat :P
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

Dexter napisal/-a:Pravila so enostavna, odpreš indeks, pogledaš koliko praznih kvadratkov še imaš v poljih kjer se vpisujejo izpitne ocene, te kvadratke prešteješ
če bi upoštevala tole, bi mela še 4 izpite za nardit :P ampak dvojčka nimam upisanga, tko da sta tudi meni dva ostala, apt in gsp. ;)
enga nardim še jeseni, pa grem lahko redno naprej, čeprau tuhtam tudi o tem, da bi useeno šla izredno. bom vidla...
zaenkrat je važno samo to, da so zdej taprave počitnice in če bo vse po sreči, bom 23.7.-23.8. poslušala valove :twisted: <3
jaz sem mali psihopat
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

uau baby_ pridna si ni kej...
mi zaupaš kaj je recept za tvojo uspešnost? poznam zlo velik ljudi k so na procesu pogrlni po dolgem in po čez :?

torej, kaj predlagaš za naš KPP?
Uporabniški avatar
baby™
Prispevkov: 1573
Pridružen: 05. Okt 2008 17:16
Kraj: če me najdeš, mi povej, kje sm.

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a baby™ »

ma neki mi prinaša srečo, pa ne vem točno kaj. :twisted:
glede kpp - učila sm se samo po kompilaciji, nobenih primerov, nobene prakse, nobenih vaj, brez praktikuma, brez zgibanke, še ZKP-ja nisem predelala, pa bi ga kao mogli napamet znat... :lol:
mene očitno nakladanje in blefiranje rešuje, ker druzga res ne vem kaj bi lahk blo :D pač če vidim uprašanje o katerem se mi absolutno nič ne sanja, ga ne bom nikoli pustila praznega, ampak bom neki napisala, tudi če ne vem kaj pišem.
ne vem kaj naj ti druzga rečem, ker nasvetov od mene najbrž ni lih pametno upoštevat, glede na to, da mam pomoje manj pojma kot tisti ki je pogrnu :twisted:

Dexter bi temu reku, da sm pametna 8-) :lol:
jaz sem mali psihopat
Sizif
Prispevkov: 242
Pridružen: 05. Okt 2008 18:02

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Sizif »

Dexter napisal/-a:Meni tud manjka samo 1 izpit ... RIM. :mrgreen:
Ampak za tega sem že marca vedel, da si ga bom pustil za september, tako da se niti na noben rok nisem prijavil. :twisted:
Čez počitnice se bom mal učil, tko od ene 4 do 6 ur na dan (če kdo verjame :lol: :lol: ) ... Ma saj vseeno, tud če septembra ne naredim, imam še čist preveč časa potem. :P

Zdaj poleti bo bolj party time kot kakšna resna poglobitev v rimsko pravo. :twisted:
prvo vrjamem, drugo ne
blank
Žnido
Prispevkov: 60
Pridružen: 05. Feb 2009 19:02

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Žnido »

Meni so ostali RIM, PEK in UVP...Se še komu, razen meni, zdi, da je to rahlo (zelo) slaba kombinacija :? :D
...maj je tu, maj je tu, maj je tu...
deadff
Prispevkov: 126
Pridružen: 14. Dec 2008 23:39

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a deadff »

Žnido napisal/-a:Meni so ostali RIM, PEK in UVP...Se še komu, razen meni, zdi, da je to rahlo (zelo) slaba kombinacija :? :D
Men se zdi slaba, sploh pa zato ker imam identično tudi sam :lol: Se tolažim, da bi lahko blo še slabše :oops:
devetka
Prispevkov: 69
Pridružen: 19. Jan 2009 14:23

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a devetka »

Meni so tudi ostali še trije in sicer RIM, UVP in po veliki neumnosti še PUP :D malo me skrbi ker je moja volja trenutno BOGU ZA RITJO pa vendar :shock: kako se boste pa vi sprevil sredi oziroma že ker na začetku avgusta ponovno za knjige? :roll:
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

tale kombinacija je na prvi pogled mal slaba, ampak vama iz prve roke povem, d je men lan isto ostalo+se pzg in se da vse lepo spelat. mal premislta, si naredta plan učenja, in s trudom in voljo, vama brez večjih čudežov rata to speljat :D

srečno :)
Žnido
Prispevkov: 60
Pridružen: 05. Feb 2009 19:02

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Žnido »

Mja, moj plan je tak, da se v juliju lepo spočijem od vseh knjig, izpitov...potem pa v avgustu lepo od začetka. Upam, da bo dovolj :?
...maj je tu, maj je tu, maj je tu...
Random
Prispevkov: 144
Pridružen: 17. Maj 2009 12:09

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Random »

Meni je ostalo rim, uvp in zgodovina, do začetka avgusta sem frej in pol se bom tole učila ...
aTc
Prispevkov: 160
Pridružen: 18. Maj 2009 13:58

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a aTc »

meni je ostal rim :o , zgodovina, pek in po zeloooo veliki neumnosti pup..... skrbi me le za rim, ostali trije bodo že nekako 8-)
Don't hate me because i'm beautiful... Hate me because your boyfriend think so.. (:
Uporabniški avatar
Flowergirl
Prispevkov: 8
Pridružen: 17. Jun 2009 20:16

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Flowergirl »

RIM in PEK...danes je biu prvi dan učenja :) avgust bo zelooo zabaven! :D :D
Uporabniški avatar
lilly
Prispevkov: 56
Pridružen: 17. Feb 2009 16:06

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a lilly »

jest mam tut rim pa pek. sploh ne vem, kako se rima lotit... sem se kar odločila, da ga grem oktobra. :D
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ok, obujam staro temo :D
Pa namest, da vprašam kok izpitov vam je še ostalo (nismo negativci, no :twisted: ), sprašujem kok izpitov ste že nardili? :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
bubyka
Prispevkov: 172
Pridružen: 30. Jul 2010 15:09

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a bubyka »

Joj..... js jih mam še 7 za narest (od osmih :shock: )
Per aspera ad astra.
lucky

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a lucky »

bubyka napisal/-a:Joj..... js jih mam še 7 za narest (od osmih :shock: )
Sej je čas še cel junij, no :)
Uporabniški avatar
rea
Prispevkov: 228
Pridružen: 03. Okt 2010 13:05

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a rea »

Jaz imam še 4 (od 8), v tem roku grem samo še na uvp.
če mi rata, pol je to majka. septembra grem ekn in pzg, rim pa decembra ali kaj tazga :)
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a Car »

Ostala sta mi še 2 izpita.

lp
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

5 izpitov mam v žepu(med njimi tud KMP, haha :twisted: ), še štiri so ostala; 2 grem sedaj junija, 2 pa lagano septembra :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Koliko izpitov vam je še ostalo?

Odgovor Napisal/-a bajna »

še 3 mam, upam da bom letos pred poletjem fertik :)
Odgovori

Vrni se na