Zapiski in besedila

dr. Sandro Paolucci

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
Uporabniški avatar
nicky87t
Prispevkov: 23
Pridružen: 05. Okt 2008 18:48
Kraj: Naokoli

Zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a nicky87t »

Živjo,

Mene zanima ali so resnično vsa besedila iz italijanske pravne terminologije v kopirnici na faksu. Ker zadnjič italijanske ustave nisem našla. Poleg tega me zanima ali se tu dobi kakšna dobra duša, ki ima zapiske s predavanj.

Še vprašanje, kako približno izgleda izpit iz italijanske pravne terminologije?

Hvala za odgovore že v naprej!

Lp,
T
~~Non omne quod licet honestum est.~~
Uporabniški avatar
nike
Prispevkov: 106
Pridružen: 13. Okt 2008 16:24

Re: italijanščina zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a nike »

a je kdo tko prjazen in bi mi povedal kako je sestavljen izpit iz IPT? :mrgreen: pliissss!!!! a so vsaj kakšni primeri izpitov v kopirnici?
nik
Prispevkov: 29
Pridružen: 04. Mar 2010 19:06

Re: Zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a nik »

Prosim a bi lahko kdo napisal, katera literatura pride v poštev in ali gre za težek predmet ali ne, ker dilemam med ang. in it. terminologijo,
please vsaj en stavek o tem predmetu :(
Uporabniški avatar
su17
Prispevkov: 42
Pridružen: 04. Sep 2010 11:38

Re: Zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a su17 »

če le nekaj znaš italjansko, vzemi italjanščino, ker je v izi in vsi naredijo z 10.. pri angleščini moraš ful delat(knjige,ustava, kolokvij..) sam sm vzela italjanščino :)
.n.
Prispevkov: 13
Pridružen: 09. Sep 2010 21:20

Re: Zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a .n. »

A ta teden že začnejo predavanja?
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

mene zanima, vsaj približno koliko se je potrebno učiti? so ''zapiski'' oz .njegovi powerpointi dovolj? Anyone? :D
Nosce te ipsum!
Jenny
Prispevkov: 25
Pridružen: 13. Jan 2012 19:13

Re: Zapiski in besedila

Odgovor Napisal/-a Jenny »

za vse naprej, kdor vsaj malo zna italijanščino naj si jo vzame, ker ni težko, profesor pošlje na meil slajde in tisto se naučiš za izpit in je dovolj, pa kar dodatnega pove na predavanjih, ampak ni nič težkega in tudi ni ustnega dela izpita, ampak samo pisni-prevajanje besed iz italijanščine v slovenščino in obratno, ena naloga za vstavljati besede in pa zadnja naloga nekaj vprašanj za odgovoriti, ampak so čisto osnovna vprašanja, tko da ni težko in priporočam. :D
Odgovori

Vrni se na