Evidenčni vpis

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a Ursi »

Hehe okej bom sporočila ;)
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a Ursi »

pikica* napisal/-a:Sem tudi jaz že razmišljala o tem, ampak verjetno to ni možno. Če dobiš kakšen potrjen odgovor od referata ali pa profesorjev, pa vseeno prosim sporoči :D
Ja ni možno, sem vprašala..ker letnika ne moreš kar preskočiti nekako tako :) Kaj pa mislite vzet tisti,ki planirate evidenčni vpis?
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a pikica* »

Jaz sem razmišljala o 3 izbirnih in mogoče angleščini. Predmetov, pri katerih se kot pogoj za pristop k izpitu zahtevajo kakšne posebne obveznosti, pa mislim da tako ali tako ne moreš iti delat.
Kaj si pa ti mislila vzet?
Alja
Prispevkov: 383
Pridružen: 21. Jun 2012 08:55

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a Alja »

pikica* napisal/-a:Jaz sem razmišljala o 3 izbirnih in mogoče angleščini. Predmetov, pri katerih se kot pogoj za pristop k izpitu zahtevajo kakšne posebne obveznosti, pa mislim da tako ali tako ne moreš iti delat.
Kaj si pa ti mislila vzet?
Seveda jih lahko. Kolegica je lani vzela kriminalistiko, kjer je pogoj seminarska. Pa ni bilo nobenih problemov. Treba se je pa dogovoriti s prof., da ti določi nov rok za oddajo seminarske.
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a pikica* »

Samo tisti predmeti kjer je pa npr. obvezen kolokvij ali pa prisotnost na vajah pa verjetno ne moreš..ali pač?
Uporabniški avatar
Ursi
Prispevkov: 212
Pridružen: 13. Sep 2010 11:55

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a Ursi »

pikica* napisal/-a:Jaz sem razmišljala o 3 izbirnih in mogoče angleščini. Predmetov, pri katerih se kot pogoj za pristop k izpitu zahtevajo kakšne posebne obveznosti, pa mislim da tako ali tako ne moreš iti delat.
Kaj si pa ti mislila vzet?
Samo a ni tako, da če si izbereš angleščino moreš potem v tretjem letniku si še eno drugo pravno terminologijo izbrat,ker angleščine potem ne moreš? Jst se ne morem odločit med družino in statistiko (iz 1. semestra) :D
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a pikica* »

aja, jst govorim za tretji letnik evidenčni vpis :D

drugače pa družino se da lepo narediti brez predavanj;)
crunchie10
Prispevkov: 12
Pridružen: 14. Okt 2012 13:55

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a crunchie10 »

Mene pa zanima, ali je kdo šel opravljat 4 izpite za 3. letnik kot npr. civilno pravo? Piše, da je pogoj pozitivno opravljen kolokvij - a se je možno dogovorit s profesorjem, da ti dovoli se udeležiti kolokvija? Hvala za odgovore.
Kingsfield
Prispevkov: 86
Pridružen: 22. Okt 2013 16:24

Re: Evidenčni vpis

Odgovor Napisal/-a Kingsfield »

crunchie10 napisal/-a:Mene pa zanima, ali je kdo šel opravljat 4 izpite za 3. letnik kot npr. civilno pravo? Piše, da je pogoj pozitivno opravljen kolokvij - a se je možno dogovorit s profesorjem, da ti dovoli se udeležiti kolokvija? Hvala za odgovore.
Pogoj za pristop k izpitu ni pozitiven kolokvij. Moras pa pristopiti. Pojdi do prof. Juharta, zmeni se z njim kaksen mesec prej.
Odgovori

Vrni se na