Izpitna vprašanja

prof. dr. Katja Šugman Stubbs, prof. dr. Zvonko Fišer, doc. dr. Primož Gorkič

Moderatorji: a90ZmajbajnaJure

Odgovori
sagat

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sagat »

Amy7 napisal/-a:Tudi jaz neuspešno :( pri Šugmanovi. Skor ne morem verjet :|

Najslabši občutek, ko čakaš na te rezultate do zadnjega možnega dneva in potem še ne nardiš...
Se podpišem prav pod vse besede, ki si jih napisala. Točno to.
Blade1
Prispevkov: 70
Pridružen: 19. Feb 2010 13:03

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Blade1 »

Tudi jaz neuspešno, so bli res strogi pri ocenjevanju, siguren sem bil da bom naredil.

Kaj boste pa sedaj tisti, ki niste naredili? Ponavljali, pavzirali, izredno?? Tisti ki nimate pogojev seveda.
Pravica
Prispevkov: 38
Pridružen: 27. Jun 2011 14:00

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Pravica »

plus tega, da je bil kršen pravilnik PF http://www.pf.uni-lj.si/media/pravila.pf.pdf 108.člen,3.odstavek
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

sedmi delovni dan...se pravi tor, sre, čet, pet, pon, tor, sre, ja lih so ujeli zadnji dan, žal

tudi sam sem padel in kar naenkrat se soočam s krutim dejstvom da bom moral ponavljati, pa samo tale proces mi je manjkal do pogojev...Bi bilo možno da bi se nekako zbunili pa da se zniža kriterij če nas je res toliko padlo???
Nosce te ipsum!
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Car »

Tudi jaz sem imel Šugmanovo, vendar naredil. Kljub temu pa mogoce z oceno manj, kot sem pricakoval. Izpit mi ni bil tezek, ampak so verjetno zahtevali podrobnosti za vecje stevilo tock.
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

mimogrede, v četrtem odstavku istega člena piše da mora najkasneje 2 dni po objavi rezultatov biti dana možnost vpogleda...tisit, ki imajo Šugmanovo imajo to možnost šele v pon, torej kar 5 dni kasneje, oz. 3 delovne dni!
Nosce te ipsum!
Pravica
Prispevkov: 38
Pridružen: 27. Jun 2011 14:00

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Pravica »

7. delovni dan do 8 ure! če se že gremo na malenkosti,kot to zahtevajo od nas v izpitih...
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

no ja, bi si to upal kdo servirati nosilcema predmeta? :cry:
Nosce te ipsum!
Pravica
Prispevkov: 38
Pridružen: 27. Jun 2011 14:00

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Pravica »

jst mislm, da je problem v tem da smo se vsi dobro naučili, ker se nam gre za pogoje in da bi nas tako precej naredilo,kar pa škodi ugledu profesorja,predmeta,daje vtis enostavnosti,karkoli,v bistvu me ne zanima...Bistvo je da ni fer prilagajat kriterija številu študentov,ki bi sicer izpit naredili,kar pa itak nikol ne bomo mogli dokazat.pa ni normalen takšen odziv,če bi vedela da ne znam ali da mi ni šlo ali da se lahko še bolje naučim ne bi pisala sem in mislm da ostali tudi ne. lahko bi na vpogledu skupaj povedali kakšna je situacija,samo najprej moramo vsi dobiti izpite v roke in jih pogledat...nevem kako bi to izvedli.je pa skrajni čas da se nehajo take svinarije dogajat
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Car »

Vedno se je in še vedno se bo. Vsaj dokler bo denar v igri.

lp
Pravica
Prispevkov: 38
Pridružen: 27. Jun 2011 14:00

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Pravica »

to itak.a bomo kej rekli al ne,sam to je zdej vprašanje.
sagat

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a sagat »

Nekaj močno smrdi... 10 dni da popravijo izpit, ljudje nazaj šokirani nad ocenami... HM?
Count Dooku
Prispevkov: 109
Pridružen: 02. Nov 2010 18:44

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Count Dooku »

Nekaj močno smrdi... 10 dni da popravijo izpit, ljudje nazaj šokirani nad ocenami... HM?
se popolnoma strinjam, sam grem že jutri k Gorkiču da vidim koliko je ura in kaj se gredo
Nosce te ipsum!
Uporabniški avatar
General Specific
Prispevkov: 23
Pridružen: 04. Nov 2011 14:16

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a General Specific »

Count Dooku napisal/-a:mimogrede, v četrtem odstavku istega člena piše da mora najkasneje 2 dni po objavi rezultatov biti dana možnost vpogleda...tisit, ki imajo Šugmanovo imajo to možnost šele v pon, torej kar 5 dni kasneje, oz. 3 delovne dni!
Očitno referat/profesorji prebirajo ta forum ali pa so celo prebrali svoj pravilnik. Šugmanova ima zdaj vpogled tudi v petek. :D
Malina
Prispevkov: 7
Pridružen: 21. Okt 2011 15:10

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Malina »

Nevem, men se je zdel uredu izpit in uredu popravljanje, glede na to da sm nrdila pa sm bla prepričana da ne bom. Šugmanova je men res uredu profesorica, predavanja so bla definitivno najboljša od vseh do sedaj.
Sej mi je žou za vse k niste nrdil, sam ne se zdej znašat nad popravljalci, men se je katedra za proces zdela vedno poštena in se mi zdi, da se ne bi ravnali po pravilih: tok jih lahko naredi, ostale se pa pomeče. Pejte na vpogled in potem govorte čez profesorje.
Kar se tiče pa roka za popravljanje, se je pa proces vedno dolgo popravljal in tut vpogled so iz pondelka dali na petek.
Drejaa
Prispevkov: 120
Pridružen: 27. Avg 2009 11:18

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Drejaa »

na našem faksu na splošno velja, da je treba čim več ljudi vpisat izredno...marmornih stopnic nimamo zato ker smo blazno simpatičen faks :D :D ...tudi v referatu ti ob vsaki možni šansi lepo svetujejo, da se vpiši izredno. letos jih bom upoštevala mogoče me bodo potem imeli rajši in ne bom padala izpitov zato, ker sm izven kvote še dovoljenega rednega vpisa :D ...
Pravica
Prispevkov: 38
Pridružen: 27. Jun 2011 14:00

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Pravica »

Drejaa napisal/-a:na našem faksu na splošno velja, da je treba čim več ljudi vpisat izredno...marmornih stopnic nimamo zato ker smo blazno simpatičen faks :D :D ...tudi v referatu ti ob vsaki možni šansi lepo svetujejo, da se vpiši izredno. letos jih bom upoštevala mogoče me bodo potem imeli rajši in ne bom padala izpitov zato, ker sm izven kvote še dovoljenega rednega vpisa :D ...
podpišem.
Uporabniški avatar
General Specific
Prispevkov: 23
Pridružen: 04. Nov 2011 14:16

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a General Specific »

Drejaa napisal/-a:na našem faksu na splošno velja, da je treba čim več ljudi vpisat izredno...marmornih stopnic nimamo zato ker smo blazno simpatičen faks :D :D ...tudi v referatu ti ob vsaki možni šansi lepo svetujejo, da se vpiši izredno. letos jih bom upoštevala mogoče me bodo potem imeli rajši in ne bom padala izpitov zato, ker sm izven kvote še dovoljenega rednega vpisa :D ...
lol nč bolj niso prijazni ko si izredno, sem že probal :) Bom pa tudi jaz letos ponovno skeširal, svetla stran tega je, da maš kak rok več na voljo...
divjimož
Prispevkov: 35
Pridružen: 18. Jun 2011 13:39

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a divjimož »

Strašno kaj delajo z vami, kaj ste same ovce na tej fakulteti?
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a pikica* »

Tisti ki ste naredili, ali imate kakšen koristen nasvet kako oz. iz kje se učiti..
Je skripta iz tutorstva+vaje+ZKP dovolj?
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Car »

Da. Preglej še za vsak primer knjigo (dokazovanje v KP).

lp
brucka
Prispevkov: 84
Pridružen: 07. Nov 2011 11:02

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a brucka »

Moja kolegica se je učila iz knjig Dokazovanje v kazenskem postopku, Praktikum za kazensko procesno pravo in Zakon o kazenskem postopku s komentarjem, pa je naredila v prvo z zelo lepo oceno. Je pa rekla, da se je KP in KPP učila oba predmeta skupaj 5 mesecev.
pikica*
Prispevkov: 72
Pridružen: 05. Okt 2011 14:20

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a pikica* »

Hvala! :)
Alan Shore
Prispevkov: 161
Pridružen: 24. Dec 2010 00:44

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a Alan Shore »

5 mescev? se mi zdi da je 2 mesca za oba predmeta vrh glave dovolj:) Verjetno se ni ravno resno učila, ampak je sproti prebirala in sledila predavanjim na koncu pa vse predelala:)
alea.iacta.est
Prispevkov: 35
Pridružen: 26. Jan 2011 18:31

Re: Izpitna vprašanja

Odgovor Napisal/-a alea.iacta.est »

Dokazovanje v kazenskem postopku, ZKP, ZKP-K, sem pa hodila na predavanja za izredne in si vzela dva tedna za učenje. Naredila v prvo. Veliko sreče ;)
Odgovori

Vrni se na