Vaje

prof. dr. Mirjam Škrk, doc. dr. Vasilka Sancin

Moderatorji: Zmajbaby™

ladyjam
Prispevkov: 8
Pridružen: 24. Nov 2010 14:18

Vaje

Odgovor Napisal/-a ladyjam »

Zanima me, če ima kdo od lani vaje v elektronski obliki.
Hvala.
blum
Prispevkov: 97
Pridružen: 05. Apr 2010 10:46

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a blum »

a mogoče kdo hodi na vaje? kaj pa kej delate? danes so bile?
pika@
Prispevkov: 219
Pridružen: 20. Okt 2008 20:46

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a pika@ »

A ma mogoče kdo tele vaje v kakršnikoli obliki rešene? Ker je res mučno brat tole v angleščini, niti ni tok mal, poleg tega mi angleščina dela težave. :evil: heal please!!
Minea
Prispevkov: 1
Pridružen: 18. Okt 2011 12:57

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Minea »

Ojla.
Zanima me, če ima kdo rešene vaje na temo "Obravnava primera Meddržavnega sodišča v sporu med BIH in Srbijo in Črno goro v zadevi o Uporabi Konvencije o preprečevanju in kaznovanju zločina genocida"? Bi mi namreč zeloooo koristilo :D
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

A mi zna kdo povedat kako je na vajah? je kul prof./asistent? je treba ful sodelovat pa to? :)
Uporabniški avatar
complexna
Prispevkov: 9
Pridružen: 05. Okt 2010 15:39

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a complexna »

Imeli smo ene vaje, vodi jih Maša, primer predelamo s pomočjo power pointa. Se mi zdi, da gre kar hitro čez, tako da pomaga, če si primer prej prebereš...drugače si lahko malo zmeden, pa ti kakšna stvar uide pa še slajde hitro zmakne:) je blo pa nasplošno kar vredu. Primera si doma nisem prebrala, ni bilo pa nič težkega. Tam sem zvedela vse, kar je nujega, doma pa pač nisem brala povzetkov iz angleščine, ker se mi ni dalo.
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

Kdaj se začnejo vaje v sredo dopoldne? je tudi termin ob 8ih?
Uporabniški avatar
complexna
Prispevkov: 9
Pridružen: 05. Okt 2010 15:39

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a complexna »

verjeten mal pozno, ampak ja, ob sredah je ob 8h pa ob 10h v seminarju 2. Začne točno na uro, če greš ob desetih, za ob osmih pa ne vem kako so zmenjeni.
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

complexna napisal/-a:verjeten mal pozno, ampak ja, ob sredah je ob 8h pa ob 10h v seminarju 2. Začne točno na uro, če greš ob desetih, za ob osmih pa ne vem kako so zmenjeni.
vseeno hvala! :) podrobnejše informacije od danes: termin ob "8ih" se začne ob 8.30 ;)
valentinapeli
Prispevkov: 39
Pridružen: 09. Jul 2011 19:32

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a valentinapeli »

Ena prošnja.. a ma kdo slučajno v elektronski obliki vaje tega tedna? Prosim..... :)
Kaličopka
Prispevkov: 4
Pridružen: 03. Jun 2009 14:10

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Kaličopka »

Jaz imam januarske vaje v elektronski obliki, samo še niso "lektorirane", tako da je verjetno kaj slovničnih napak vmes :)
valentinapeli
Prispevkov: 39
Pridružen: 09. Jul 2011 19:32

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a valentinapeli »

Hvala...Kaličopka!!
chelsea
Prispevkov: 26
Pridružen: 16. Sep 2009 17:13

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a chelsea »

Živjo!
Zanima me, če kdo hodi na vaje v sredah ob 10ih in če so v S4?
Hvala=)
femme
Prispevkov: 16
Pridružen: 18. Jan 2011 13:31

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a femme »

Živjo, a ima slučajno kdo vaje od lanskega leta? Naj mi poščlje ZS. Lahko v elektronski obliki ali za skopirat? Lahko tud plačam zanje :) Hvala! lp
Urshy
Prispevkov: 55
Pridružen: 20. Feb 2009 14:03

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Urshy »

Se pridružujem prošnji za MJP vaje...
Hvala!
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

Tut jst bi mela te vaje,če jih je kdo pripravljen delit (na ZS)? :mrgreen:
krofko
Prispevkov: 32
Pridružen: 29. Jun 2010 11:30

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a krofko »

jaz tudi prosim za vaje :oops:
[email protected]
barbella
Prispevkov: 4
Pridružen: 23. Jun 2011 16:42

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a barbella »

Hmm, jaz bi tudi bila zelo zelo hvalezna za vaje: [email protected]
IPfrik
Prispevkov: 2
Pridružen: 06. Jun 2012 10:16

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a IPfrik »

Tudi jaz na ZS prosim:)
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a buttercup »

a obstajajo kakšne vaje? nujno bi jih potrebovala! nova kopirnica pa baje ni prevzela tega gradiva od prejšnje ...
merci
Prispevkov: 62
Pridružen: 12. Dec 2011 11:09

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a merci »

Jas bi se tdi zelo zelo priporočala za vaje, če jih je kdo še pripravljen delit naj mi prosim piše pod ZS ;-))
ellaella
Prispevkov: 11
Pridružen: 12. Mar 2011 22:09

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a ellaella »

vaje so v sisu - gradiva za predmet!:)
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a buttercup »

ja, brez rešitev :)
anabella
Prispevkov: 18
Pridružen: 04. Feb 2010 14:17

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a anabella »

A jih lahko kdo še tukaj gor objavi? :)
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: vaje

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Obvestilo o začetku vaj iz Mednarodnega javnega prava
Vaje za Mednarodno javno pravo se bodo začele v torek 6. novembra 2012. Vaje bodo potekale v štirih skupinah po 2 šolski uri skupaj in sicer v:

- torek 12-14h, od Babnik do Gusič, v seminarju S4
- sreda 10-12h, od Hočevar do Kreča, v seminarju S4
- sreda 14-16h, od Križnar do Ramšak, v seminarju S5
- petek 12-14h, od Rataj do Žakelj, v seminarju S4

Med seboj se lahko dogovorite in zamenjate skupine v primeru drugih študijskih obveznosti.
Gradivo za vaje bo objavljeno vsak en teden vnaprej pred vajami na ŠIS-u. Gradivo za prvi teden vaj je že objavljeno.

as. mag. Maša Kovič Dine
Khem, tale razpored je, milo rečeno, slab.

Ob torkih imamo v od 11:00 do 12:30 predavanja UPP. Sledi 45-minutni odmor in nato ob 13:15 seminar UPP. Ob 14:15 ima ena skupina vaje iz UPP, istočasno pa je tudi seminar iz upravnega prava.

Ob sredah imamo med 10:00 in 12:00 seminar iz prava varstva okolja. Med 14:00 in 16:00 pa imamo na urniku seminar iz diplomatskega in konzularnega prava in predavanje iz prava o prekrških. To sta izbirna predmeta, tako da v tem terminu bi vsaj nekateri lahko hodili.

Samo v petek med 12.-14.uro ni nič drugega na urniku.

Če povzamem: prvi dve skupini imata na urniku vaje, ko istočasno potekajo predavanja/seminarji pri drugih skupnih predmetih, ki se izvajajo le v enem terminu. Tretja skupina si deli termin z dvema izbirnima predmetoma in le četrta skupina ima prost termin.

Jaz ob torkih definitivno ne mislim izpustit upravno procesnega prava. Ob sredah hodim na diplomatsko in konzularno pravo, tako da imam termin med 14. in 16. uro definitivno zaseden. Ob petkih nimam nič na urniku, tako da bi morala ekstra hodit v Ljubljano samo za te vaje, pa še na bus bi morala it več ur prej in nato čakati na fakulteti. Časovno se mi sploh ne splača.

Razmišljam, da bi hodila ob sredah med 10. in 12. uro in se dogovorila s kolegicami za zapiske od PVO seminarja.

Glede na priimek bi sicer sodila v tretjo skupino (sreda, 14-16h), a sem sem vpisana izredno, še po starem programu, tako da me verjetno ne štejejo zraven.

Prostih terminov na urniku res ni veliko.
Ob ponedeljkih imamo predavanja od 8h-16h, a termin med 16. in 18. uro je prost. Ob torkih je s popoldanskim urnikom nekaj zmešnjave. Zjutraj je med 8. in 11. uro seminar pri javni upravi, a če bi v tem času imeli še vaje pri mednarodnem pravu, bi verjetno vsaj nekateri hodili. Ob sredah bi bilo bolj smiselno prestaviti dopoldansko skupino v pozno popoldanske ure (16h-18h).

Od srede popoldan naprej imamo tako ali tako samo izbirne predmete, tako da je zopet problem.

Aja, pa še vprašanje/prošnja za bolonjce: v ŠISU sem iskala gradivo za vaje. Kar jaz vidim pri mednarodnem pravu, so samo gradiva za vaje za izredne študente, ki so jih delali prejšnji teden. Spodaj so objavljena še gradiva od lanskega leta, a kolikor jaz razumem, naj bi bila objavljena nova? Tako da sumim, da ker sem vpisana izredno po starem programu, mi ne pokaže pravih gradiv za vaje. Bi prosila kakšno dobro dušo, ki študira po bolonskem programu, da tukaj objavi, če ima dostop do gradiva za redne bolonjske študente.
Odgovori

Vrni se na