NOVO! Ustni izpit pri PZG

prof. dr. Vladimir Simič, prof. dr. Katja Škrubej

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Uporabniški avatar
Čebelčica
Prispevkov: 21
Pridružen: 02. Nov 2009 22:20

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a Čebelčica »

Jaz sem imela njo, u ponedeljek. Sem naredila, s 56... ampak vseeno :D 6 je 6. Do mene je bila prijazna in korektna. Gre pa od vprašanja k vprašanju, in ti zraven pove kaj bi moral napisati. Sem tudi kako vprašanje grozno zgrešila, npr. za organ aten sem meddrugim napisala agora (trg) :lol: , pa se je temu le smejala, jaz pa tudi. Sicer so takrat ostali 4je padli, ampak nobena ni poročala o kakršnikoli paniki... tako da lahko rečem da sem se prej sekirala za brezveze. Vso srečo jutri in čim manj se sekiraj, da bo v primeru ustnega čim boljši rezultat.
Uporabniški avatar
ninch12
Prispevkov: 47
Pridružen: 16. Nov 2008 23:41

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a ninch12 »

Michelle napisal/-a:Tud če iz tega res nč ne bo :? , je mene v zelozelo pozitivnem smislu presenetu Brankotov odziv na predlog/mail oz njegovo angažiranje v zvezi s tem. :o
Se strinjam ja. Branko je zakon! :D
You never know how strong you are, until being strong is the only choice you have. 
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a New York »

A je pri Škrubejevi možno, da slabo pišeš test (ne pozitivno) in da na ustnih spraviš na pozitno?? :)
Betka
Prispevkov: 245
Pridružen: 12. Mar 2011 17:06

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a Betka »

New York napisal/-a:A je pri Škrubejevi možno, da slabo pišeš test (ne pozitivno) in da na ustnih spraviš na pozitno?? :)
Ja, jst sm pisala neki malga nad 40 (ne spomnim se točko kok, okrog 45), pa sem nardila, me je celo spraševala za 7! Tako da je možno. Fajn pa si poglej kaj sprašuje običajno, ker men je dala ista vprašanja kot nekaterim en dan prej. :)
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a New York »

Hvala, torej je še upanje :)
Dadojc
Prispevkov: 43
Pridružen: 24. Okt 2010 18:26

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a Dadojc »

Sicer nočem strašit ampak je možno tudi obratno. Eni kolegici, ki je mela po kriteriju dost pik za ustnega (lih 40) dejala da sicer ma pik dost, ampak "je ostalo tok mem" da se vidmo kr lepo naslednič...tko da verjetno odvisno od tega kok si ji simpatičn pa kašn dan ma...
xyz1
Prispevkov: 50
Pridružen: 18. Jan 2012 20:59

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a xyz1 »

simič ful car na ustnih :)
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Vprašanja, vprašanja!! :evil:

:P
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Upam, da ne težim preveč, ampak če kdo ve iz ustnih, kak odgovor je želel Profesor Simič slišati pri 5. vprašanju(tole glede Slovanov)?
Hvaležen bi bil, prav me firbec matra, hehe :D
doly
Prispevkov: 41
Pridružen: 04. Okt 2011 18:50

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a doly »

Simič je spraševal: Marija Terezija pa Jožef (zemljiška odveza, robotni patenti, odpravi nesvobode-kaj je tak patent določal), kje pa kdaj je živel Beccaria, katere norme kazenskega prava iz 16.st poznamo in kaj je posebnost naravnopravne šole na začetku novega veka. Ali je malefični red starejši al mlajši od CCC, kako so starejše norme upoštevale CCC, avstro-ogrski sporazum...
Škrubejeva: kdaj ljudstvo v ao prvič izkaže suverenost?, beneške slovence in njihove avtonomije in posebnosti, zakon sodni ljudem, povezava med zemljiško knjigo in katastrom, pa kake naloge je imela kresija pa keri patenti so bli z njo povezani, program zedinjene slovenije.
ParfumeGirl
Prispevkov: 251
Pridružen: 25. Sep 2010 13:34

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a ParfumeGirl »

Super, hvala!

Vprašanja se pa ponavljajo? :)
lucky

Re: NOVO! Ustni izpit pri PZG

Odgovor Napisal/-a lucky »

Simič: Beccaria (kdo je bil, kdaj je živel, kaj je delal, zakaj je bil proti smrtni kazni in torturi).
Odgovori

Vrni se na