Upravne institucije

Moderatorji: Zmajbaby™

Urshy
Prispevkov: 55
Pridružen: 20. Feb 2009 14:03

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Urshy »

A kdo ve, kako je, če bi vzela dodatni izbirni predmet upravne institucije v absolventu, a moram potem počakat z izpitom do konca predavanj al se lahko prijavim že recimo januarja? pa če je tudi možno, da imaš potem izpit UI+UP skupaj?
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ooo, to pa tut mene zanima :D
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a buttercup »

ne vem, če sta vidle, ampak upr. inst. in upr. pr. sta ta rok (oktobra) na dva različna dneva!!
femme
Prispevkov: 16
Pridružen: 18. Jan 2011 13:31

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a femme »

A kdo slučajno ve če so jutri predavanja?

Hvala.
Uporabniški avatar
lojzka :)
Prispevkov: 70
Pridružen: 22. Nov 2008 08:32
Kraj: malo tu, malo tam

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lojzka :) »

Bi lahko prosim kdo napisal, kaj ste se danes dogovorili glede letošnjih predavanj? Hvala 8-)
Like it or not... I'm here :)
Uporabniški avatar
*bini*
Prispevkov: 1018
Pridružen: 05. Okt 2008 00:53

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a *bini* »

bistveno kar je povedu je, da se naslednic dobimo 9.11 in potem se enkat v sredini decembra, pa enkrat v januarju in za ta semester je to to :D

pa da naj mal spremljamo dogajanje po sloveniji.
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lale »

A so pol zdej še vedno ustni pr njemu za Institucije in upravno pravo skup? je kej reku letos?
Simpatikus
Prispevkov: 17
Pridružen: 23. Feb 2011 15:00

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Simpatikus »

lale napisal/-a:A so pol zdej še vedno ustni pr njemu za Institucije in upravno pravo skup? je kej reku letos?
ja, mene tut tole zanima...kdo mogoče kej ve?!
Uporabniški avatar
buttercup
Prispevkov: 253
Pridružen: 29. Apr 2009 09:26

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a buttercup »

buttercup napisal/-a:ne vem, če sta vidle, ampak upr. inst. in upr. pr. sta ta rok (oktobra) na dva različna dneva!!
tole sem napisala 5 postov gor.
Urshy
Prispevkov: 55
Pridružen: 20. Feb 2009 14:03

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Urshy »

se pravi so tudi tisti ki majo institucije imeli pirnata? pa ravno zdaj so morali to spremenit, ko se jaz spravljam na izpit .
ja, nič...ima mogoče kdo njegove zapiske od lani, ker baje ne sprašuje iz skripte? :oops:
Uporabniški avatar
flafi
Prispevkov: 1768
Pridružen: 05. Okt 2008 15:31
Kraj: Ljubljana

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a flafi »

Ni nujno... Mogoče pač nobeden od tistih, ki je delal upravno pravo takrat, ni imel institucij, in potem je bilo itak vseeno, če je izpit iz institucij na isti dan ali ne :P

A mislite, da Pirnat na vsakem roku sprašuje? Jaz bi šla enkrat delat, ko ga ni :geek:

Za zapiske se pa tudi jaz priporočam :mrgreen:
It's so fluffy, I'm gonna die! IT'S SO FLUFFEEEEH!
Uporabniški avatar
lojzka :)
Prispevkov: 70
Pridružen: 22. Nov 2008 08:32
Kraj: malo tu, malo tam

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lojzka :) »

Je bil kdo v sredo na predavanjih in si je zapomnil kdaj imamo naslednjič institucije? Hvala :)
Like it or not... I'm here :)
lale
Prispevkov: 192
Pridružen: 19. Okt 2009 15:10

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a lale »

katere teme ste obravnaval v seminarskih letos?
Uporabniški avatar
fox
Prispevkov: 28
Pridružen: 23. Jan 2012 00:10

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a fox »

za UI je dejansko dovolj, da znaš tistih 10 strani gradiva?!

ker tole zgleda malenkost to good to be true :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a bajna »

za ui je dovolj, da greš istočasno na upravno pravo in odgovarjaš samo eno vprašanje, jaz sem se učila res samo po vprašanjih, ki so objavljena na forumu, pa je blo čez glavo dost :)
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Michelle »

A je bil morda kdo na predstavitvi v sredo? Je kaj povedal o tem, kakšen naj bi bil obseg seminarske naloge in ali se izpit še vedno opravlja skupaj z upravnim pravom (=pri Horvatu oba predmeta :D )? Bi lepo prosila za kakšn info :oops:
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
Astra
Prispevkov: 24
Pridružen: 20. Maj 2011 15:06

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Astra »

Urshy napisal/-a:A kdo ve, kako je, če bi vzela dodatni izbirni predmet upravne institucije v absolventu, a moram potem počakat z izpitom do konca predavanj al se lahko prijavim že recimo januarja? pa če je tudi možno, da imaš potem izpit UI+UP skupaj?
..js ne vidm razloga zakaj ga ne bi mogla it delat takoj? edino kar bi s tem da ga vzameš kasnej bila na slabšem je to, da ne morš nrdit seminarske i guess, ker nisi v unem letniku ampk glede na to, da za star sistem itak ni več predavanj najbrž tud to nima veze. Možno je vse, kaj je pa res pa noben ne ve:) js močno upam,da je tako da ga maš skupi z UP:)
nejcs
Prispevkov: 339
Pridružen: 29. Apr 2010 01:32

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a nejcs »

Ne najdem teh vpr., ki naj bi bila objavljena na forumu? Jih ima kdo mogoče na rač.?
Sej drugač pa še vedno velja, da sprašuje Horvat skupaj z UP?
Life isn't fair, but you can be.
tjaskaa_
Prispevkov: 147
Pridružen: 03. Mar 2009 13:42

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a tjaskaa_ »

Zdravo,

zanima me, če kdo hodi na predavanja UI? prosim za kakršnokoli info glede tega predmeta? Na urniku piše da naj bi bile ob četrtkih med 8-12h, a so res 4 ure? Zadnjič namreč, ob 11h, ni bilo nobenga v modri predavalnici :? Od kdaj do kdaj so in kje?

Kaj pa delate? A se res dela neke seminarske naloge? so obvezne?

prosim za info, ker sem bila februarja zaradi drugih obveznosti zadržana, in sem res čiz out ;)

Hvala :)
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Ja jaz hodim na upravne institucije (sem sicer vpisana v 4. letnik še po starem programu).

Prvi teden tega semestra smo se zmenili, da bodo UI ob sredah med 10.00 in 12.00. Torej ne štiri ure. Potem smo imeli še enkrat pred dvema tednoma, ko je nekaj malega predaval in kar lepo število študentov se je že javilo za seminarske in imajo že datume (jutri bo prva predstavitev). Te predstavitve naj bi imeli nekako do maja, če se ne motim. Torej v bistvu samo dva meseca. Če hočeš imet seminarsko je kakšen termin ali dva še prost. Ne vem, če so seminarske obvezne, po moje ne.
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

Mene pa zanima, ce je profesor kaj omenil, da se letos (z majskim rokom naprej) UI ne bi vec delale istocasno z UP? Oz. a je kej reku, da bo veljalo tko kot do zdej? :mrgreen:
Hvala
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a nofak »

To tudi prej ni bilo uradno. Profesor pa na prvih predavanjih tudi ni nic govoril o tem, ampak glede na to, da nas je komaj cca 20, se pomoje ta sistem ne bo spreminjal..no, vsaj upam :D
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

Hvala za odgovor!
Upam, da je moj strah res odvec ;)
Bianca
Prispevkov: 52
Pridružen: 21. Okt 2008 19:36

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a Bianca »

Ta teden imamo predavanja v sredo, 27. marca, med 10.00 in 14.00. Prejšnji teden me ni bilo, pa me zanima, zakaj imamo 4 ure in ali bodo predstavitve seminarskih kot ponavadi ali pa bo res predaval? A je kaj rekel prejšnji teden?

Jaz imam drugače ob 12.00 vaje mjp, tako da je tole prav bedno.

Aja, pa še eno vprašanje: A so seminarske pri upravnih institucijah obvezne in če da, ali samo za redne ali tudi za izredne študente? Jaz sem izredna, vpisana še po starem programu.
nofak
Prispevkov: 319
Pridružen: 02. Apr 2009 22:31

Re: upravne institucije

Odgovor Napisal/-a nofak »

Se pridruzujem vprasanju glede predavanja ta teden.

Seminarske pa niso obvezne, kdor se je javil, se je pac javil. Profesor je rekel samo, da bodo neke ugodnosti na izpitu (ne ve se pa kako to izgleda :) ).
Odgovori

Vrni se na