Zapiski

prof. dr. Barbara Novak, prof. dr. Damjan Možina, prof. dr. Viktorija Žnidaršič Skubic

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Odgovori
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Car napisal/-a:Dragoxxx, zadnjič, ko sem bil v knjižnici sem videl, da je tudi knjižnica pf dobila 5 knjig UCP, tako da si je možno izposoditi tudi tam. :) Upam, da jih bodo kmalu vnesli v sistem, potem pa hitro po njo in v kapitlja skopirat :P

Hvala za tvoj odgovor, kaže, da bo potrebno študirati po knjigi.

lp
No super. Hvala za info....
PandKA
Prispevkov: 62
Pridružen: 21. Jan 2011 17:07

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a PandKA »

Kolko strani pa ima knjiga? :D :D :D
Uporabniški avatar
jessy
Prispevkov: 590
Pridružen: 09. Sep 2010 20:19

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a jessy »

320. Ne vem, zakaj je tako draga?! Mogoče so si morali nabiti ceno zaradi velikega števila avtorjev. :mrgreen:
bullet89
Prispevkov: 1
Pridružen: 07. Feb 2011 10:22

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a bullet89 »

Jas imam eno prošnjo, in sicer če ima kdo kopirano knjigo oz originalno knjigo in bi mi jo bil pripravljen posodit, da si jo skopiram mi naj to prosim javi na zs. Hvala :D
limoni
Prispevkov: 2
Pridružen: 17. Feb 2011 20:14

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a limoni »

Mogoče kdo ve, če obstaja skopirana knjiga že v kopirnici (kapitelj, faks)?? :)
Car
Prispevkov: 204
Pridružen: 14. Okt 2010 11:42

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Car »

Ne kopirajo več knjig baje. :) Preberi si malo forum, smo več o tem napisali...

lp
lucky

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a lucky »

Jaz mam oboje - kopijo in original, tako da lahko posodim :)
limoni
Prispevkov: 2
Pridružen: 17. Feb 2011 20:14

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a limoni »

lucky napisal/-a:Jaz mam oboje - kopijo in original, tako da lahko posodim :)
:) to bi blo super,glede na to da grem na izpit marca, se mi zdi škoda kupovat knjigo za 98 €. :?
Drejaa
Prispevkov: 120
Pridružen: 27. Avg 2009 11:18

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a Drejaa »

jst bi pa fulll lepo prosila če bi mi nekdo povedu kaj se je delal na seminarju 10.2 pa na predavanjih pa seminarju od 15.2 - 17.2, drgač pridno hodm sam sm zbolela in sm zdej mau zgubljena....=)
lucky

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a lucky »

Calvo napisal/-a:Dobro jutro... :D

Ravnokar sem končal s pisanjem nove skriptice, zato jo še ''vročo'' pripenjam sporočilu. Upam, da vas pretiroma na moti, da sem dokument pretvoril v .pdf obliko. Razlog je predvsem ta, da ne maram, da ljudje brklajo po skripti, ki je moje lastno delo (seveda spisana ob pomoči drugih skript itd.)... Če obstajajo kakšne napake ali je kej za dopolnit, mi prosm sam napište sporočilo in v kratkem bo napaka popravljena.

Komentarji zaželeni...

Lahko noč... ;)
Super skripta :) Kot vse tvoje... me pa moti, ja, da je v pdf obliki, ker si ne morem dati na manjšo pisavo in določenih stvari skrčit, da pride manj stvari :D hehehe
New York
Prispevkov: 90
Pridružen: 04. Feb 2011 14:36

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a New York »

Lucky, a boš uporabil calvotovo skripto? Js nimam knjige tko da... a je to dost? :?
lucky

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a lucky »

New York napisal/-a:Lucky, a boš uporabil calvotovo skripto? Js nimam knjige tko da... a je to dost? :?
Po knjigi sem se učila, samo najpomembnejše stvari :) Je pa res, da moraš bit dokaj natančen pri tem predmetu..
bozo46
Prispevkov: 38
Pridružen: 18. Jun 2010 08:39

Re: Zapiski

Odgovor Napisal/-a bozo46 »

lahko prosim še enkrta prilepite calvo scripto- tam kjer piše, da jo je objavil, je ne najdem. zanima me ali so v njej zajete tudi vaje. sem namreč študent 4. letnika in grem zviševat ta predmet. Ali je knjiga dovolj za izpit, ali je treba kombinirati z vajami?..hvala
Odgovori

Vrni se na