Izpit

doc. dr. Primož Gorkič

Moderatorji: ZmajbajnaJure

Odgovori
Mas Lindo
Prispevkov: 2
Pridružen: 06. Apr 2010 15:55

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Mas Lindo »

nusa napisal/-a:mislim da je januarja rabo en tedn :) kaj ste meli v izpitu? esejska me zanimajo :)
Hej, mene tudi zanima, če se še slučajno kdo spomni vprašanj? Prosim

Hvala in lp :)
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

hipnoza, splošne in individualne značilnosti na krogli in tulcu, delo ob priznanju,

ostale 3 dopišem ko se jih spomnem
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a densy »

prihod na kraj dejanja..
Nezek
Prispevkov: 19
Pridružen: 08. Feb 2009 12:30

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Nezek »

A mogoče kdo ve, katera poglavja se lahko v knjigi izpusti?
Uporabniški avatar
bajna
Prispevkov: 995
Pridružen: 05. Okt 2008 16:20

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bajna »

dj mal pobrskej, nekje je vse napisano. drgač pa tiste eksplozije pa požige lahko spustiš
Mas Lindo
Prispevkov: 2
Pridružen: 06. Apr 2010 15:55

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Mas Lindo »

bajna in densy hvala za odgovor ;)

Lp
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bu:) »

hei.
mene zanima, kolko časa približno rabiš za učenje kriminalistike? tko da znaš za pozitivno (vem, da je odvisno od posameznika, sam useen me zanima tko na približno)?
pa še to...lani je bil razpisan še en dodatni rok za kriminalistiko pred poletjem (enkrat konc junija), pa me zanima, če je letos tut to možno oz. je še kdo zainteresiran za ta dodatni rok? (zaradi neopravljenih obveznosti 1.letnika namreč ne morem pristopit k izpitu 3.6.)
nusa
Prispevkov: 422
Pridružen: 07. Okt 2008 15:08

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a nusa »

odvisno je tudi od tega kak izpit dobiš :) jaz sem se učila prb 3 tedne(nisem se vsak dan, pa tudi z urami dnevno ko sem se nisem pretiravala :) ) pa sem dobila 9:) sem pa prebrala knjigo, njegove slajde in vse skupaj dopolnila k skripti :) tak da po moje se da s ful manj cajta, kolko manj pa ti ne bi znala povedat :) res pa je, da včasih za esejska vprašanja zadostuje skripta(brez dopolnil) včasih pa ne :) jaz sem bla na januarskem roku pa ne vem če bi lahko kero esejsko za vse pike rešil s skripto..mislim da so bla celo vprašanja ko v skripti sploh ni blo nič al pa malo več kot nič na to temo :) skratka: ne vem kak težek izpit to ni, zato se po mojem mnenju splača vzet malo več časa pa dobit lepo oceno :)
zajc88
Prispevkov: 11
Pridružen: 25. Avg 2009 12:52

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a zajc88 »

ZDRAVO,
mene pa zanima ali se kaj ve, ali je za rok 3.6 izpit pisni ali samo ustni, pa če je samo ustni, ali je to pred polno predavalnico ali ima v kabinetu?
Hvala za odgovore!
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

Mene pa zanima kako zgledajo ustni pri kriminalistiki-težje/lažje od izpita? za vsak slučaj, če bodo res samo ustni...
Uporabniški avatar
densy
Prispevkov: 332
Pridružen: 22. Dec 2008 16:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a densy »

če prav vem so ustni na FVV-ju. pravijo da so težji od pisnega dela..
puncy123
Prispevkov: 50
Pridružen: 13. Jan 2010 12:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a puncy123 »

ej a je se kdo zainteresiran za dodatni rok od kriminalistike konc junija? in ce mogoce kdo ve kaj je potrebno narest, da bi razpisali dodatni rok tko kot lani??
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bu:) »

puncy123 napisal/-a:ej a je se kdo zainteresiran za dodatni rok od kriminalistike konc junija? in ce mogoce kdo ve kaj je potrebno narest, da bi razpisali dodatni rok tko kot lani??
jaz sem zainteresirana :)
lani so nardil tko, da so najprej vprašali profesorja, ko je on odobril, pa je pol referat naprej urejal.
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

Jaz bi bla tud načeloma za,ampak ne vem če se nas bo toliko zbralo, da bo hotel razpisati dodatni rok...
puncy123
Prispevkov: 50
Pridružen: 13. Jan 2010 12:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a puncy123 »

bom zdej napisala profesorju ce dovoli dodaten rok pa pol upejmo da se nas zbere dovolj... :)
Uporabniški avatar
tinkerbell
Prispevkov: 238
Pridružen: 28. Avg 2009 09:59

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a tinkerbell »

hej! mene pa zanima, če letos tut ne pride v poštev za izpit snov iz knjige na straneh 513-569 in od 585 naprej. ker nisem bla ravno redna obiskovalka predavanj :roll: pojma nimam, če je na predavanjih maver to kej omenju al ne. pa da se ne bi slučajno kej preveč naučila :mrgreen:
puncy123
Prispevkov: 50
Pridružen: 13. Jan 2010 12:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a puncy123 »

Sm poslala profesorju ce bi dovolil dodaten rok pa mi je odgovoril " bomo poskusili v začetku julija"
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

puncy123 napisal/-a:Sm poslala profesorju ce bi dovolil dodaten rok pa mi je odgovoril " bomo poskusili v začetku julija"
Ampak kolk je zdj to sigurn, da bo razpisan dodatni rok? ker moram vedeti zaradi učenja :/ bi blo pa super če bi bil res izpit nekje v začetku julija lahko :)
puncy123
Prispevkov: 50
Pridružen: 13. Jan 2010 12:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a puncy123 »

ej nimam pojma....sam ce je bil lani razpisan jst sm skor sigurna da ga bojo tud letos ;) mislim da je kr neki ljudi k majo se grehe iz prvega letnika za resit...usaj upam :)
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

Pa je kej reku od česa je odvisn da bo še en rok? mislš da bi moral še v referat kej rečt? kr bi blo fajn čimprej zvedt...veš slučajn kok je minimalno število da bo dodatni rok?
Jz sm tud šele pred kratkim vse grehe za 1.letnik poravnala...
puncy123
Prispevkov: 50
Pridružen: 13. Jan 2010 12:02

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a puncy123 »

ne nc mi ni napisu od česa je odvisno....mislim da bi se nas moralo prijavit od 10 do 15 študentov....vsaj tko sm nekje prebrala.... ja bi blo fajn da bi tud u referatu povedli,sam mene ni u lj....kr lani so tud pol iz referata objavlji na oglasni deski da je možen dodaten rok..tko da so res pol usi študenti to vidli....sam vseeno mislim da bi mogli prvo počakat da gre ta rok mimo (3.6)...
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

jz mislm da bi moral pa prej to objavt... ker če ne bo razpisan julija, moram it jz tud nekak na rok 3.6. :/ in bi blo dobr prej to vedt, da se lahko še kej prej učim. ne bom se pa zdj za vsak slučaj učila, ker mam tud drugih predmetov še dost... sej v referat lahko mail pošlemo.
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

torej ste za da pišem v referat če je možno razpisat dodatni rok? ker velika večina ne gleda foruma in bi blo treba to bol tko objavt...
bu:)
Prispevkov: 70
Pridružen: 28. Jan 2009 22:47

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a bu:) »

Tjasa napisal/-a:torej ste za da pišem v referat če je možno razpisat dodatni rok? ker velika večina ne gleda foruma in bi blo treba to bol tko objavt...
jaz sem drgač že pisala v referat in mi je milena odgovorila da ZAENKRAT ni predviden noben dodaten rok. na podlagi tega jaz sklepam, da je treba najprej kontaktirat profesorja, če je pripravljen razpisati še kakšen dodaten rok za kriminalistiko, pa pol komi lahko gremo do milene. vsaj lani so se nekak na ta način zmenli.
Tjasa
Prispevkov: 370
Pridružen: 12. Jan 2009 19:48

Re: Izpit

Odgovor Napisal/-a Tjasa »

bu:) napisal/-a:
Tjasa napisal/-a:torej ste za da pišem v referat če je možno razpisat dodatni rok? ker velika večina ne gleda foruma in bi blo treba to bol tko objavt...
jaz sem drgač že pisala v referat in mi je milena odgovorila da ZAENKRAT ni predviden noben dodaten rok. na podlagi tega jaz sklepam, da je treba najprej kontaktirat profesorja, če je pripravljen razpisati še kakšen dodaten rok za kriminalistiko, pa pol komi lahko gremo do milene. vsaj lani so se nekak na ta način zmenli.
Sej je že pisala puncy123 ;) in je odgovoril "bomo poskusili v začetku julija" :)
Odgovori

Vrni se na