Izpit - januar 2010

prof. dr. Albin Igličar, doc. dr. Tilen Štajnpihler

Moderatorji: MinniereaTheLawa90

Zaklenjeno
snezko
Prispevkov: 22
Pridružen: 14. Jan 2010 11:58

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a snezko »

eldorado napisal/-a:
buljat napisal/-a:pasivna mnozica wtf! jst sm mislu da je to nezainteresirana javnost, kako vezo ma to z neodvisnostjo :?

glede 2x istega stavka pa tud hahahaha :D
bo jutri polomija :lol:
jutri se skregam z njim glede mandata ministrstva :)

probi,sam bo težka,ker Albin se ne da :lol: ,če ti pa rata,pa povej da si grem zvišat oceno ;)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a eldorado »

snezko napisal/-a:
eldorado napisal/-a:
buljat napisal/-a:pasivna mnozica wtf! jst sm mislu da je to nezainteresirana javnost, kako vezo ma to z neodvisnostjo :?

glede 2x istega stavka pa tud hahahaha :D
bo jutri polomija :lol:
jutri se skregam z njim glede mandata ministrstva :)

probi,sam bo težka,ker Albin se ne da :lol: ,če ti pa rata,pa povej da si grem zvišat oceno ;)
jst pa tud. mam že pripravljene vse potrebne argumente.. dejansko se to na pravni fakulteti ne more dogajati
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Pravna fakulteta je edina na kateri se to lahko dogaja in ocena na izpitu ni odvisna od znanja ampak včasih celo od tega kakšne barve obutev imaš na sebi......če je pravo kje najmanj učinkovito, potem je to na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.....
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Mja. Podpis. Sicer pa vem, da lahko krivimo samo sami sebe. Zanemari ostalo, sreča ne obstajo, pravičnosti ni. Na koncu vse kar ti ostane je tvoje znanje, četudi ti vse druge poberejo. In to je treba razvijat do maksimuma.
Si vis pacem para bellum
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

No js sm tut na lastni koži občutla to njegovo ocenjevanje...znala sm zihr za sedm ali več, na koncu sm pa seveda ruknla :x nekaterim je delne odgovore upošteval, men je use prečrtal in dal 0 točk, tut tisto kar je blo prou mi je čudn ocenu...mela sm pa Luhmanna :? tko da zdj sploh ne vem kako nej se še učim, ker dost znam, nevem pa kaj on hoče od nas ??? tale sociologija je res samo loto, je pa res, da znanje ostane ;) in sam to je pomembno...no ja :lol:
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Znanje je edino orožje, s katerim se lahko, če ni druge opcije, postavimo vsakemu in vsaki okoliščini po robu.
Uporabniški avatar
Zmaj
Prispevkov: 1475
Pridružen: 22. Jul 2009 13:21

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Zmaj »

Ma jaz vem, da za marca ''požrem'' celo knjigo. Ne bom si dovolil izgovorov in njemu tega veselja. Škoda, ker imaš pokvarjen filing za prihajajoče kolokvije in marca bi se lahko že učili rim, uvp in kaj bolj smotrnega kot pa tale predmet.
Če se navežem na kolega dragoxxx-a, ki je lepo povzel:
Kdor se bori lahko izgubi, kdor se ne bori, je že izgubil. Glavo gor.
Si vis pacem para bellum
Nika19
Prispevkov: 48
Pridružen: 28. Nov 2009 15:59

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Nika19 »

tudi js sm rekla, da bom marca razturala, ker mu nočem dat tega zadovoljstva da nebi nrdila...tko da se bom magar celo knjigo na pamet naučila in mu use tko napisala kokr je u knjigi, tko da mi pol nč ne bo mogu :D sm večni optimist, se pa strinjam s tabo Zmaj, da bi se lahko takrat že kej bolj smotrnega učili kot pa tole sociologijo prava. :P
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a eldorado »

Zmaj napisal/-a:Ma jaz vem, da za marca ''požrem'' celo knjigo. Ne bom si dovolil izgovorov in njemu tega veselja. Škoda, ker imaš pokvarjen filing za prihajajoče kolokvije in marca bi se lahko že učili rim, uvp in kaj bolj smotrnega kot pa tale predmet.
Če se navežem na kolega dragoxxx-a, ki je lepo povzel:
Kdor se bori lahko izgubi, kdor se ne bori, je že izgubil. Glavo gor.
glede na prve 3 povedi, lahko samo rečem, da sva si na istem... se mi zdi, kot da moje misli vpisuješ na ta forum :)
Uporabniški avatar
smiley
Prispevkov: 60
Pridružen: 05. Sep 2009 15:06

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a smiley »

Zdej ste me pa čist prestrašli :shock: :o :shock:
Preveč sicer ne pričakujem, ker vem, da sem se premal učila, ampak slabo zgleda :roll:
No, anyway, jutri ob 10ih bo vse znano :)
eldorado
Prispevkov: 650
Pridružen: 09. Nov 2009 09:54

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a eldorado »

smiley napisal/-a:Zdej ste me pa čist prestrašli :shock: :o :shock:
Preveč sicer ne pričakujem, ker vem, da sem se premal učila, ampak slabo zgleda :roll:
No, anyway, jutri ob 10ih bo vse znano :)
ne se bat, mlada si! :)
tejc
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Feb 2010 16:41

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a tejc »

se prav je use skp kr neki... odšteva za neke brezvezne stvari...
še neki me zanima...pr unm vpr. k je blo treba napisat mikrosfera(raven) ..sm napisala samo mikro...bo dost? al tud to ni? ker se u bistvu lahko smatra za mikro nevem česa vsega :)
Uporabniški avatar
Čebelčica
Prispevkov: 21
Pridružen: 02. Nov 2009 22:20

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Čebelčica »

še neki me zanima...pr unm vpr. k je blo treba napisat mikrosfera(raven) ..sm napisala samo mikro...bo dost? al tud to ni? ker se u bistvu lahko smatra za mikro nevem česa vsega :)
Lahko bi bilo, lahko pa ne. Je čisto odvisno od tega kar si je sam zamislil. Verjetno pa čisto brez pik ne boš.
tejc
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Feb 2010 16:41

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a tejc »

hmm...hvala za tolažbo ;) bomo vidl kaj bo naštudiru an :)
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

zdej kukr sm brala je enim dal za zakonodajno iniciativo 0 pik, enim 5 pik.jst sama sm napisala ljudksa iniciativa in vem da če bom vidla da mi je dal 0 pik da mu bom rekla da je kolegom dal tukaj 5 pik...tiho ziher ne bom... :evil:

kukr sm si naračunala mam 70 pik + 3 od seminarske =73, bi pa šla probat zvišat na 8 če bi mi kdo povedal kako kaj ocenjuje.so eni pisal sam nč konkretno tko da prosim tisti ki kaj ve kako je s tem naj prosim napiše ker tečnarim s tem že ene 3 dni pa ni uspeha!težko sprašuje, rad zbije oceno itd. ?se sploh splača? :?
Uporabniški avatar
Michelle
Prispevkov: 393
Pridružen: 15. Avg 2009 09:48

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a Michelle »

ariana napisal/-a:zdej kukr sm brala je enim dal za zakonodajno iniciativo 0 pik, enim 5 pik.jst sama sm napisala ljudksa iniciativa in vem da če bom vidla da mi je dal 0 pik da mu bom rekla da je kolegom dal tukaj 5 pik...tiho ziher ne bom... :evil:
Js mam isto :?
''My country is the world and my religion is to do good.''
Thomas Paine
a90
Prispevkov: 162
Pridružen: 16. Dec 2009 12:27

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a a90 »

Za zviševanje moraš bit dobro pripravljen. Včasih sprašuje tudi seminarske naloge, skoraj vedno pa dobiš vprašanje o avtorju in to zelo natančno. :) Vse je odvisno od sreče in sreče :D
nikita
Prispevkov: 13
Pridružen: 21. Jan 2010 21:29

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a nikita »

tejc napisal/-a:se prav je use skp kr neki... odšteva za neke brezvezne stvari...
še neki me zanima...pr unm vpr. k je blo treba napisat mikrosfera(raven) ..sm napisala samo mikro...bo dost? al tud to ni? ker se u bistvu lahko smatra za mikro nevem česa vsega :)
Za mikro začuda dobiš vse pike. :)
tejc
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Feb 2010 16:41

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a tejc »

ooo... govoriš iz lastnih izkušenj? :) :)
teici
Prispevkov: 4
Pridružen: 31. Jan 2010 19:09

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a teici »

Totalno pod nivojem, potem pa se naj se kdo še hvali da je PF ena izmed boljših univerz v Lj (ali celo Slo :O). Težavnostna razlika med testom Luhmann in Habermas več kot očitna, da o različni kontroli posameznih skupin med izpitom sploh ne govorim, ker sam Albinček raje gleda lepe slike v indeksih, Perhaj pa zanalšč vse spregleda, samo da bo v referatu cimmanj dela z dvakratnim vpisovanjem ocen v šis in take bedarije.
Prjatu je imel danes utemeljene in pravilne replike na odgovor katera dva stavka sta pri izpitu Luhmann narobe izpisana ( mandat in sprejemanje zakonov), in sicer citirano od Kaučiča, odgovore mu je namreč sam poslal na mejl. In kaj naredi Igličar? Prizna mu da ima prav, ampak da si pač ni tako zamislil odgovora in mu ne prizna 5 pik.
Sama mislm, da je mogoce posredovat pri tej nalogi samo s ksnim iz Študentskega Sveta (če majo seveda to pristojnost) če ne drugega vsaj tistim, ki bi jih to zvišalo ocena na pozitivno.

Da izjave, da je odvisno tud kako si oblečen na ustenem izpitu sploh ne komentiram.... :lol:
Pa naj se kdo rece da je lj.PF najbolj priznana v Slo :lol: :lol: :lol:
digi-smeh
Prispevkov: 545
Pridružen: 20. Jan 2009 11:30

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a digi-smeh »

in kako naj bi bil oblečen?da vem ker imam jutri... :D
teici
Prispevkov: 4
Pridružen: 31. Jan 2010 19:09

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a teici »

ariana napisal/-a:in kako naj bi bil oblečen?da vem ker imam jutri... :D


nebi vedla jz mam tud jutr sele :P
ubistvu samo naglas razmislam :D :D :D
nikita
Prispevkov: 13
Pridružen: 21. Jan 2010 21:29

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a nikita »

tejc napisal/-a:ooo... govoriš iz lastnih izkušenj? :) :)
Jp. Več nas je imelo samo to napisano pa smo vsi dobili vse pike. Tam ko misliš, da boš dobil pike, jih ne in obratno. Skratka.. zanimivo ocenjevanje. :)
dragoxxx
Prispevkov: 1387
Pridružen: 06. Okt 2009 16:33

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a dragoxxx »

Napaka, da ljudstvo nima pravno zavarovane pravice do upora v Ustavi Republike Slovenije......pač elita si mora zagotoviti oblast.
tejc
Prispevkov: 7
Pridružen: 03. Feb 2010 16:41

Re: Izpit - januar 2010

Odgovor Napisal/-a tejc »

no ja..sej čist verjetno. ka pa pri panogi..je bilo dovolj samo civilno pravo ...al si mogu napisat civilno-zasebno? :D
ker če mam to prou..bi mogla za 6 nabrt...loh pa kej drucga najdu kar mu ne bo ušeč. ah ja....
Zaklenjeno

Vrni se na